עמוד 1 מתוך 1

סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

פורסם: 16 פברואר 2014 22:56
על ידי אורח88
[quote][/quote]שלום רב . יצאתי על סעיף 31717 שזהו סעיף די קל לפי מה שהבנתי סעיף קשיי הסתגלות. בנוסף ביקשתי מחבר שנמצא בברה״ן לברר לי ונרשם גם שם הומלץ על 21 על סעיף 37171. עכשיו השאלה שלי היא כזאת ... האם המידע המועבר לרשות הנשק והרישוי הוא סעיפי הלקוי בלבד? או שיש פרוט? לפי מה שהבנתי יש חסינות רפואית ורק הסעיפים שהחייל יצא עליהם מועברים. האם זה נפוץ שמזמנים על סעיף כזה ? פשוט נראה לי בושה וכלימה שלא נראתה כדוגמתה שמזמנים בן אדפ לבדיקת רישיון על יציאה מהצבא בזמן שמסתובבים להם שם בחוץ אנשים שנוהגים כמו חולי נפשו ולא נתפסים ... תודה .

Re: סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

פורסם: 02 אפריל 2014 03:23
על ידי אורח
אורח88 כתב:
שלום רב . יצאתי על סעיף 31717 שזהו סעיף די קל לפי מה שהבנתי סעיף קשיי הסתגלות. בנוסף ביקשתי מחבר שנמצא בברה״ן לברר לי ונרשם גם שם הומלץ על 21 על סעיף 37171. עכשיו השאלה שלי היא כזאת ... האם המידע המועבר לרשות הנשק והרישוי הוא סעיפי הלקוי בלבד? או שיש פרוט? לפי מה שהבנתי יש חסינות רפואית ורק הסעיפים שהחייל יצא עליהם מועברים. האם זה נפוץ שמזמנים על סעיף כזה ? פשוט נראה לי בושה וכלימה שלא נראתה כדוגמתה שמזמנים בן אדפ לבדיקת רישיון על יציאה מהצבא בזמן שמסתובבים להם שם בחוץ אנשים שנוהגים כמו חולי נפשו ולא נתפסים ... תודה .


לא מזמנים את כל מי שיוצא "לבדיקת רשיון" או "סחיטת כספים" או איך שאתה רוצה לקרוא לזה כי יודעים שאם יעצבנו המון אנשים (20% לפחות מהאוכלוסייה), אז תהיה זעקה ולחץ עליהם ואז הם יצטרכו להפסיק עם הסחיטה הזאת שלהם...... לכן מזמנים אחוז מזערי של כ-5% ל"בדיקה" שישלמו קצת וככה הכל נשאר שקט וכולם "מרוצים".

בקשר לרשות הנשק הם לא מקבלים מידע.... ברגע שא-ת-ה רוצה להוציא רשיון נשק אתה צריך להביא להם דף שאתה מקבל ממחלקה בצבא שמטפלת בזה ושולחת את הדף, ושם רשום איזה סעיפים יש לך וכו', ורק אחרי זה הם מחליטים אם לאשר לך או לא לאשר לך לפעול במטווח (לשם קבלת רשיון נשק).

בכל מקרה מה עדיף? אפשרות לקנס של 500 שקל או הפסד של 3 שנים ו-150000 שקל פוטנציאלי? תירגע חביבי ותגיד תודה לאללה

Re: סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

פורסם: 30 ספטמבר 2014 06:47
על ידי adilmalik
הניסוח נשמע קצת מטומטם, אך קריטריונים שכאלו מטרידים אותי. זה כמו לדרוש ממשהו הוכחה שהוא מעולם לא הרג מישהו ב-10 שנים האחרונות. כיצד אפשר לדרוש הוכחה למשהו שלא קיים? אלא אם כן מגבילים "בבעלות" רק ל-100% רכישה של יחידת דיור, משמע שהשכרת דירה מאפשרת למישהו לקבל את ההטבות האלו (ככה לפחות אפשר להציג תפסים כל שהם).