תרופות פסיכיאטריות

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

garlicbread
יצירת קשר:

תרופות פסיכיאטריות

הודעהעל ידי garlicbread » 28 דצמבר 2014 18:55

בתיק האישי שלי רשום שאני נוטלכדורים פסיכיאטרים, כבר במשך חצי שנה או יותר. כמובן שבחיים לא לקחתי אותם, וזה לא כי אני רוצה לפגוע בעצמי אלא אני מאמין שיש כל כך הרבה דרכים טבעיות לפתירת חרדות ודכאון והדרך היחידה שהצבא בוחר בה היא נטילת כדורים.
בקיצור החלטתי שהגיע זמני לצאת, הפסיכיאטר מסכים לשחרר אותי אבל יש לי שאלה אחת קטנה, האם הרקורד הזה בתיק האישי שלי שכביכול בעבר נטלתי כדורים יכול לפגוע בי באיזושהי צורה? בתפקידים ממשלתיים למשל?
הפסיכיאטר אומר שלא אבל אני לא מאמין לו. המידע הזה זמין לכל רופא ואפילו שאני נבדק בביקור רופא הרופאים מעירים לי על זה.
תודה רבה מראש.
אורח

Re: תרופות פסיכיאטריות

הודעהעל ידי אורח » 28 דצמבר 2014 19:03

garlicbread כתב:בתיק האישי שלי רשום שאני נוטלכדורים פסיכיאטרים, כבר במשך חצי שנה או יותר. כמובן שבחיים לא לקחתי אותם, וזה לא כי אני רוצה לפגוע בעצמי אלא אני מאמין שיש כל כך הרבה דרכים טבעיות לפתירת חרדות ודכאון והדרך היחידה שהצבא בוחר בה היא נטילת כדורים.
בקיצור החלטתי שהגיע זמני לצאת, הפסיכיאטר מסכים לשחרר אותי אבל יש לי שאלה אחת קטנה, האם הרקורד הזה בתיק האישי שלי שכביכול בעבר נטלתי כדורים יכול לפגוע בי באיזושהי צורה? בתפקידים ממשלתיים למשל?
הפסיכיאטר אומר שלא אבל אני לא מאמין לו. המידע הזה זמין לכל רופא ואפילו שאני נבדק בביקור רופא הרופאים מעירים לי על זה.
תודה רבה מראש.

בקצרה: לא.

לא בקצרה: כעקרון לא, אבל יש 'מצבים מורכבים' יותר.
xzafareman
יצירת קשר:

Re: תרופות פסיכיאטריות

הודעהעל ידי xzafareman » 04 מאי 2015 07:15

מזה לפעמים ? עושים את זה פעם אחת והבנתי שיש חלק שעושים רק פסיכולוג וחלק שעושים פסיכולוג+מבחן מיותר. וזה עולה 500 שקל.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים