שאלה בקשר לגיוס

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

zoro
יצירת קשר:

שאלה בקשר לגיוס

הודעהעל ידי zoro » 17 פברואר 2015 15:14

רציתי לדעת עם יגייסו אותי..
אז ככה עשיתי אנטר בכל המבחנים כי לא היה לי זמן לזה לא נקחתי ריטלין ולא קיבלתי הקלות בלה בלה בלה.. סיפור ידוע :|
הנתונים שלי הם כאלה :
פרופיל 72 קב"א 46 דפ"ר 10.
אני אחרי צו ראשון אין לי עבר פסיכאטרי, גם זאת שעושה את הראיון לא שלחה אותי לקב"ן אחרי זה..
ככה שאני בסדר
אבל הדפ"ר קצת בעייתי :!:
אז רציתי לדעת יגייסו אותי עם דפ"ר כזה?
עם כן לאן, ועם לא אפשר להתנדב??
ד"א אין לי עבר פלילי ואני עושה 12 שנות לימוד אבל לא בגרות.
אחת מהבית ספר שהתפקיד שלה זה מד"נית אמרה לי שיגייסו אותי אבל לחוות השומר..
אשמח לעזרה מהמומחים שפה
פתחתי גם בפורום השני אבל אני חושב שזה לא מתאים שפתחתי שם אז מצטער!
Atif
יצירת קשר:

Re: שאלה בקשר לגיוס

הודעהעל ידי Atif » 18 מרץ 2015 08:18

בעיקרון כבר הצגתי את כל האישורים למדור פרט למשקית ת"ש בלשכת גיוס, עכשיו מהם התהליכים שצריך לעבור לגבי ההקלות בתנאי שירות?מתי אוכל לקבל תשובה?
האם אני אצטרך לדבר בנוסף עם קב"ן בשביל להקל בשעות היציאה ולאיזה קבן/הרי יש קבן בלשכת גיוס, קבן בבקום /בבסיס?מתי נפגשים עם הקצין מיון?
zoro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zoro » 18 מרץ 2015 12:15

Atif כתב:בעיקרון כבר הצגתי את כל האישורים למדור פרט למשקית ת"ש בלשכת גיוס, עכשיו מהם התהליכים שצריך לעבור לגבי ההקלות בתנאי שירות?מתי אוכל לקבל תשובה?
האם אני אצטרך לדבר בנוסף עם קב"ן בשביל להקל בשעות היציאה ולאיזה קבן/הרי יש קבן בלשכת גיוס, קבן בבקום /בבסיס?מתי נפגשים עם הקצין מיון?

איך זה קשור לפה ?:D
תפתח נושא משלך :arrow:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אפריל 2015 19:45

Atif כתב:בעיקרון כבר הצגתי את כל האישורים למדור פרט למשקית ת"ש בלשכת גיוס, עכשיו מהם התהליכים שצריך לעבור לגבי ההקלות בתנאי שירות?מתי אוכל לקבל תשובה?

test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com test-king.com

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים