ג'וב טוב

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

orkraus
יצירת קשר:

ג'וב טוב

הודעהעל ידי orkraus » 24 יוני 2013 15:24

בקיצור אני אור גויסתי ב21.3 למג''ל להיות מפקד כיתת טירונים , יצאתי אחרי חודשיים כי לא התאים לי והייתי אצל קבן פעמיים הוא המליץ עליי לועדת אי התאמה ואחרי כמה זמן וקצת הצגות של דיכאון יצאתי ממגל ונפלטתי למז''י.
עכשיו אני בבסיס נחשונים שהוא שכוןנה אחושרמוטה ואני עושה יומיות עכשיו שמו לי תפקיד שמה כאחראי כספים אבל עכשיו ביקשתי שיבוץ מחדש וקבן כי לא התאיןם לי התפקיד וזה היה עד 3 אחר צהריים (רוב הבסיס משתחרר ב1 בצהריים ככה)
אני רוצה לקבל תפקיד של 5\9 יומיות בבסיס או עובד רסר לפני שאני אנסה לצאת מצה''ל כי תאמת דיי נמאס לי ואני מדוכא
מה אני צריך לעשות עכשיו כדי להגיע לזה ? איך להוציא תש גבוה אצל קבן או משקית ת''ש?
ודרך אגב אני בן יחיד אמא חד הורית עם אסטמה ואבא שגר בחו''ל ... אנא תעזרו לי להגיע לכמה שיותר ת''ש מבלי לנסות לצאת מהצבא כי אני באמת מנסה להישאר ...
תעזרו לי דחוף השיבוץ שלי בתכלס כנראה יהיה ביום חמישי אצל קצינת מיון...
Daeva
יצירת קשר:

Re: ג'וב טוב

הודעהעל ידי Daeva » 24 יוני 2013 16:28

orkraus כתב:בקיצור אני אור גויסתי ב21.3 למג''ל להיות מפקד כיתת טירונים , יצאתי אחרי חודשיים כי לא התאים לי והייתי אצל קבן פעמיים הוא המליץ עליי לועדת אי התאמה ואחרי כמה זמן וקצת הצגות של דיכאון יצאתי ממגל ונפלטתי למז''י.
עכשיו אני בבסיס נחשונים שהוא שכוןנה אחושרמוטה ואני עושה יומיות עכשיו שמו לי תפקיד שמה כאחראי כספים אבל עכשיו ביקשתי שיבוץ מחדש וקבן כי לא התאיןם לי התפקיד וזה היה עד 3 אחר צהריים (רוב הבסיס משתחרר ב1 בצהריים ככה)
אני רוצה לקבל תפקיד של 5\9 יומיות בבסיס או עובד רסר לפני שאני אנסה לצאת מצה''ל כי תאמת דיי נמאס לי ואני מדוכא
מה אני צריך לעשות עכשיו כדי להגיע לזה ? איך להוציא תש גבוה אצל קבן או משקית ת''ש?
ודרך אגב אני בן יחיד אמא חד הורית עם אסטמה ואבא שגר בחו''ל ... אנא תעזרו לי להגיע לכמה שיותר ת''ש מבלי לנסות לצאת מהצבא כי אני באמת מנסה להישאר ...
תעזרו לי דחוף השיבוץ שלי בתכלס כנראה יהיה ביום חמישי אצל קצינת מיון...

אם אתה מדוכא למה אתה רוצה להשאר?
הייתי ממליץ לך להשתחרר מהצבא, אל תשאיר את עצמך בכוח.
זה גם לא המקום המתאים אם אתה רוצה עזרה בקבלת תפקיד אחר.
אם אתה רוצה עזרה בשיחרור מהצבא תפרסם זה המקום.
orkraus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי orkraus » 24 יוני 2013 16:49

תשמע זה החלטה כבדה שחרור מהצבא אני קודם כל מנסה להתמודד עם המצב כי יש לי השלכות קשות אם אני אצא _ (אמא שלחי לא תתמוך בי כלכלית וכל ימני שטויות אחרות וכתם לחיים בלה בלה בלה ) קיצר אני אשמח אם תנסו לעזור לי להגיע לג'וב טוב להעלות ת''ש או משו ואם אני אקבל חרא תפקיד אני אנסה לצאת מהצבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יוני 2013 17:29

orkraus כתב:תשמע זה החלטה כבדה שחרור מהצבא אני קודם כל מנסה להתמודד עם המצב כי יש לי השלכות קשות אם אני אצא _ (אמא שלחי לא תתמוך בי כלכלית וכל ימני שטויות אחרות וכתם לחיים בלה בלה בלה ) קיצר אני אשמח אם תנסו לעזור לי להגיע לג'וב טוב להעלות ת''ש או משו ואם אני אקבל חרא תפקיד אני אנסה לצאת מהצבא

כמו שענו לך כאן, זה לא פורום הקלות וצבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יולי 2013 02:57

עשית עבודה טובה עד עכשיו רק תמשיך ככה.. תעשה בעיות לך לקבנים עד שתקבל מה שאתה רוצה. במיוחד שכבר יש לך עבר (ועבר טוב) עם קבנים, תמשיך באותה דרך ותקצין. אם שואלים אותך אם אתה רוצה לעשות צבא תגיד כן אבל בתנאים שיתאימו לך. אתה בדרך הנכונה רק תמשיך ככה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יולי 2013 05:05

אורח כתב:עשית עבודה טובה עד עכשיו רק תמשיך ככה.. תעשה בעיות לך לקבנים עד שתקבל מה שאתה רוצה. במיוחד שכבר יש לך עבר (ועבר טוב) עם קבנים, תמשיך באותה דרך ותקצין. אם שואלים אותך אם אתה רוצה לעשות צבא תגיד כן אבל בתנאים שיתאימו לך. אתה בדרך הנכונה רק תמשיך ככה.

אין דרך נכונה.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים