מנסה להוציא פתור שיער מקב"ן

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מנסה להוציא פתור שיער מקב"ן

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102827 הגב
    Anonymous
    חבר

קודם כול, מה קורה? הכול טוב?
    אני חדש פה ורוצה את העזרה שלכם לנסות להוציא פטור משיער דרך הקב"ן או הקפ"ס (שזה מה שיש בחיל האוויר)
    כבר יש לי פרופיל 64 נפשי עם הסעיף 32614 שזה חרדות לפי מה שהבנתי פה בפורום והוא שהסעיף שהוציא אותי מקרבי, האמת הקב"ן בבקום הציא לי 21 אבל ביקשתי ממנו 64 כי אני לא רוצה לצאת מצה"ל (בניגוד לרוב הפורום )
    עכשיו במקרא צריך לקבוע לי פגישה עם קפ"ס כי הסעיף הנפשי הזה פוסל אותי משירות בקורסים של חיל האוויר
    למרות שאני מתכנן להגיד לו שאני רוצה להישער פה ושטוב לי פה חשבתי אולי בפגישה לדבר איתו כבר על פטור שיער
    יש לי סיפור ארוך כבר על מה להגיד לו ואיך לדבר איתו וכו
    השאלה שבאתי שאול היא האם הסעיף הזה ועצם הידיעה שיש לי בעיה נפשית יכולה לעזור לקבלת הפטור?
    האם אני יכול להשתמש בזה שיש לי בעיות וחרדות בצורה כול שהיא שתקל על קבלת הפטור?
    כי זה אחד הפטורים שהכי קשה לקבל בצהל….
    גם אני יכול לשחק עם הנושא של אישיות מוחצנת שזה פוגע לי בביטחון העצמי ואני לא מרגיש שלם עם עצמי בלי השיער… אבל אני לא רוצה ממש להוסיף עוד סעיף לתיק שלי

אז עם למישהו יש מידע שימושי לגבי אותו פטור או שיכול לעזור לי באיך לתפקד או לשחק שם עצלו ואיך להשתמש בסעיף הנפשי בשיחה איתו
    אני אשמח לעזרה

ול מידע נוסף שאתם יכולים לעזור בא אני אשמח
    תודה  מראש
    עם אני לא עונה זה סימן שחזרתי לבסיס ל14 יום (אחרי הכול בחיל האוויר טוחנים)
    נ.ב
    יש לי גם בעיות של קסקסים חמורה ככה שגם דרך רפואי אני ינסה להוציא
    אז על זה אני מתכנן גם להגיד לו שהקסקסים בשיער קצר ניראים לעיין וזה מורד ביטחון ומראה פגמים שיש לי וכו…רוצה שיער2008-2-1 18:27:29

#137973 הגב
    Anonymous
    חבר

ואללה אחי שמע
    אני שמעתי 2 דברים
    אחד זה שזה עוזר מאוד אם אתה מוכיח שהייה לך שיער ארוך לפני שהתגייסת…(יעני להראות תמונות וכל מני) ושאתה צריך לשחק על דיאכון עם החרדה שלך..
    ושתיים זה על הקסקסים שאמרת שאני יודע שאפשר להוציא פטור מרופא לגדל שיער עד 6 סנטימתר שזה גם סבבה)

#137976 הגב
    Anonymous
    חבר

בהצלחה לך – אבל בכל מקרה לא מבין אותך; או שחשוב לך לשרת בצבא ואז דברים כמו תספורת לא אמורים להפריע לך (לי אישית זה לא היה מפריע אם היה חשוב לי לשרת, ויש לי שיער ארוך כבר איזה 6 שנים) או שלא חשוב לך לשרת ואז למה לך להתעסק בכל השטויות האלה של פטורים – פשוט תשתחרר וזהו.

#138016 הגב
    Anonymous
    חבר

הדרך שבא אפשר להשיג אישור שיער ללא קושי רב יכולה להיות בכמה אפשרויות:
    1.אם יש לך איזה צלקת בראש ואתה יכול להמציא סיפור שצוחקים עלייך בגלל זה ואתה מתבייש ונכנס לזה לדכאונות ויש לך חוסר ביטחון.
    2.אם יש לך קרחות אתה יכול להגיד אותה סיבה שצוחקים עלייך ואתה מתבייש ונ"ל גם לחוסר ביטחון.
    3.בקשר לרפואי זה רק זמני זה לא יהיה קבוע הפטור זה מה שמבאס.

#138056 הגב
    Anonymous
    חבר

ואי איזה סיפור דומה למקרה שלי ושל עוד חבר טוב שלי לפני בערך 5 שנים הייתי מיועד לגיוס עכשיו לי יש שיער ארוך ואני לא ההיתי מוכן לותר עליו בעד שום דבר(ועדיין ככה) בכל אופן הבנתי שהצבא זומם לקחת לי אותו וזה מבחינתי כמו שיורידו לי יד(זה קשור למאוויים נפשיים לא משנה)בכל אופן דבר ראישון באתי לקבן ואמרתי לה שאם מישהו רק ינסה להוריד לי אותו אני אגיב באלימות אותו דבר אמרתי לפסכיאטר והוא ענהאתה יודע שאתה יכול להיכנס לכלא אמרתי לו שלא אכפת לי(כי ברגע שאתה מוכן לקבל את העונש ניצחת את המערכת)בסופו של דבר קבעו לי פרופיל 21 אישיות מופנמת בגלל זה ובגלל  חרדות שיש לי חבר שלי בסופו של דבר שיכנעו אותו להיתגייס הוא הוריד את השיער ונכנס לאטרף בגלל זזהמה שכן הוא נחשב לחייל טוב לא עשה הרבה בעיות בסופו של דבר הוא הלך לקבן סיפר לו על השיערוהראה נכונות לעזוף את הצבא ויהי מה רק שיוכל לגדל שיער בסוף אחרי כמה זמן נתנו לו פטור מתספורת עד סוף השירותאבל הוא תמיד אמר שחייבים להיות מוכנים לצאת בשביל זה תראה לקבן שזה חשוב לך כמו אויר ואלי תזכה לפטור כך אני לפחות מקוה בשבילך

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־מנסה להוציא פתור שיער מקב"ן
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו