כמה שאלות..

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #104116 הגב
    Anonymous
    חבר

אז לפני כמה ימים קיבלתי חוות דעת מהשלישה שלי, ועם זה הלכתי לקבוע תור לקב"ן. אמרתי לה שאני לא מסוגלת לבוא לכאן בבוקר, שקשה לי לשים את המדים אפילו ושזה מחמיר כל יום.
    היא אמרה לי שהיא תנסה לזרז לי את הפגישה איתו אם אני אצטרך. אבל כמובן שכולם בצבא משקרים, אז לא היא ולא המפקד שלי עוזרים לי.
    כל היום ניסיתי לתפוס אותה כדי לבקש ממנה לזרז, כי נקבע לי תור רק לעוד חודש ואני ממש (!!!) לא מסוגלת לעמוד בחודש.
    כל יום נהיה גרוע יותר פשוט.
    בבוקר הגעתי למשרד מתנשמת מהר מאוד, רעידות בידיים, הלב שלי דפק חזק.. לא יכלתי לשבת לרגע ובכיתי מלא.
    אמרתי את זה למפקד שלי וביקשתי ממנו שהוא ינסה לזרז את זה והוא אמר לי כרגיל, לדבר עם השלישה כי הוא כביכול לא יודע איך זה מתנהל.
    גם התפרצתי ואמרתי לו שאני לא מסוגלת יותר, שאני לא יודעת מה אני אעשה אם אני אשאר כאן יותר..
    אוך, בכל מקרה. זה לא חלק מהשאלות שלי.
    1. לפני שבוע פתחתי כאן פוסט על העובדה שיש לי הפרעות אכילה (הרעבה + הקאות) ושאני חותכת + דיכאון. אני כל כך מפחדת שהקב"ן פשוט יוריד לי את הפרופיל (64) ל45 נפשי ואני לא אצא. אבל אם אני הוא יידע שאני חותכת ומקיאה, הסבירות היא שהוא יוציא אותי? שאלתי את זה בפוסט הקודם אבל רק רציתי לוודא שזה בכלל הדבר להגיד.
    כי אמרו לי מקודם שלא כדאי לי להגיד על העובדה שאני חותכת.
    אה, ולידע כללי, זה התחיל הרבה לפני הצבא. כבר כמה שנים אני במצב הזה.
    2. בחוות דעת, השלישה כתבה שיש לי בעיות עם המסגרת הצבאית, בעיות עם מסגרות בכלליות, רקע של הפרעות אכילה במשפחה ושאחי יצא על 21 נפשי. זה ישנה לקב"ן משהו? או שזה לא באמת ישנה?
    למה בעצם צריך את החוות דעת?
    3. העובדה שהתגייסתי רק לפני 3 חודשים, תשנה בנתינת פטור? זאת אומרת, הם עלולים להגיד שזה לא מספיק זמן בכדי לדעת באמת איך אני אסתדר?
    אני כל כך רוצה לצאת משם..
    תודה מראש..cracker2008-6-22 20:53:7

#150098 הגב
    Anonymous
    חבר

1. לדעתי חשוב שתגידי את זה. ונראה לי שכבר כתבתי את זה. 2. לא יודע להגיד כמה זה משנה, אבל זה משנה. 3. זה לא משנה. משחררים אנשים גם ביום הגיוס. משהו כמו תנסי ותראי אומרים רק אם חושבים שהבעיה לא מצדיקה שחרור.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־כמה שאלות..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו