הפגנה נגד תרבות האונס

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הפגנה נגד תרבות האונס

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 02 אפריל 2014 07:20

הדבר הכי מזעזע בייקום קרה! בנות הפגינו בלי........ קשה לי לכתוב את זה בלי.......... חולצה!!!!!!!!!
איזה שערוריה! זה הדבר הכי גרוע שקרה בתולדות מדינת ישראל!

רגע. בעצם אנחנו לא בשנות ה0 אנחנו בשנות העשרה של המאה ה... 21!!!! פתאום זה הכי בסדר בעולם..... אילו זה היה קורה קודם.....

הגיע שלום לישראל.

ליום אחד, כולם היו מאוחדים. המתנחלים, הצבא, המפגינים נגד הגדר, כולם התאחדו בחיבוק גדול בעקבות טראומה. הדבר הכי נורא בכל שנות קיומה של מדינת ישראל קרה - מישהי הפגינה בלי חולצה!!!

איך קרה דבר כזה? כולם נדהמו, התקשורת געשה למרות שלא היו תמונות בכלל או שום הוכחה שזה באמת קרה. מלא כתבות דעה צצו בנושא, כולם הזדעזעו עד עמקי נשמתם. הטיעון המנצח של כולם היה ״חוסר שפיות״, אבל, הוסיף הטיעון, זה עדיין לא אומר שהיא לא שיקרה לקבן כדי להשתחרר מהצבא! אתם מבינים? בגיל 18 היא היתה שפויה לגמרי ושיקרה לקבן, בגיל שמונה עשרה ושתי דקות התחילה חוסר השפיות.
לא היה קול אחד שדיבר בעד.
השמאל הקיצוני בכה מרות. הרי לא לכסות כל מילימטר מהגוף הנשי פוגע ברגשות הפלסטינים. זה נכון שבהתנחלויות הכניסה לפלסטינים אסורה, אבל זה פוגע בהם כי הם *שמעו* על המקרה.
כמובן, שאם זה היה קורה בתל אביב או בח״ול הפלסטינים עדיין היו יכולים לשמוע על זה, אבל אז הם לא היו נפגעים. אתם מבינים, על כל העולם חוץ מהשטחים הכבושים של פלסטין ספציפית יש מעטה קסמים. הפלסטינים לא מסוגלים להפגע ממה שקורה שם.
הכיבוש האכזר שנמשך עשורים מספר לא פוגע בפלסטינים. הריסות בתים, מעצרים של כל מה שזז, הגדר, לא פוגעים ברגשות הפלסטינים, לשמוע שמועות על הפגנה כלשהי שאולי בכלל לא היתה - כן.
לפתע השמאל חברו למתנחלים. הרגשות של המתנחלים היו כל כך חשובים להם. הם התקבצו איתם ובכו איתם ביחד. המתנחלים נפגעו. איזה אסון!

על מה בכו המתנחלים? על נפשם העדינה שנפגעה. חיילי צה״ל האמיצים הצטרפו אליהם. וכל הלוחמים למען מדינת ישראל, חיילנו האמיצים והמתנחלים הקשוחים, כל אחד מהם גבר-גבר הכריזו כמה שנפשם עדינה. כמה שהם מסכנים. כמה שרגשותיהם כל כך פגיעים. כל הנשק החזק שלהם לא יכל לעזור להם להתגונן בפני גוף האדם, שכל כך מפחיד אותם. כולם רחמו עליהם ובכו יחד איתם. הם לא יכלו להשתמש בנשק שלהם, אתם מבינים, כי הם חזקים רק על פלסטינים. בעצם הם ילדים קטנים שנפשם עדינה. ככה הם שומרים על מדינת ישראל המוקפת אוייבים.
מאז רצח רבין לא היתה אחווה כזאת!

פיגועים, מלחמות, טילים, כולם הפכו לחשובים פחות. רק דבר אחד היה חשוב - גוף האדם לא הוסתר. האימה!

והיכן היו הפמיניסטית האמוזונות? לוחמות פיתה, פמן, הפוסי ריוט, מדונה, אמנדה פלמר, ליעד קנטרוביץ׳? היכן היו הלוחמות האמיצות שמשתמשות בעירום כל הזמן במהלך מאבקן האמיץ לשחרור האישה?
כל אמצעי התקשורת פה אחד הכריזו עליהן כלא קיימות. כל המדינה הכריזה שזאת הפעם הראשונה שמישהי אי פעם הפגינה בלי חולצה בעולם. לא היו שנות 60, זה לא קורה בכל הפגנה אי פעם. לא. נמחק. זה מעולם לא קרה. כל המגזרים וכל הדעות הצטרפו להתממות. האם הן מחו על המחיקה שלהן? הרי הן מכריזות כל היום שגברים מנסים ״למחוק״ אותן.
לא ולא! הן הצטרפו לפליאה. הן הצטרפו לטענה שזאת הפעם הראשונה. לפתע הן שינו את דעתן. "לכפות את הגוף שלך על מישהו זו הטרדה", כל פמינסטיות העולם הכריזו. יש לכסות נשים יחי הטליבאן, וכו'...

ומה קרה לפתע פתאום? הטופ-לס נכנס לאופנה ובגדו-דו-דול.
פמיניסטיות העולם שינו את דעתן פעם נוספת. פתאום זה מעצים וחזק שנשים מפגינות בלי חולצה.
מצעדי שרמוטות, הפגנות נגד ״תרבות האונס״, וכן, אפילו הפגנות נגד הכיבוש, בה כל נקבות העולם לפתע משתמשות בנשק היחיד שלהן, הטופ-לס. שדרני הרדיו לא שולחים אותן להסתכלות. המתנחלים והמפגינים נגד הגדר לא מתקבצים בבכי משותף. כולם משבחים ומהללים את הנשים האלה על אומץ ליבן.

http://m.youtube.com/watch?v=RYVeUolxq4M הפגנה נגד תרבות האונס, לא נשמעה לא נראתה כזאת - נקבה אנושית ללא חולצה!

http://www.ynet.co.il/PicServer2/130620 ... 2/3_wa.jpg המחאה מתפשטת. כחלק ממחאת האוהלים.

http://people.socsci.tau.ac.il/mu/bazir ... 00_0.1.jpg מצעד השרמוטות. טונות של בנות ללא חולצה.

http://beautifultrouble.org/case/stolen-beauty/ הפגנה בתל אביב בנושא החרמת מוצרי ים המלח. מפגינות, תחזיקו חזק, בלי חולצה!!!!

האם מישהו יכול להביא תמונות לאותו אירוע שכל כך זעזע את כל העולם הציוני? לא. אין אפילו תמונה אחת.
מה יש לעשות?
לשלוח את כל המפגינות האלה ל״חי חי חי״ הסתכלות. להגיש נגדן תלונה במשטרע על הטרדה מינית. שכל הדתיים בארץ יטענו שזו הטרדה מינית לכל דבר, להסתודד בבכי קיבוצי על כמה שהן פוגעות בנפש העדינה של כל תושב במדינת ישראל.

או להביא הסבר מה הפאקינג הבדל. (חוץ מ״תל אביב״. המתחלים לא מפסיקים לטעון שאין הבדל בין לגור בהתנחלות ללגור בתל אביב. שיעמדו מאחורי זה.)
אזרח נוסף

Re: הפגנה נגד תרבות האונס

הודעהעל ידי אזרח נוסף » 02 אפריל 2014 15:29

אז מה שאתה אומר זה שלמעשה התקשורת בעצמה היא דיי שומרנית, וככה יוצרת סיפורי התלהמות על דברים מינוריים כדי לעלות רייטינג דרך פסאדו-שערוריות..? אז מה אתה עושה כאן?
אתה עושה בדיוק האותו דבר, מגיב בהגזמה על כלום. על מלחמת רייטינג. זה כאילו אתם כבר לא יודעים שאפשר לעשות רעש מכל דבר קטן, זה כמו שבאמריקה יעשו סיפור ענקי מאיזה פוץ שאמר "nigger", או ברעש שכל כתבות על גזענות בארה"ב במקומות מאוד ספציפיים וגורמים לזה להיראות כמו הבעיה הכי גדולה על האדמות.

עם זה נאמר, למה אני לא רואה הודעות וכתבות אשר מתלהמות על כל פעם שמישהי מלוננת על הטרדה-מינית בסביבת העבודה ומפזרת את זה כמו מגפה תחת סיבות שקריות? כבר כמה פעמים זה יכול לקרות והסיכוי יהיה שכל אחת מהפעמים זה באמת נכון?
זה כבר קרה כל כך הרבה פעמים שנשים התלוננו סתם תחת נקמה או עבור כסף, ואף אחד לא מדבר על gold digging whores.

אתה רואה? אפשר לעשות סיפור גדול מכל דבר. השאלה כמה אתה / את הולך/כת להילחץ ולהתמוטט ריגשית מחרא תקשורתי. ואם עצבנים זה מה שאת רוצה, וואלה -- זה מאוד קל למצוא את המקור שמספק את זה. רק צריך לחפש את זה באופן אובססיבי.
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 02 אפריל 2014 17:39

מבין את מה שאת/ה אומר/ת ואת/ה צודק/ת 100%, רק הבהרה:
הביקורת היא לא על התשקורת, שכולנו יודעים מה הם שווים.

אלא על הפעילים שהגיבו כמו שהם הגיבו.
שהפעילים עצמם, שחלקם מסתובבים בעולם ומרצים על אנרכיזם, יודעים טוב מאוד מה קורה בהפגנות בייקום, השתתפו באותה התממות ואיימו אחר כך.
פעיל אחד אמר "זה הגיע לה, היא התפשטה", אחרי התקיפה האלימה, למשל.
שהפעילות הפמיניסטיות, שהיום כל הזמן מנופפות בהפגנות הטופלס, פתאום התממו והתנהגו כאילו אף אחת מעולם לא עשתה את זה, ודיברו על כמה שזה הטרדה מינית לעשות את זה, כשהיום אותן פעילות עושות בדיוק אותו דבר בעצמן.
הבלוגריות האנרכו-קוויריות-וואטאבר שבטח קוראות בלוגים בעולם גם השתתפו בהתממות, ואפילו חלקן כתבו דברי נאצה בעקבות הפעולה. אף אחת מהן לא כותבת דברי נאצה כאלה על ההפגנות היום.
גם איזה בלוגריות תכתוב על הסטוריית הפגנות הטופלס בישראל בעוד שנה, היא בטוח לא תכלול את הראשונה מבינהן, כי, כמו הנקבה, זה יהפוך למשהו שיכחישו שקרה.

אולי זה היה צריך להיות יותר ברור, אבל לא כולם טובים בזה....
katya

הודעהעל ידי katya » 02 אפריל 2014 17:45

אתה נשמע לי כמו שמאלני פלצן מתל אביב...
ואני ממש לא אוהבת סוג האנשים הזה!
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 02 אפריל 2014 17:52

אני ירושלמי. זה עוזר?

אז בוא נראה.
מישהו כותב ביקורת על שמאלנים פלצנים מתל אביב.
ואת בוחרת להגיד לו שאת לא אוהבת אותו. את זאת שנשמעת כמו שמאלנית פלצנית מתל אביב, או לפחות אחת שאוהבת כאלה.....

לא חושבת שThe enemy of the enemy וכו?
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 02 אפריל 2014 18:52

בכל מקרה, זה קצת מוזר לפתוח נושא על משהו שאתה טוען שלמעשה לא מדברים עליו...אני מבולבל או שאין ממש על מה לדבר כאן מלבד לעלות באנרים ולשרוף אנשים פלוניים על המוקד?
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 03 אפריל 2014 08:04

יש לי זכות להגיב לצביעות אצל פעילות פמינסטיות שיום אחד יוצאות בכתבי נאצה נגד מפגינה פמיניסטית שהורידה חולצה - דבר שנהוג בהמון הפגנות בעולם, ואחר כך פתאום מורידות חולצות בעצמם בהפגנה נגד תרבות האונס.

בכל אופן זכותי לכתוב על מה שאני רוצה. מה תעשה/י לי?
katya

הודעהעל ידי katya » 03 אפריל 2014 08:48

לא הבנתי מה זה קשור לפורום שעוסק בהישטמתות מהצבא :?
ואני ימנית דרך אגב :roll:
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 03 אפריל 2014 12:30

בגלל תוכנית הרדיו שטענו לאי שפיות של מפגינה (בצורה שוביניסטית - חבורה של גברים שטוענים שאישה שלא עושה את מה שלדעתם אישה צריכה לעשות היא לא שפויה)
אבל מצד שני טוענים שהיא עדיין שיקרה לקב"ן כדי לקבל 21.

מנסים להחזיק את החבל משני הקצוות. מצד אחד להאשים אנשים שהשתחררו על סעיף נפשי שהם שפויים לגמרי ושיקרו לקב"ן ומצד שני כשהם עושים דברים שמתנגשים עם הערכים השוביניסטיים הציונים שלהם להאשים אותם באי שפיות.

וחוץ מזה הפורום נקרא "בין מיליטריזם לפמיניזם" וזה מאוד קשור לנושא הפמיניזם.

אשמח לענות על עוד שאלות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אפריל 2014 18:35

YEAH 21 Lehanaato כתב:יש לי זכות להגיב לצביעות אצל פעילות פמינסטיות שיום אחד יוצאות בכתבי נאצה נגד מפגינה פמיניסטית שהורידה חולצה - דבר שנהוג בהמון הפגנות בעולם, ואחר כך פתאום מורידות חולצות בעצמם בהפגנה נגד תרבות האונס.
בכל אופן זכותי לכתוב על מה שאני רוצה. מה תעשה/י לי?

סחטיין על האנטוגניזם, צר לי שאתה רגיל לתגובות שליליות והתקפות שאתה מתגונן כל כך מהר עוד לפני שמספיקים לתקוף אותך.
שאלתי ברצינות על מה מדובר, כי אתה לא מציין אף מקור שמראה את הנושא או את הדיון נגד הבחורה שהורידה חולצה. ככה שמצידי אתה זועם על משהו ששמעת ברחוב וזה לא אומר לי דבר, כי יש הרבה אנשים מפגרים בעולם ולא חסר שמישהו יצא עם אמירה סתומה.
אז על מה בכלל מדובר, ואיך זה נחשב לדבר רציני בקנה מידה שערורייתי ששווה בכלל לנהל עליו דיון? (שוב, יש אהבלים בכל קבוצה אתנית; זה לא מפתיע)
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 03 אפריל 2014 21:24

היתה איזה הפגנה נגד התנחליות שבה מישהי הורידה חולצה, זה הגיע לתקשורת בין לאומית, וצצו מליון כתבות דעה מזדעזעות, ואיזה 8 דיווחים ברדיו. אין בכלל תמונות או הוכחה שזה קרה.
כולם התנהגו כאילו זה לא קרה אף פעם בהסטוריה.

שבוע שעבר - הפגנה נגד תרבות האונס בה מישהי הלכה לאמצע הכביש בלי חולצה ושיבשה את התנועה. יש וידאו. 0% זעזוע.

כל הבלוגים האנרכו-קווירים שיודעים לעצב נורא יפה כל מיני תמונות של הפגנות קוויריות מהעולם בהם כולם ערומים בתוך הפוסטים שלהם (אבל לא יחלמו לבצע כאלה דברים בארץ) פתאום התממו.

בלוגרית ידועה בחרה לפרסם יותר מפעם אחת השמצות על הפעילה השניה בין השאר מתוך הדברים שלה:
"אני מציעה דרך נוספת להבין את הנושא. אני מרגישה מוטרדת מינית כשגבר או אישה מסתובבים חשופים מולי. ואני מרגישה רע כשבהפגנה נשים במסווה של פמיניסטיות נמרחות עלי עם הציצים שלהן. אני אישית חושבת שיש הבדל בין להחזיק ידיים [בין גברים] ובין ללכת עם ציצי בחוץ. אני לא תוקפת מינית מפגינים אחרים ומדברת על מין עם אנשים שלא רוצים לשמוע."

בלוגרית אחרת פרסמה בבלוג שחור-סגול שאין הבדל בין תג מחיר לבין הפגנות פלאשינג.
והחליטה להתנצל בשם "המפגינים בשטחים" (מי אלה? האם הם קבוצה אחת? הרי יש המון הפגנות של הרבה קבוצות? למה היא צריכה להתנצל בשם מישהו אחר?)

הבלוגרית הראשונה לא הגיבה על מצעד השרמוטות וההפגנה נגד תרבות האונס, גם לא על ההפגנה בבגדי ים של החרמת מוצרי ים המלח. הבלוגרית השניה השתתפה בחלק מהן. היא לא פרסמה עליהן התנצלות וכעת בתמונת הפרופיל שלה בפייסבוק היא בלי חולצה בעצמה.
אזרח נוסף

הודעהעל ידי אזרח נוסף » 03 אפריל 2014 21:56

אז מה לדעתך גרם להלהמות הפתאומית הזו, כנגד המציאות הברורה?
ללכת חצי-ערום זה לא כזה חדש בהחלט.
http://www.policymic.com/articles/42359 ... -says-nypd
katya

הודעהעל ידי katya » 03 אפריל 2014 22:14

אתה הומו?(ברצינות אני שואלת)
מה זאת האובססיה לגבי מפגינות בלי חולצה? :?
והאירגון פמיניסטי,הפורום עוסק ביציאה מהצבא נטו
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 04 אפריל 2014 06:38

את/ה הומפוב/ית?
ברצינות אני שואל?

כתוב בכותרת "פמיניזם" וסיפקתי הסבר על הקשר ליחס לאנשים שהתשחררו מהצבא.
יש לך אפשרות לכתוב תלונה למנהלים, אולי הם יצנזרו את ההודעה. בהצלחה

מצחיק היחס ההומופובי השוביניסטי שלך. אנשים שרואים חיילים שמדברים על ציצים כל היום לא היו שואלים אותם מה זאת האובססיה הזאת. לחיילים מותר.
(רק כשהם באמת רואים ציצים הם בוכים שהטרידו אותם ורצים לבכות לרדיו כמה הם קטנים חלשים ומסכנים)

בקשר להיסטריה שהיתה מההפגנה. ממש לא ברור. היתה חתיכת היסטריה, כאילו שאף פעם לא הפגינו בנות בלי חולצה. אולי כי עד אז זה לא היה מקובל. אולי בהופעות בתל אביב, או במצעדי גאווה. אבל להכניס את צורת המחאה הזאת להפגנות בסגנון בלעין זה היה חדש. שם הם אובססיבים שבנות לא יבואו עם מכנסיים קצרים חלילה, כי זה פוגע בפלסטינים. אפילו שלא היה פלסטיני אחד באותה הפגנה, המארגנים טענו שזה עדיין פוגע בהם כי הם עלולים לשמוע שמועות על ההפגנה (אפילו תמונות אין להם).

עכשיו פתאום התחילו להפגין כל 5 דקות בלי חולצה. אז עכשיו כל הבלוגריות הכל כך פמיניסטיות, וכל אלה שמארגנים הפגנות בהן הן מודדים מכנסיים של בנות בסגרל (כמו ההפגנות בשיח ג'ראח - שזה חלק מירושלים) פתאום מתעלמים מזה שהם התבכיינו שלראות ברכיים של בחורה זה הטרדה מינית ופתאום טוענים שזה הכי מעצים בעולם ופמיניסטי שבנות מתפשטות באמצע תל אביב. כי הם חבורה של צבועים.
ואם יש מישהו ממנהלי הפורום שגם מארגן הפגנות בשטחים או בשיח ג'ראח - אתם חבורה של צבועים.
katya

הודעהעל ידי katya » 04 אפריל 2014 11:26

כן,לדעתי גבר צריך להיות עם אשה ואשה עם גבר
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 04 אפריל 2014 12:46

את/ה אוהב/ת שלישיות?

אם לא, אז אל תכנס/י לזוגות אחרים למיטה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 אפריל 2014 13:31

פמיניזם זה לא גוש אחיד של דעה אחת על כל דבר. לא אכפת לי אם אשתו של אבי הפמיניזם אומרת שיש. גם בנושא הזה יש ויכוח כי יש צדדים עם טענות רציניות לכאן ולכאן ולכאן ואין רק תשובה אחת נכונה. אז קטיה, זה לא דיון בשבילך, אין פה אופציה של לנצח.

ונריה ביאלה היא לא בלוגרית ידועה. :D
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 04 אפריל 2014 14:14

זה לא עיניין של לדחוף את האף לעיניינים שלא שלך זה עיניין של היתערבות.
הומוסקסואליות זה לא דבר טבעי ובטח לא כזה שאמור להיתקיים בדיוק כמו מחלת נפש.
וכמו במחלת נפש גם בהומוסקסואליות אפשר לטפל.
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 04 אפריל 2014 16:04

את/ה מוכן/ה בבקשה בבקשה להיות קב"ן!

אנשים רק יצטרכו להביא לך תמונות מיניות שלהם בשביל לקבל פטור! זה יהיה גדול!
(רק בלי לכתוב שזאת הסיבה, חבל שיפטרו כזה קב"ן יקר...)
YEAH 21 Lehanaato
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YEAH 21 Lehanaato » 04 אפריל 2014 16:11

ממילא - בתור לא גוש אחד ויחיד, לא נראה שיש הרבה ויכוחים.
בהזדמנות הראשונה כולם יצאו נגד, ועכשיו כולן יוצאות בעד.
ואותן א/נשים שיצאו נגד עכשיו יוצאים בעד. אנשים שטענו שלשים תמונה חושפנית בפייסבוק זה פוגע ברגשות הפלסטינים (ספציפית באיזשהו אופן) פתאום מורידות חולצה וכותבות על עצמן.

לא רציתי להזכיר שמות (כמו שגברת ב עושה) אבל מדובר במישהי שמדברת בתקשורת בשם שאר הפעילים ומארגנת הפגנות וסיורים והרבה מקשבים ל"הוראות שלה" (אסור לנשים לבוא עם גופיות ומכנסים קצרים, נשים עם חזה גדול על תבואו גם עם לבוש צמוד - לדוגמא).
מעניין אותי למה היא לא מתחילה עם פרסומי השנאה שלה נגד מה שהלך בתל אביב. אולי כי היא היתה שם בעצמה? אולי כי אלו פעילות שהיא מפחדת להסתבך איתן?
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 04 אפריל 2014 17:00

אז מה הנושא כאן למעשה? כמה אנשים עם בלוגים שאף אחד לא שמע עליהם (וגם תחנות רדיו שאף אחד לא שמע עליהם), בנוסף לכמה נשים פעילות בנושא -- אמרו דבר אחד ואז הלכו נגדו?
מה אנחנו מסיקים מזה? שאנשים מגיבים לטרואיזמים-חברתיים באופן מבחיל? שכמה אנשים שמפגינים, וגם ראשי-המפגינים, למעשה לא יודעים על מה שחים?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 אפריל 2014 17:33

את מכלילה מאוד בגסות, קשה להתייחס ברצינות להאשמות שלך. אם את מי שאני חושבת שאת, זאת לא הניפוח הראשון.

הומוסקסואליות היא מחלה בדיוק כמו הטרוסקסואליות. או ששתיהן מחלה או ששתיהן לא. שתיהן פועלות על אותו בסיס - המחשבה שצריך לחלק אנשים לפי מגדר בינרי ושמותר להם להימשך רק לצד אחד, ורק על סמך השייכות למגדר בינרי, היא מחשבה רדודה להפליא ומחליאה בעקימותה. טבעי זה לא קריטריון רלוונטי, אבל אם בכלל, הומוסקסי זה טבעי בדיוק כמו הטרוסקסי, ושניהן טבעיים ולא טבעיים באותה מידה - זאת אותה מערכת מחשבה, רק עם הבדל אחד קטנטן בכיוון של חלק אחד.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 04 אפריל 2014 17:55

בן אדם שקם בבוקר ומחליט בגלל שיעמום או השד יודע מה שהוא נמשך לגברים זה פשוט לא בסדר.
בדיוק כמו שאני אקום בבוקר ואחליט שאני נמשכת לארנבים.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 אפריל 2014 18:27

החלק היחידי שכן בסדר במה שכתבת זה הלהמשך לגבר. מרשים.

את עוברת את הגבול מלקבוע לעצמך גבול ללקבוע לאנשים אחרים את הגבול. למה לשים גבול לאהבה?
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 04 אפריל 2014 18:34

אין גבול לאהבה? כן?
מה אם פדופיל היה מתאהב לבת שלך ואונס אותה,זה בסדר כן?!
הרי "אין גבול לאהבה"
אז יופי שילכו לשכב עם ארנבים...
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 אפריל 2014 19:16

את קופצת מאהבה לאונס. צריך להסביר לך את ההבדל?
רוב האונסים בעולם, רוב עצום, זה גברים שאונסים נשים. לפי ההגיון שלך צריך לאסור הטרוסקס כי הם אונסים הכי הרבה. זה ההגיון שלך.
- מלכוד-22
אזרח נוסף

הודעהעל ידי אזרח נוסף » 04 אפריל 2014 20:00

וככה מסכמים את האשכול על "תרבות האונס".
עבודה טובה, אנשים. אפשר לחזור הביתה.
katya

הודעהעל ידי katya » 07 אפריל 2014 12:32

במילא רגוע כתב:את קופצת מאהבה לאונס. צריך להסביר לך את ההבדל?
רוב האונסים בעולם, רוב עצום, זה גברים שאונסים נשים. לפי ההגיון שלך צריך לאסור הטרוסקס כי הם אונסים הכי הרבה. זה ההגיון שלך.

תחשוב על זה שאם אבא שלך היה הומו לא הייתה נולד!
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 אפריל 2014 13:19

כן, הומואים לא עושים ילדים, לא מגדלים ילדים, הם עסוקים כל היום במין אנלי ועיצוב שיער ואין להם זמן לא להיות קלישאה מגוחכת בראש שלך. ואם נדמה לך שאני בעד לעשות ילדים, כדאי שתמצאי עץ אחר לנענע
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 07 אפריל 2014 14:40

קודם כל לא זכור לי שגברים יכולים להכנס להריון!
אז אם אבא שלך היה הומו הוא לא היה מתחתן עם אמא שלך ואז לא היית נולד ואם זה אתה לא יכול להיתווכח.
להיות הומו זה לא לגטימי זה סטייה וחוסר שליטה עצמית ואפילו יותר גרוע שהם עושים מצעדי גאווה
לא רוצה לראות את הזוהמה הזאת
ולגבי ההחלטה שלך לא להביא ילדים אתה תצטער על זה בעוד 50 שנה כשתיהיה זקן ולא יהיה לך אף אחד
katya

הודעהעל ידי katya » 07 אפריל 2014 17:20

במילא רגוע
תמחק את כל ההודעות שלי בפוסט הזה בבקשה
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 אפריל 2014 17:33

תחשבי על זה, אם תתאמצי אני בטוח שבסוף תיזכרי איך הומואים עושים ילדים.

אם אבא שלי היה הומו מאוד יכול להיות שהוא היה מתחתן עם אמא שלי והייתי נולד, כי הרבה הומואים, בטח בעבר, התחתנו ועשו ילדים, בגלל אנשים דוחים כמוך שחלחלו להם לראש שככה צריך, לשקר ולהסתיר ולהעמיד פנים ולאמלל את עצמם ואת בנות הזוג שלהם, הכל בשביל לחסוך מאנשים דוחים כמוך איזשהו גועל לא ברור שהוא לגמרי בעיה שלך ולא שלהם.

ואם לא הייתי נולד לא הייתי נולד ולא הייתי יודע מזה. את חושבת על זה בצורה עקומה, כאילו זה אומר שיש איזשהו סבל או צער בסיטואציה ההיפותטית הזאת. זה כמו שאני אגיד לך שכל פעם שאת משתמשת באמצעי למניעת הריון את רוצחת תינוק (או מיליוני תינוקות, תלוי איך סופרים). זה מצער אותך לחשוב על זה?

להיות הומו כיום זה לגיטימי לגמרי. אם לא שמת לב את בצד הלא נכון של ההיסטוריה, בצד שבעוד 20 שנה יסתכלו עליו אחורה ולא יבינו איך היו אנשים שחשבו כמוך.

חוסר שליטה עצמית זה רק אם הבנאדם לא רוצה ולא מצליח להימנע. כל הפואנטה זה שזה מה שהם רוצים. את ממש לא מבינה איך זה עובד ברמה הכי בסיסית. מדהים שאת אמיתית. האמנם?
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 08 אפריל 2014 13:15

חוק הפונדקאות לא מאפשר להומואים להביא ילדים וגם חוק האימוץ לא מאפשר לזוגות הומואים לאמץ ילדים
וטוב שכך
הרי ילד שיגדל אצל זוג הומואים כולם בבית ספר יצחקו עליו
ואני מאד ממליצה לך לשמוע מה הרב רביד נגר חושב על הומוסקסואליות(רמז-הוא ישאיר אותך פעור פה)
http://rabanim.net/?nav=open_send_center&shela_id=93500
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 08 אפריל 2014 14:15

החלטתי להפסיק להאכיל את הטרול
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 08 אפריל 2014 17:52

בתור פעילה שמאלנית מפרופיל חדש שמתחזה בפורום לגבר שעשה שלוש שנים צבא לא נראה לי שיש לך יותר מדי זכות לקרוא לי טרול
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אפריל 2014 19:46

katya כתב:בתור פעילה שמאלנית מפרופיל חדש שמתחזה בפורום לגבר שעשה שלוש שנים צבא לא נראה לי שיש לך יותר מדי זכות לקרוא לי טרול

ולחשוב שרציתי להגיד לבמילא רגוע שלא ימחק הודעות שלך כי זה נוגד את כל מה שהביא להקמת הפורום הזה...

לא. צריך לחסום אותך. את יותר גרועה מטרול כי את באה לכאן לעסוק בתעמולה ימנית ולפגוע באנשים.

כן, בטח. הוא פעילה שמאלנית. טעית בכתובת. מתחזה הוא בטוח לא והשמאלנית היא בכלל פעילה אחרת עם שם משתמש אחד. לא כל מנהלי הפורום הזה הם אותו האדם...

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים