חייל בודד נפקד

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

liukabrant
יצירת קשר:

חייל בודד נפקד

הודעהעל ידי liukabrant » 04 ספטמבר 2014 09:37

שלום לכם, אני לוקה, חייל שעלה לפה מפריז. עכשיו אני פה לבד ואין לי כסף לשלם שכר דירה ואני צריך להיות נפקד בשביל לשלם ולעבוד. יש לכם דרך לעזור לי לא להתפקד מהצבא, אני רוצה לתרום את שירותי למערכת אבל לא רוצה שיעיפו אותי מהבית, מהסלון, מהחדר, או לא משנה מאיפה, העיקר שיהיה לי לאן לחזור.

תודה.

עבודות גבס
אורח

Re: חייל בודד נפקד

הודעהעל ידי אורח » 15 אוקטובר 2014 15:27

liukabrant כתב:שלום לכם, אני לוקה, חייל שעלה לפה מפריז. עכשיו אני פה לבד ואין לי כסף לשלם שכר דירה ואני צריך להיות נפקד בשביל לשלם ולעבוד. יש לכם דרך לעזור לי לא להתפקד מהצבא, אני רוצה לתרום את שירותי למערכת אבל לא רוצה שיעיפו אותי מהבית, מהסלון, מהחדר, או לא משנה מאיפה, העיקר שיהיה לי לאן לחזור.

תודה.

עבודות גבס

אתה לא חייל אתה סתם חרא שמנסה לפרסם אתרי ספאם, והמנהלים פה לא מוחקים כלום כי הפורום מת
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2014 13:36

אורח כתב:
liukabrant כתב:שלום לכם, אני לוקה, חייל שעלה לפה מפריז. עכשיו אני פה לבד ואין לי כסף לשלם שכר דירה ואני צריך להיות נפקד בשביל לשלם ולעבוד. יש לכם דרך לעזור לי לא להתפקד מהצבא, אני רוצה לתרום את שירותי למערכת אבל לא רוצה שיעיפו אותי מהבית, מהסלון, מהחדר, או לא משנה מאיפה, העיקר שיהיה לי לאן לחזור.

תודה.

עבודות גבס

אתה לא חייל אתה סתם חרא שמנסה לפרסם אתרי ספאם, והמנהלים פה לא מוחקים כלום כי הפורום מת

הפורום כל כך מת שכמעט כל יום יש בו הודעה חדשה...
aajamilkhan
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aajamilkhan » 10 ינואר 2015 14:56

עכשיו אני פה לבד ואין לי כסף לשלם שכר דירה ואני צריך להיות נפקד בשביל לשלם ולעבוד.
We are the leading the world in providing best testking gre and ccna security prep solutions. Our incredible offers for ccie security syllabus - Testking and www.ku.edu gedare accessible at Florida National University
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 10 ינואר 2015 15:51

ועבודות גבס.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים