שיחה עם קשלח דחוף

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

avisu
יצירת קשר:

שיחה עם קשלח דחוף

הודעהעל ידי avisu » 19 יוני 2013 12:38

אז ככה יצאתי מלחימה בכפיר דרך קבן ודרך רפואי בגלל בעיות בגב הורידו לי ל 64 אחרי שסיימתי טופס טיולים יוצא הייתי בשלישות ואמרו לי שאני ישובץ לחימוש .ואז נפקדתי בגלל זה וכשחזרתי נכנסתי לכלא עכשיו שחזרתי אמרו לי שיש לי ראיון על קשל"ח קצין שלישות חטיבתי. ואני חייב לעוף מפה למזי מה אני עושה כדי לצאת מפה או מהצבא כי אם אני ירצה לראות קבן אז יגידו לי קודם לעשות טופס טיולים נכנס כדי שאני יראה קבן. בבקשה תעזרו לי דחוף עוד מעט יש לי שיחה איתו
אורח

Re: שיחה עם קשלח דחוף

הודעהעל ידי אורח » 19 יוני 2013 13:36

avisu כתב:אז ככה יצאתי מלחימה בכפיר דרך קבן ודרך רפואי בגלל בעיות בגב הורידו לי ל 64 אחרי שסיימתי טופס טיולים יוצא הייתי בשלישות ואמרו לי שאני ישובץ לחימוש .ואז נפקדתי בגלל זה וכשחזרתי נכנסתי לכלא עכשיו שחזרתי אמרו לי שיש לי ראיון על קשל"ח קצין שלישות חטיבתי. ואני חייב לעוף מפה למזי מה אני עושה כדי לצאת מפה או מהצבא כי אם אני ירצה לראות קבן אז יגידו לי קודם לעשות טופס טיולים נכנס כדי שאני יראה קבן. בבקשה תעזרו לי דחוף עוד מעט יש לי שיחה איתו

לא ברור לי כל כך מה אתה רוצה. אם אתה רוצה הקלות, הפורום הזה הוא ממש לא הכתובת. אם אתה רוצה לצאת, אז כל ההתנהלות שלך צריכה להיות אחרת ואז גם קשה לי להאמין שקצין שלישות חטיבתי יעזור לך, כל מה שאתה צריך הוא קב"ן - לא טופס טיולים, לא שיחות עם מפקדים - קב"ן. כמובן שבשביל זה צריך גם להוציא חוות דעת, אבל כרגע מספיק שתשדר מצוקה ותבקש קב"ן. והכי חשוב - לא לתפקד (להראות שאתה לא מסוגל לבצע את מה שאומרים לך בשל מצוקה נפשית חריפה, אפשר לשבור לו"ז, לפרוץ בבכי, לאחר, להסתגר בחדר וכו' ).

אם החלטת שאתה רוצה לצאת (וזו צריכה להיות החלטה אישית שלך) - חפש את המדריכים של SOLUS, ואת טרגט 21, ואת מדריך גונזו לקבניסט הצעיר.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים