סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח88
יצירת קשר:

סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

הודעהעל ידי אורח88 » 16 פברואר 2014 22:56

[quote][/quote]שלום רב . יצאתי על סעיף 31717 שזהו סעיף די קל לפי מה שהבנתי סעיף קשיי הסתגלות. בנוסף ביקשתי מחבר שנמצא בברה״ן לברר לי ונרשם גם שם הומלץ על 21 על סעיף 37171. עכשיו השאלה שלי היא כזאת ... האם המידע המועבר לרשות הנשק והרישוי הוא סעיפי הלקוי בלבד? או שיש פרוט? לפי מה שהבנתי יש חסינות רפואית ורק הסעיפים שהחייל יצא עליהם מועברים. האם זה נפוץ שמזמנים על סעיף כזה ? פשוט נראה לי בושה וכלימה שלא נראתה כדוגמתה שמזמנים בן אדפ לבדיקת רישיון על יציאה מהצבא בזמן שמסתובבים להם שם בחוץ אנשים שנוהגים כמו חולי נפשו ולא נתפסים ... תודה .
אורח

Re: סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

הודעהעל ידי אורח » 02 אפריל 2014 03:23

אורח88 כתב:
שלום רב . יצאתי על סעיף 31717 שזהו סעיף די קל לפי מה שהבנתי סעיף קשיי הסתגלות. בנוסף ביקשתי מחבר שנמצא בברה״ן לברר לי ונרשם גם שם הומלץ על 21 על סעיף 37171. עכשיו השאלה שלי היא כזאת ... האם המידע המועבר לרשות הנשק והרישוי הוא סעיפי הלקוי בלבד? או שיש פרוט? לפי מה שהבנתי יש חסינות רפואית ורק הסעיפים שהחייל יצא עליהם מועברים. האם זה נפוץ שמזמנים על סעיף כזה ? פשוט נראה לי בושה וכלימה שלא נראתה כדוגמתה שמזמנים בן אדפ לבדיקת רישיון על יציאה מהצבא בזמן שמסתובבים להם שם בחוץ אנשים שנוהגים כמו חולי נפשו ולא נתפסים ... תודה .

לא מזמנים את כל מי שיוצא "לבדיקת רשיון" או "סחיטת כספים" או איך שאתה רוצה לקרוא לזה כי יודעים שאם יעצבנו המון אנשים (20% לפחות מהאוכלוסייה), אז תהיה זעקה ולחץ עליהם ואז הם יצטרכו להפסיק עם הסחיטה הזאת שלהם...... לכן מזמנים אחוז מזערי של כ-5% ל"בדיקה" שישלמו קצת וככה הכל נשאר שקט וכולם "מרוצים".

בקשר לרשות הנשק הם לא מקבלים מידע.... ברגע שא-ת-ה רוצה להוציא רשיון נשק אתה צריך להביא להם דף שאתה מקבל ממחלקה בצבא שמטפלת בזה ושולחת את הדף, ושם רשום איזה סעיפים יש לך וכו', ורק אחרי זה הם מחליטים אם לאשר לך או לא לאשר לך לפעול במטווח (לשם קבלת רשיון נשק).

בכל מקרה מה עדיף? אפשרות לקנס של 500 שקל או הפסד של 3 שנים ו-150000 שקל פוטנציאלי? תירגע חביבי ותגיד תודה לאללה
adilmalik
יצירת קשר:

Re: סעיף ליקוי וההשלכה על בדיקת רישיון...

הודעהעל ידי adilmalik » 30 ספטמבר 2014 06:47

הניסוח נשמע קצת מטומטם, אך קריטריונים שכאלו מטרידים אותי. זה כמו לדרוש ממשהו הוכחה שהוא מעולם לא הרג מישהו ב-10 שנים האחרונות. כיצד אפשר לדרוש הוכחה למשהו שלא קיים? אלא אם כן מגבילים "בבעלות" רק ל-100% רכישה של יחידת דיור, משמע שהשכרת דירה מאפשרת למישהו לקבל את ההטבות האלו (ככה לפחות אפשר להציג תפסים כל שהם).

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים