תסבוכת

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #104635 הגב
    Anonymous
    חבר

היי, אני מלשב"ת ואני מנסה לקבל פטור מהצבא, עדיף פרופיל 21 אבל אם לא תהיה ברירה אצהיר שאני דתיה ולכן אני לא רוצה להרוס את האפשרות הזאת.
    אני אנורקסית מטופלת ועולה במשקל. הצבא יודע על מצבי, אבל שלחתי אישורים מרופאים שמראים על שיפור ואפילו הייתי אצל קב"ן ולא הצהרתי שאני לא רוצה להתגייס. לבסוף קיבלתי צו גיוס.
    אני מתכוונת לערער על הצו במכתב ממני ומאמא שלי בו אני מסבירה את מצבי ומצהירה כי אני לא מעוניינת לשרת. האם זה יעזור? האם זה מאוחר מדי? האם יעזור להסתמך על מצב נפשי מעורער ועל העובדה שאין לי מחזור? מה אפשר לעשות עכשיו?

#153299 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote alin:

היי, אני מלשב"ת ואני מנסה לקבל פטור מהצבא, עדיף פרופיל 21 אבל אם לא תהיה ברירה אצהיר שאני דתיה ולכן אני לא רוצה להרוס את האפשרות הזאת.
    אני אנורקסית מטופלת ועולה במשקל. הצבא יודע על מצבי, אבל שלחתי אישורים מרופאים שמראים על שיפור ואפילו הייתי אצל קב"ן ולא הצהרתי שאני לא רוצה להתגייס. לבסוף קיבלתי צו גיוס.
    אני מתכוונת לערער על הצו במכתב ממני ומאמא שלי בו אני מסבירה את מצבי ומצהירה כי אני לא מעוניינת לשרת. האם זה יעזור? האם זה מאוחר מדי? האם יעזור להסתמך על מצב נפשי מעורער ועל העובדה שאין לי מחזור? מה אפשר לעשות עכשיו?

לאף אחד לא איכפת אם את מעוניינת לשרת או לא.
    השאלה היא האם את מסוגלת לשרת או לא.
    מצב נפשי מעורער?  תפקססי להם חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי (את יכול דרך קופת החולים בזול) והם יקבעו לך תור אצל קבן.
    העובדה שאין לך מחזור?  תחשבי לבד.  בעיות בריאותיות?  תפקססי אישורים מרופאים.  אבל בדרך כלל אנורקסיה = דחייה ובדיקות נוספות, ופטור אחרי הרבה מאוד זמן = שנים.
    מאוחר מידי?  לא. אבל אל תמשכי כי הדברים לוקחים זמן.

#153314 הגב
    Anonymous
    חבר

אם מדובר בהפרעת אכילה מספיק חמורה, כן ישחררו אותך בלי הרבה טרטורים. 

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־תסבוכת
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו