לאיזו מדינה הכי כדאי להגר

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם לאיזו מדינה הכי כדאי להגר

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 30 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106014 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי אזרחות גרמנית

#161707 הגב
    Anonymous
    חבר

גרמניה זה לא רע לך על זה..
    ויש לך גם דרכון אירופאי אחרי זה שזה אומר שבאירופה יש לך יותר ניידות
    deutchland uber alles!

#161711 הגב
    shual
    חבר

אני לא מבין למה כולם כל כך חמים על לרדת מהארץ.

אני בעצמי לא מתכוון לגור בארץ אחרי התואר שלי – אבל אני חייב לציין שהמחשבה על חיים בארץ כבר לא נראית לי בכלל כגזרה, וקיבלתי פרספקטיבה אחרת לגמרי על כל הנושא אחרי שאני מתגורר כבר שנתיים בחו"ל.

כל מקום עם החסרונות והמגרעות שלו כמובן, ותאמינו לי שבארץ יש גם הרבה דברים חיוביים, ודברים שרואים משם לא רואים מכאן.

ההמלצה שלי אלייך, היא ללמוד תואר בחו"ל – אם אתה באמת רוצה ללמוד בגרמניה נגיד השגרירות הגרמנית בזמנו נתנה לי הרבה חומר על לימודים בגרמניה. תפנה אליהם. אחרי התואר אני מאמין שתבין דברים אחרת לגמרי. הגיוני שעדיין תהייה מיושב בדעתך לרדת מהארץ – אבל תהיה לך פרספקטיבה אחרת (הרבה יותר נכונה) והרבה יותר מידע זה בטוח.

#161713 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shual:

אני לא מבין למה כולם כל כך חמים על לרדת מהארץ.

אני בעצמי לא מתכוון לגור בארץ אחרי התואר שלי – אבל אני חייב לציין שהמחשבה על חיים בארץ כבר לא נראית לי בכלל כגזרה, וקיבלתי פרספקטיבה אחרת לגמרי על כל הנושא אחרי שאני מתגורר כבר שנתיים בחו"ל.

כל מקום עם החסרונות והמגרעות שלו כמובן, ותאמינו לי שבארץ יש גם הרבה דברים חיוביים, ודברים שרואים משם לא רואים מכאן.

ההמלצה שלי אלייך, היא ללמוד תואר בחו"ל – אם אתה באמת רוצה ללמוד בגרמניה נגיד השגרירות הגרמנית בזמנו נתנה לי הרבה חומר על לימודים בגרמניה. תפנה אליהם. אחרי התואר אני מאמין שתבין דברים אחרת לגמרי. הגיוני שעדיין תהייה מיושב בדעתך לרדת מהארץ – אבל תהיה לך פרספקטיבה אחרת (הרבה יותר נכונה) והרבה יותר מידע זה בטוח.

אתה יכול לפרט מה טוב בארץ שאין במקומות אחרים?

#161717 הגב
    Anonymous
    חבר

הכי כדאי להגר לפאקיסטן.

#161731 הגב
    Weef
    חבר

אתה לא מהגר למדינה אם יש לך אזרחות שלה.

אתה יכול לגור ולעבוד עם אזרחות גרמנית בכל אירופה (גם בארצות שלא חברות בEU מתוך הסכמים מסויימים עם הארצות המובילות באיחוד: UK, גרמניה, צרפת וכ'ו).

לי יש גם אזרחות אירופאית ואולי אני אגור שם יום אחד, אבל אני ממש לא מחכה לזה בכיליון עיניים. אירופה היא יבשת של מחשכים ורק לחשוב על כל החרא שהלך שם במהלך ההיסטוריה ובמיוחד היום, עושה לי להקיא. 10% מהאוכלוסיה בגרמניה/צרפת הם מוסלמים ידעת את זה?

והנה בעיה במתמטיקה:
    מוסטפה ופטימה מביאים בכל דור (15 שנה) 10 ילדים בממוצע. היינריך וגרטרוד מביאים בכל דור (15 שנה) 0.01 ילדים בממוצע.
    תוך כמה זמן הילדים של מוסטפה יהפכו לרוב?

תשובה: any minute now…

#161788 הגב
    Anonymous
    חבר

שאלת בונוס : מוסטפה ופטימה מולידים 15 ילדים גל ורינת מולידים 0.5 בממוצע

במה אנחנו שונים?
    בזה שיש לנו צבא אימתני… רגע לא זה לא טוב ממש לא טוב

#161791 הגב
    Anonymous
    חבר

הקידמה והמודרניזציה גרמה לדעיכה בדת בכל מקום, לכן אפשר להניח שכל דור
    מוסלמים הם יהיו פחות קרובים לדת, יותר חילוניים.
    למה להניח את הגרוע ביותר

#161792 הגב

חייבים להפיץ אתאיזם ולפתוח את העיניים של הנשים המוסלמיות שיפסיקו לחיות חיי גיהינום מבחירה.

#161795 הגב
    Anonymous
    חבר

יהיה להם קשה להוליד ולגדל 15 ילדים במדינה אירופאית מערבית (בעצם גם במדינה לא מערבית 15???? טוב שלא הגזמת……)

#161878 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מכיר ספציפית משפחה פלסטינית שקיבלה איחוד משפחות לעבור לישראל עם 43 ילדים.
    ובאירופה עם כמות כזאת של ילדים עוד יותר קל לחיות בגלל תנאים סוציאילים (מדינות כמו צרפת או אנגליה ישלמו לאם חד הורית שכר ממוצע על ילד זה מדיניות שהביאו בנות 15 ללדת)

שמאל ימין כולם חרטה… אם תתנתק מהערבים הם עדיין יהיו לידינו ולא ממש יהיו סימפטים (הקמת מדינה פלסטינית – רעיון השמאל)
    אם תכנס בהם אתה מבטיח מלחמת נצח ( רעיון הימין).

הפתרון האמיתי הוא אינטרגציה של הערבים במדינה אבל זה לא יקרה כי הערבים צריכים לשתף פעולה בשביל זה.

לכן למדינה הזאת אין עתיד חוץ מהסטטוס קוו המקולל הזה של מלחמה-הפסקת אש-מלחמה.

#162094 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

שאלת בונוס : מוסטפה ופטימה מולידים 15 ילדים גל ורינת מולידים 0.5 בממוצע

במה אנחנו שונים?
    בזה שיש לנו צבא אימתני… רגע לא זה לא טוב ממש לא טוב

אנחנו שונים בזה שאתה מטומטם, דה.

#162104 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shual:

אני בעצמי לא מתכוון לגור בארץ אחרי התואר שלי

עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.

#162107 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote shual:

עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.

המדינה לא מסבסדת כלום.
    אני משלם 10 K בשנה ומיסים ואף אחד לא עושה לי שום טובה.
    זין בפה שלך.

#162113 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote אורח:

quote shual:

המדינה לא מסבסדת כלום.
    אני משלם 10 K בשנה ומיסים ואף אחד לא עושה לי שום טובה.
    זין בפה שלך.

קשקשן. אתה משלם 10K כי המדינה מסבסדת לך שני שליש. שכ"ל בלי סבסוד עולה 30K. אזרח זר שרוצה ללמוד בישראל משלם 30K.
    עכשיו תדחוף אצבע.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 30 סה״כ)
מענה ל־לאיזו מדינה הכי כדאי להגר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו