בקשר לעבודה...

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

בקשר לעבודה...

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 09:55

או לחילופין - אתה סתם מנסה לשקר לאנשים שזה בסדר להשתמט.
או הייתה לך קומבינה ונכנסת לסטרטאפ , או שאתה שקרן טוב . או שאתה משקר גם לנו וכו' ...

מזל שיש את האתר בשביל לעזור לאנשים שבאמת מוכרחים לצאת
אבל
תפנימו :
אם אתם משתמטים משרות בלי סיבה אמיתית- אם לא יותר מבוגדים . תפתחו כבר מוסר .
אין הצדקה לאזרח ישראל בן 18 ,בריא בגופו ונפשו לא לשרת . אין הצדקה .
אורח

Re: בקשר לעבודה...

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 11:17

אורח כתב:או לחילופין - אתה סתם מנסה לשקר לאנשים שזה בסדר להשתמט.
או הייתה לך קומבינה ונכנסת לסטרטאפ , או שאתה שקרן טוב . או שאתה משקר גם לנו וכו' ...

אבל
תפנימו :

אתה קובע שאין הצדקה, מה הדעה שלך שווה? כלום.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 20 נובמבר 2012 13:38

הנואשות של הצהובים להכנס לפורום הזה ולכתוב הודעות נאצה נגדינו
אחוז גדול מהמשתחררים יש להם סיבה טובה מאוד להשתחרר,
גם אם הם בוחרים להשתחרר על נפשי מסיבה פרטית (ולא מחלה נפשית) זה מוצדק
צה"ל לא אתי ולא מוסרי, הוא לא משחרר חיילים עם בעיות בבית (אלא אם כן זה ממש קיצוני לפי ההגדרות שלו) ולא משחרר אנשים עם אידאל שונה משל צה"ל. אז גם אם אנשים כאלה ועוד הרבה אנשים אחרים ממיליון סיבות שונות משתחררים זה מוצדק כי אין שום הצדקה לחייב אותם למערכת שהם מאמינים שהם לא צריכים או לא יכולים לקחת בה חלק.

וגם אנשים שלא רוצים לשרת בצבא כי הם לא מרגישים שייכות או בכללי רצון לתרום, זה גם מוצדק, חוק גיוס חובה הוא בין החוקים הכי שנויים במחלוקת.
החלק החשוב:
כל פעם שיש כתבה בחדשות שבתי החולים מפוצצים באנשים ואין מקום בחדרים ויש רופא אחד לכל 30 פצועים, למה אתה לא רץ להתנדב? אין הצדקה לשמוק שכמוך לא ללכת להתנדב! אתה בן 18, אתה בריא לך לבית חולים עכשיו גם ביום רגיל הם צריכים אותך והם מצילים הרבה יותר חיים מאשר צה"ל. אתה לא הולך להתנדב כי אין חוק שמחייב אותך לעשות את זה = אתה לא שונה מאיתנו בשיט, אתה מוציא עלינו את התסכול הצבאי שלך כאשר לנו יש יותר תסכול מהצבא ממך אז אנחנו לא צריכים אותך כאן.

אם היה חוק שמחייב להתנדב בבית חולים ואנחנו לא היינו הולכים אז גם אז היית נכנס לכאן ומטיף לנו גם על זה, בקיצור אין לך דעה משלך, אתה מרגיש צודק כאשר אתה לא מבסס את הדברים שלך על כלום, ואתה מנסה להפחיד אנשים שאי אפשר להגיע להיי טק כאשר זה לא נכון ותצא לנו מהפורום חתיכת טרול.
זה כמו הסיפור של נהג האוטובוס שלא היה מוכן לחכות דקה בתחנה כי על דקה שהוא חיכה הוא בזבז 30 דקות כי היו לו 30 נוסעים באוטובוס. על כל חייל שלא רוצה לשרת צה"ל מבזבז לו 3 שנים מהחיים, כל 30 חיילים ממורמרים = חיים שלמים. תוסיף לזה אנשים שהחיים שלהם הנרסו כתוצאה מהשירות, צה"ל עושה הרבה הרס בגלל החוק הזה.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 20 נובמבר 2012 15:44

אורח כתב:או לחילופין - אתה סתם מנסה לשקר לאנשים שזה בסדר להשתמט.

אבל
תפנימו :

לדעתי הבחור למעלה משקר... אבל יש הצדקה לאזרח בן 18 בריא בגופו ונפשו לא לשרת- לא בזין שלו!! תראה צבא העם פרק 2 ותבין איזה עודף כח אדם הולך לצה"ל יש לי חברים בפייסבוק בשנתון שלי או שנה מעליי שמעלים תמונות שהם רואים טלויזיה ומשחקים טקסס הולד אם בקיריה כל היום!!!!!! רק 18% מכל מחזור הולכים לקרבי הרוב הולכים לג'וב אז אל תזיין תמוח שהם מגיני המולדת האמיצים שכל היום הם לא עושים שיט ודופקים מקדולנדס כל כך פתאט שטוף מוח תבדוק את העובדות תשכיל, תלך לשלישות ולקיריה תראה מה הולך בעזריאלי ואז תגיד לי בלב שלם אם צריך לגייס "כל בן 18" פשוט טימטום ועל הטימטום הזה אנחנו משלמים מהמיסים בגלל זה המדינה הזאת תמיד תתקע במעגל הזה ואף פעם לא תצא ממנו כי לאף אחד אין את הביצים להגיד את זה אני בורח מפה ומי שיכול גם עדיף שיעשה את זה אין פה עתיד בעיקר בגלל שהמדינה שוטפת תמוח ואנשים כמו הבחור שאני מגיב לו כרגע הם הטימטום והם הרוב...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 18:03

היו לי מספיק סיבות בשביל לצאת.
ואין פה מה להצדיק. צה"ל זאת עבדות שמעוגנת בחוק.
אם עבד אפריקאי מהמאה ה 18 היה בוחר מהאדון שלו, היית קורא לו בוגד?

בצבא חייתי בתנאים שלחיות ברחוב יותר טוב.

צה"ל גורם בממוצע לכ 30 חיילים להתאבד, בתכלס זה הרבה יותר עם כל ה"תאונות" וה"לא יודעים איך".

כמה ישראלים הרג חמאס השנה?

צה"ל הורג יותר ישראלים מכל הארגוני טרור ביחד.
ואין לזה הצדקה, כי עושים גהינום לאלה שמבקשים עזרה.
האסטרטגיה שלהם היא לגרום לשחרור מוקדם להיות כל כך מייגע כדי שחיילים לא ינסו, דבר שגורם לחלקם ליטול את החיים.
ולמה? כוח עבודה זול. עם משכורת מינימום אחת צה"ל יכול להחזיק בין 20 ל 40 חיילים.
זאת עבדות, אין לך חופש, ה"זכויות" שלך הן בדיחה, וצה"ל מוכן לתת לך למות כדי ליצור הרתעה בקרב חיילים אחרים.

אז מי פה הבוגד?
האנשים שעוזרים פה להציל חיים או השתופי מוח שמגנים על צה"ל "הנהדר"?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 18:10

עצם העובדה שאני לא רוצה לשרת מצדיקה שחרור.
כי לא זכור לי שהעמידו אותי למשפט על משהו רע שעשיתי שמצדיק לשלול לי את החופש.
המגיב השני

הודעהעל ידי המגיב השני » 20 נובמבר 2012 20:50

אני לא צהוב ואני לא מתלהם ואני לא מאשים אתכם בכלום - במיוחד לא כשאני בעצמי יצאתי על 21.
אני יודע שהרבה ממכם באמת הייתם מוכרחים לצאת . אני עדיין מייעץ לאנשים שבאמת צריכים לצאת מהצבא , קראתם את המקרה של דביר פה ? מי מאיתנו לא היה אצל אורטופד צבאי ? ברור שצריך לעזור לילדים האלה נגד האדישות של המערכת .
הבעיה שמישהו כאן עושה מאמצים עילאיים לשכנע אתכם שהכל בסדר ואתם בכלל לא חייבים כלום לאף אחד .
-זה לא נכון , אנחנו לא אזרחים סוג ב' , אנחנו לא ערבים כדי שנהיה פרזיטים . אנחנו כן חייבים למדינה הזאת כמו כל אזרח אחר .
אני לא אומר שאי אפשר להסתדר בלי צבא , כי אפשר גם בעבודה וגם בכל דבר אחר . אני אומר שזה לא מוסרי לזרוק זין כשאחרים טוחנים תתחת ( אני מתנצל מראש על האירוניה במשפט האחרון)
ואיך אתם יודעים שלא התנדבתי בבית חולים הא ?
עשיתי שנת שרות כאלונקאי . ואני עדיין מתנדב למען ניצולי שואה , בלתת , ולמען ילדים במצוקה( לא , לא בכולם בבת אחת , לתת - בחגים , למען ניצולים קבוע ולמען ילדים לעיתים ).

אתם חלק מהחברה הזאת ולחברה הזאת יש מוסכמות ואם אתם מפרים אותם בלי סיבה אתם פושעים נגד מי שמאפשר חברה תקינה . זה נכון , הרבה במדינה שלנו לא בסדר , אבל זה לא אומר שכולם מנוולים וחראות . יש אנשים , במיוחד החיילים . שעובדים קשה כדי שכל מה שקיים עבורנו יהיה קייים ואם אתם לא רואים זאת אתם חזירים .

תקראו כל דבר פה עם ראש פתוח ותבינו מאיפה זה מגיע . מה היה הצורך שלו לעדכן אותנו ? משהו פה מסריח ואני לא היחיד ששם לב .
תחשבו טוב על כל מה שאתם קוראים פה - אני מבטיח לכם שזה לא קשה להבין לאן מסיתים אתכם .
המגיב השני

הודעהעל ידי המגיב השני » 20 נובמבר 2012 21:01

אורח כתב:היו לי מספיק סיבות בשביל לצאת.

צה"ל גורם בממוצע לכ 30 חיילים להתאבד, בתכלס זה הרבה יותר עם כל ה"תאונות" וה"לא יודעים איך".

האסטרטגיה שלהם היא לגרום לשחרור מוקדם להיות כל כך מייגע כדי שחיילים לא ינסו, דבר שגורם לחלקם ליטול את החיים.
זאת עבדות, אין לך חופש, ה"זכויות" שלך הן בדיחה, וצה"ל מוכן לתת לך למות כדי ליצור הרתעה בקרב חיילים אחרים.

אז מי פה הבוגד?

זה נכון , אני בעצמי עברתי התעללות בצה"ל . אבל זה לא אומר שזה תקין לשנוא את צה"ל . אני מבטיח לך שאני אדם ששונא כמעט כל מה שמקובל , אני שונא את האופי של החברה הישראלית , את הזריקת זין הזאת ... אני שונא את איך שאנשים סביבי נראים , את האחדות והחברות השטחית והמזוייפת , את כל הדברים הקטנים והגדולים שצריך ליפות וזייף ביום יום . אני מביט על הכל כאאוטסיידר שעושה מאמצים עליאיים לא להתבלט כלא שייך . אבל אני יודע שעצם העובדה שמישהו כמוני יכול להמשיך להתקיים היא תודות לקיום של צה"ל . המערכת לא הוגנת ? אדישה ? מפגרת? נכון נכון ונכון אבל בלי המערכת הזאת מזמן לא היית קיים . אתה חושב שבין ערבים היית יכול להיות גיי ? או שמאלני ? או בכלל להחזיק בדעה משלך ? האנשים האלה הם רוצחים בני רוצחים וחיות .
עם כל הטמטום , האדישות , הזנות והגועל של צה"ל - אני מעדיף שיהיה צה"ל ושיהיו מאשר שלא ואם הייתי יכול גם אני הייתי מתחייל. אבל לא יכולתי , זה לא שאמרתי פשוט כמו קקה מפונק - אני לא רוצה . יש לי בעיות פיזיולוגיות אין קץ . ובכל זאת אני כל תורם מעצמי ומתנדב ועושה מה שאני יכול כדי לשמור ולתקן את החברה הישראלית . לפרק ולהחליש את צה"ל ממש לא עובד לכיוון הזה .
המגיב השני

הודעהעל ידי המגיב השני » 20 נובמבר 2012 21:03

ונ.ב - זאת בדיוק הסיבה שהפורום הזה צריך להיות קיים , בשביל ה30 חיילים האלה . אבל לא בשביל כל ילד מפונק שאומר שהוא פשוט לא רוצה .
מארח

Re: בקשר לעבודה....

הודעהעל ידי מארח » 20 נובמבר 2012 21:25

אנשי 'פרופיל חדש' הם חבורה של קוקסינלים מהסוג שמקפץ בתל אביב עם שלטי 'אחווה עזתית' בזמן שהעזתים משגרים את חפציהם המעופפים לאשדוד ואשקלון. מדובר במרכסיסטים שמאלנים קיצוניים שמצביעים חד"ש ושרים את האינטרנציונל תוך כדי שהם מוצצים את הזין לערביי ארץ ישראל. קחו לכם שיעור בלוגיקה: אם לא היה צה"ל לא הייתה מדינה. פרופיל חדש תומכת בביטול צה"ל. אנשי פרופיל חדש הם האידיוטים שצועקים 'די לכיבוש' ומאמינים בחזרה לגבולות 48. חשבתם לעצמכם מי ממן את פרופיל חדש? הם מקבלים תרומות מארגונים אנטישמיים תומכי חמאס. אז בזמן שהם לא שותים אספרסו ואוכלים סושי ומציגים את מדינת ישראל כמדינת אפרטהייד הם עסוקים בלהפיץ שקרים. אני קורא פה לפעמים עוד מ-2006 ובתור אחד שעבד עם אגף משאבי אנוש ומערך בריאות הנפש בצה"ל ובאזרחות 95 אחוז מהאתר הזה מלא בגיבוב של שטויות. אני לא בא להטיף פה לאף אחד, כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, צה"ל יסתדר גם בלעדיכם.
המגיב השני

הודעהעל ידי המגיב השני » 20 נובמבר 2012 22:53

מארח כתב:אנשי 'פרופיל חדש' הם חבורה של קוקסינלים מהסוג שמקפץ בתל אביב עם שלטי 'אחווה עזתית' בזמן שהעזתים משגרים את חפציהם המעופפים לאשדוד ואשקלון. מדובר במרכסיסטים שמאלנים קיצוניים שמצביעים חד"ש ושרים את האינטרנציונל תוך כדי שהם מוצצים את הזין לערביי ארץ ישראל. קחו לכם שיעור בלוגיקה: אם לא היה צה"ל לא הייתה מדינה. פרופיל חדש תומכת בביטול צה"ל. אנשי פרופיל חדש הם האידיוטים שצועקים 'די לכיבוש' ומאמינים בחזרה לגבולות 48. חשבתם לעצמכם מי ממן את פרופיל חדש? הם מקבלים תרומות מארגונים אנטישמיים תומכי חמאס. אז בזמן שהם לא שותים אספרסו ואוכלים סושי ומציגים את מדינת ישראל כמדינת אפרטהייד הם עסוקים בלהפיץ שקרים. אני קורא פה לפעמים עוד מ-2006 ובתור אחד שעבד עם אגף משאבי אנוש ומערך בריאות הנפש בצה"ל ובאזרחות 95 אחוז מהאתר הזה מלא בגיבוב של שטויות. אני לא בא להטיף פה לאף אחד, כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, צה"ל יסתדר גם בלעדיכם.

ואתה מיליטנט אטום . הילדים האלה יכולים לשרת ויכולים להיות אזרחים למופת אם רק ייתחשבו בהם קצת יותר , כי לא כל האנשים נולדו שווים ואי אפשר לדרוש מהם לעשות הכל שווה בשווה (לא שצה"ל לגמרי אטום בקטע הזה). זאת הגישה הזאת שמביאה אותם למצב שהם צריכים לזייף מחלות נפש בשביל לברוח מהצבא . אני חושב שגם קוקסינל יכול להיות אזרח למופת - מה איכפת לי מה הסטייה שלו. זאת הגישה של : לא צריך אתכם שקורעת את העם . שמאלנים הם אנשים - וגם אם אני חושב שהם אנשים דפוקים , אני מקבל אותם , כל עוד האינטרס שלהם שהמדינה תמשיך להיות קיימת ותמשיך להיות יהודית, מצדי שזה יהיה בחור בן 19 שאוהב ללבוש שמלה ורודה ולהעמדי פנים שהוא ילדה קטנה , כל עוד הוא עושה משהו בשביל החברה הישראלית , הוא אזרח לכל דבר - בשבילי . ואם אנשים בצבא לא היו אטומים כל כך ולא היו בגישה של : תעשו מה שאתם רוצים , לא צריכים אתכם ואולי גם מקימים גדוד מיוחד לאנשים עם בעיות הסתגלות , או אפילו גדוד של מפגרים שעוזרים בבתי חולים , הרבה מהילדים האלה לא היו מתבזבזים ומאבדים כל מוסר .כי זה נכון מה שאנשים רשמו פה לגבי בזבוז כח אדם בצה"ל וצבא מקדונלדס והחגיגות בקרייה ... זה באמת לא צריך להיות . על התקציב הזה אפשר להקים גדוד שמתנדב בבתי חולים , גדוד של חיילים שמטפלים בקשישים וכו ... למה זה מגוחך ? בסופו של דבר, לא כולם נועדו להחזיק נשק , לא כולם מסוגלים.
זה שאמרו לכם שאתם לא מתאימים אם קשה לכם , לא הופך אתכם לפחות אזרחים .אל תשנאו את צה"ל או את המדינה - רק את הטיפשות של המערכת ואת השחיתות של המנהיגים .
תחשבו על זה , אתם לא חייבים לאבד צלם אנוש. אתם לא חייבים לוותר על המוסר שלכם . אתם לא צריכים להתגאות בזה שעבדתם על פסיכיאטרים - ויותר מכך אתם לא באמת עובדים עליהם הם פשוט לא רוצים לשחק בקקי . אתם יכולים להיות אזרחים טובים ואנשים טובים אם רק תרצו בכך .
אתם יכולים לקרוא לי טרול או לכתוב לי העלבות וכו... אבל תדעו שאני כותב לכם רק מאהבה אליכם ולעם שלי ובתקווה לפקוח את עיניכם .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 23:02

מארח כתב:אנשי 'פרופיל חדש' הם חבורה של קוקסינלים מהסוג שמקפץ בתל אביב עם שלטי 'אחווה עזתית' בזמן שהעזתים משגרים את חפציהם המעופפים לאשדוד ואשקלון. מדובר במרכסיסטים שמאלנים קיצוניים שמצביעים חד"ש ושרים את האינטרנציונל תוך כדי שהם מוצצים את הזין לערביי ארץ ישראל. קחו לכם שיעור בלוגיקה: אם לא היה צה"ל לא הייתה מדינה. פרופיל חדש תומכת בביטול צה"ל. אנשי פרופיל חדש הם האידיוטים שצועקים 'די לכיבוש' ומאמינים בחזרה לגבולות 48. חשבתם לעצמכם מי ממן את פרופיל חדש? הם מקבלים תרומות מארגונים אנטישמיים תומכי חמאס. אז בזמן שהם לא שותים אספרסו ואוכלים סושי ומציגים את מדינת ישראל כמדינת אפרטהייד הם עסוקים בלהפיץ שקרים. אני קורא פה לפעמים עוד מ-2006 ובתור אחד שעבד עם אגף משאבי אנוש ומערך בריאות הנפש בצה"ל ובאזרחות 95 אחוז מהאתר הזה מלא בגיבוב של שטויות. אני לא בא להטיף פה לאף אחד, כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, צה"ל יסתדר גם בלעדיכם.

אתה יכול לגבות משהו אחד מכל מה שכתבת בעובדות? ברור שלא. מעניין למה אין לך אם אתה כזה חכם...... רק שמוזר שאתה יודע את כל זה ואין לך אפילו עובדה אחת להראות איך אתה יודע...... זה בדרך כלל סימן ל = ח = ר = ט = ט = ן

:P
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 13:41

המגיב השני כתב:אני לא צהוב ואני לא מתלהם ואני לא מאשים אתכם בכלום - במיוחד לא כשאני בעצמי יצאתי על 21.
אני יודע שהרבה ממכם באמת הייתם מוכרחים לצאת . אני עדיין מייעץ לאנשים שבאמת צריכים לצאת מהצבא , קראתם את המקרה של דביר פה ? מי מאיתנו לא היה אצל אורטופד צבאי ? ברור שצריך לעזור לילדים האלה נגד האדישות של המערכת .
הבעיה שמישהו כאן עושה מאמצים עילאיים לשכנע אתכם שהכל בסדר ואתם בכלל לא חייבים כלום לאף אחד .
-זה לא נכון , אנחנו לא אזרחים סוג ב' , אנחנו לא ערבים כדי שנהיה פרזיטים . אנחנו כן חייבים למדינה הזאת כמו כל אזרח אחר .
אני לא אומר שאי אפשר להסתדר בלי צבא , כי אפשר גם בעבודה וגם בכל דבר אחר . אני אומר שזה לא מוסרי לזרוק זין כשאחרים טוחנים תתחת ( אני מתנצל מראש על האירוניה במשפט האחרון)
ואיך אתם יודעים שלא התנדבתי בבית חולים הא ?
עשיתי שנת שרות כאלונקאי . ואני עדיין מתנדב למען ניצולי שואה , בלתת , ולמען ילדים במצוקה( לא , לא בכולם בבת אחת , לתת - בחגים , למען ניצולים קבוע ולמען ילדים לעיתים ).

אתם חלק מהחברה הזאת ולחברה הזאת יש מוסכמות ואם אתם מפרים אותם בלי סיבה אתם פושעים נגד מי שמאפשר חברה תקינה . זה נכון , הרבה במדינה שלנו לא בסדר , אבל זה לא אומר שכולם מנוולים וחראות . יש אנשים , במיוחד החיילים . שעובדים קשה כדי שכל מה שקיים עבורנו יהיה קייים ואם אתם לא רואים זאת אתם חזירים .

תקראו כל דבר פה עם ראש פתוח ותבינו מאיפה זה מגיע . מה היה הצורך שלו לעדכן אותנו ? משהו פה מסריח ואני לא היחיד ששם לב .
תחשבו טוב על כל מה שאתם קוראים פה - אני מבטיח לכם שזה לא קשה להבין לאן מסיתים אתכם .

בוא נדבר תכלס:

לא אכפת לי מה אתה חושב, לא אכפת לי מה אתה חושב שהפרט חייב למערכת או לחברה הזאת, ולא, אין לך זכות לדרוש מאנשים לשרת או לחייב אותם להתנדב.
כל הדברים האלה שתיארת פה, הכל טוב ויפה, בשבילך. אתה מוזמן לחשוב ככה, אבל אותי אישית, ועוד כל מיני אנשים פה, זה פשוט לא מעניין. מה שכן מעניין, ואולי גם מטריד, זה הנסיון שלך לפגוע בלגיטימציה של דעות אחרות.

אין מה לעשות, זה המצב, זו "הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון" ואם היא רוצה להשאר כזו אז זה גם מה שיהיה בעתיד, בתקווה שיהיו גם שיפורים מסוימים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 13:50

המגיב השני כתב:
אורח כתב:היו לי מספיק סיבות בשביל לצאת.

אז מי פה הבוגד?

זה נכון , אני בעצמי עברתי התעללות בצה"ל . אבל זה לא אומר שזה תקין לשנוא את צה"ל . אני מבטיח לך שאני אדם ששונא כמעט כל מה שמקובל , אני שונא את האופי של החברה הישראלית , את הזריקת זין הזאת ... אני שונא את איך שאנשים סביבי נראים , את האחדות והחברות השטחית והמזוייפת , את כל הדברים הקטנים והגדולים שצריך ליפות וזייף ביום יום . אני מביט על הכל כאאוטסיידר שעושה מאמצים עליאיים לא להתבלט כלא שייך . אבל אני יודע שעצם העובדה שמישהו כמוני יכול להמשיך להתקיים היא תודות לקיום של צה"ל . המערכת לא הוגנת ? אדישה ? מפגרת? נכון נכון ונכון אבל בלי המערכת הזאת מזמן לא היית קיים . אתה חושב שבין ערבים היית יכול להיות גיי ? או שמאלני ? או בכלל להחזיק בדעה משלך ? האנשים האלה הם רוצחים בני רוצחים וחיות .
עם כל הטמטום , האדישות , הזנות והגועל של צה"ל - אני מעדיף שיהיה צה"ל ושיהיו מאשר שלא ואם הייתי יכול גם אני הייתי מתחייל. אבל לא יכולתי , זה לא שאמרתי פשוט כמו קקה מפונק - אני לא רוצה . יש לי בעיות פיזיולוגיות אין קץ . ובכל זאת אני כל תורם מעצמי ומתנדב ועושה מה שאני יכול כדי לשמור ולתקן את החברה הישראלית . לפרק ולהחליש את צה"ל ממש לא עובד לכיוון הזה .

א. אתה מתנשא למרות שיצאת בעצמך, ואני חושב שאתה יודע למה אתה מתכוון ואין צורך לצטט את הדברים המכוערים שכתבת.
ב. כן, יש צורך בצבא הגנה מסוים בלי שום קשר להשקפות של בני האדם, אבל יש גם צורך לייעל את המערכת ולעבור לצבא מקצועי. חייל זה מקצוע לכל דבר, ועליו לקבל את הכבוד הראוי לו - משכורת, תנאים סוציאליים, הקלות שונות והכרה שהוא אדם מוסרי וערכי אשר מסכן את חייו כדי להגן על אנשים. זה אגב, לא שונה ממכבי אש או משוטרים.
ג. זה לא סותר את זה שמי שהוא לא יכול להיות אלים אין צורך להתעלל בו אם הוא לא משרת, פיזית ונפשית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:09

עובדות:

יש בקרב חברי תנועת פרופיל חדש פעילי שמאל, ויש כאלה שהם לא.

פרופיל חדש לא מקבלת תרומות מארגוני טרור. חברי התנועה הם הרבה יותר מוסריים ממך, הם לא כותבים שקרים ותגובות נאצה. זה לא סוד שיש ארגונים פציפיסטיים וארגוני שמאל ברחבי העולם שהיו רוצים לראות שלום במזרח התיכון והפחתה של התערבות צבאית בחברה אזרחית. אין שום קשר בינם לבין ארגוני טרור, וזה לגיטימי לחלוטין. אם מישהו רוצה לדעת יותר, שיפנה לתנועה או יחפש באינטרנט, אף אחד לא מסתיר את שמות הארגונים התורמים.

באתר לא פורסם שום שקר, להפך, צה"ל ומשרד הבטחון והמדינה הם שמשקרים כדי להפחיד אנשים, באופן ממש לא דמוקרטי או אנושי. אין שום טעם להאמין לך או לגורמים אינטרסנטיים שמעוניינים להחזיק באנשים בכח בתוך הארגון (כדי להשתמש בהם). לפרופיל חדש דווקא אין שום אינטרס שתצא, וזו הסיבה שהכל כאן נעשה בהתנדבות ומתוך רצון טוב. אין כאן רווח שהם מרוויחים מאנשים. ורק לידיעתך, פרופיל חדש תומכת בביטול כל צבאות העולם ובהמנעות משימוש בנשק ובאלימות בכל רחבי העולם, כמו כל ארגון פציפיסטי בעולם הזה, אבל אני בטוח שאין לך מושג מה זה בכלל. דין צה"ל כדין חמאס. אין שום שנאה יוצאת דופן כלפי צה"ל ספציפית, זו טענה חסרת בסיס.

צה"ל יסתדר גם בלעדינו, זה בדיוק מה שאנחנו טוענים. מה שמוכיח שצה"ל והמדינה משקרים.

וזה בלי להכנס לדיון הפוליטי שהתחלת פה, שמבוסס כולו על שקרים, בניגוד לשקרים שכביכול נאמרים על ידי פעילי שמאל (אתה מאשים קבוצה כל כך גדולה בלי שיהיה פה אפילו אדם אחד שיוכל להגיב מטעם עצמו, בקיצור אתה שקרן). הרבה מהדברים שציינת פה הם אמיתיים, ובשמחה הייתי מוכיח לך את זה אם היית בן אדם שיודע להתדיין,
אבל כאן זה לא המקום.

קשה לי מאוד להאמין שאתה עובד בתחום משאבי אנוש ובריאות הנפש באזרחות, אין לך הנתונים המתאימים, ואני אומר את זה רק מקריאת תגובה. אם אכן אתה עובד בתחום בצה"ל, אז זה כל כך מתאים ומדגיש את כל מה שנאמר באתר הזה. או, שבמציאות אתה מתנהג באופן שונה ומרשה לעצמך להיות טרול רק באינטרנט, כשיש מקלדת ומסך מחשב שמפרידים בינך לבין אנשים.
אורח

Re: בקשר לעבודה.....

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:20

מארח כתב:http://www.ngo-monitor.org.il/article/_13
לול

זה בדיוק העובדות שדיברתי עליהן. אין אף ארגון "אנטישמי" ברשימה. אלא אם אתה ימני קיצוני ואז גם מרצ היא אנטישמית בשבילך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:23

אורח כתב:

עובדות:

פרופיל חדש לא מקבלת תרומות מארגוני טרור. חברי התנועה הם הרבה יותר מוסריים ממך, הם לא כותבים שקרים ותגובות נאצה. זה לא סוד שיש ארגונים פציפיסטיים וארגוני שמאל ברחבי העולם שהיו רוצים לראות שלום במזרח התיכון והפחתה של התערבות צבאית בחברה אזרחית. אין שום קשר בינם לבין ארגוני טרור, וזה לגיטימי לחלוטין. אם מישהו רוצה לדעת יותר, שיפנה לתנועה או יחפש באינטרנט, אף אחד לא מסתיר את שמות הארגונים התורמים.

באתר לא פורסם שום שקר, להפך, צה"ל ומשרד הבטחון והמדינה הם שמשקרים כדי להפחיד אנשים, באופן ממש לא דמוקרטי או אנושי. אין שום טעם להאמין לך או לגורמים אינטרסנטיים שמעוניינים להחזיק באנשים בכח בתוך הארגון (כדי להשתמש בהם). לפרופיל חדש דווקא אין שום אינטרס שתצא, וזו הסיבה שהכל כאן נעשה בהתנדבות ומתוך רצון טוב. אין כאן רווח שהם מרוויחים מאנשים. ורק לידיעתך, פרופיל חדש תומכת בביטול כל צבאות העולם ובהמנעות משימוש בנשק ובאלימות בכל רחבי העולם, כמו כל ארגון פציפיסטי בעולם הזה, אבל אני בטוח שאין לך מושג מה זה בכלל. דין צה"ל כדין חמאס. אין שום שנאה יוצאת דופן כלפי צה"ל ספציפית, זו טענה חסרת בסיס.

צה"ל יסתדר גם בלעדינו, זה בדיוק מה שאנחנו טוענים. מה שמוכיח שצה"ל והמדינה משקרים.

וזה בלי להכנס לדיון הפוליטי שהתחלת פה, שמבוסס כולו על שקרים, בניגוד לשקרים שכביכול נאמרים על ידי פעילי שמאל (אתה מאשים קבוצה כל כך גדולה בלי שיהיה פה אפילו אדם אחד שיוכל להגיב מטעם עצמו, בקיצור אתה שקרן). הרבה מהדברים שציינת פה הם אמיתיים, ובשמחה הייתי מוכיח לך את זה אם היית בן אדם שיודע להתדיין,
אבל כאן זה לא המקום.

קשה לי מאוד להאמין שאתה עובד בתחום משאבי אנוש ובריאות הנפש באזרחות, אין לך הנתונים המתאימים, ואני אומר את זה רק מקריאת תגובה. אם אכן אתה עובד בתחום בצה"ל, אז זה כל כך מתאים ומדגיש את כל מה שנאמר באתר הזה. או, שבמציאות אתה מתנהג באופן שונה ומרשה לעצמך להיות טרול רק באינטרנט, כשיש מקלדת ומסך מחשב שמפרידים בינך לבין אנשים.

תקרא שוב. לא אמרתי שפרופיל חדש טרור.דמגוג. מעבר לזה אני יכול לכתוב פה מגילה שלמה ולהביא הוכחות לכמות השקרים וחצאי האמת שנשפכים פה אבל אני אוותר מהסיבה הזו:

בורות בלתי-מנוצחת

בורות בלתי-מנוצחת היא כשל לוגי של מעגליות מסוג הצדקה מעגלית בו מגינים על עמדה באמצעות סירוב להכיר בכוחם של הטיעונים התומכים בעמדה האחרת. משפטים כמו "אני מסרב לשמוע את זה..." או "אני לא מוכן לדון בנושא זה..." משקפים כשל "בורות בלתי מנוצחת". המושג מתייחס לא רק לכשל בעת דיון אלא גם לחוסר נכונות להשתתף בדיון.

כשל זה הוא כשל מעגליות משום שהוא מניח שהנושא הנדון - במקרה זה, אמיתות העמדה המוגנת - נכון בכל מקרה.

הכשל מהווה לעתים קרובות בלבול בין עקביות ועמדות עקביות ובין עקשות לשמה, המסרבת לשמוע עמדה אחרת.

מקורו של מושג זה בתאולוגיה הקתולית, שם הוא מוצג לעומת בורות שניתן להביסה, לשם תיאור מצבם של אנשים (כגון עובדי אלילים), שאינם מכירים בבשורה נוצרית משום שטרם הזדמן להם להכירה. השימוש הידוע המוקדם ביותר במושג הוא על ידי האפיפיור פיוס התשיעי בשנת 1863, אם כי דיון ברעיון קיים במקורות קדומים יותר. לא ידוע מתי החלו לוגיקנים להשתמש במושג לתיאור אדם המסרב להכיר בכוחם של טיעונים התומכים בעמדה אחרת משלו, אך אחד השימושים המוקדמים הוא בספר Fallacy: The Counterfeit of Argument שיצא לאור בשנת 1959.
דוגמאות

"שכר מינימום הוא דבר טוב, ולא משנה בכלל מה תגיד".
"קפיטליזם תורם לכולם, ולא משנה בכלל אילו עדויות אתה מתכוון להביא בפני".
"אני מקבל את הדעה שהארץ שטוחה. כל העדויות לכך שהיא כדור מוכרחות להיות זיופים".
"אני צודק ודעתך לא מעניינת אותי".
"העולם הוא יצירה של בורא אחד. אני פוסל מראש כל טענה אחרת."
"אמונה פלונית היא האמת, ואני פוסל מראש כל אמונה אחרת".

נתראה בבילעין. :lol:
מארח

Re: בקשר לעבודה......

הודעהעל ידי מארח » 21 נובמבר 2012 14:26

אורח כתב:
לול

זה בדיוק העובדות שדיברתי עליהן. אין אף ארגון "אנטישמי" ברשימה. אלא אם אתה ימני קיצוני ואז גם מרצ היא אנטישמית בשבילך.

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-50692-00.html
http://www.hakafe.com/thread3510.html
ממש אוהבי ציון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:34

אורח כתב:
אורח כתב:

עובדות:

אבל כאן זה לא המקום.

תקרא שוב. לא אמרתי שפרופיל חדש טרור.דמגוג. מעבר לזה אני יכול לכתוב פה מגילה שלמה ולהביא הוכחות לכמות השקרים וחצאי האמת שנשפכים פה אבל אני אוותר מהסיבה הזו:

בורות בלתי-מנוצחת

בורות בלתי-מנוצחת היא כשל לוגי של מעגליות מסוג הצדקה מעגלית בו מגינים על עמדה באמצעות סירוב להכיר בכוחם של הטיעונים התומכים בעמדה האחרת. משפטים כמו "אני מסרב לשמוע את זה..." או "אני לא מוכן לדון בנושא זה..." משקפים כשל "בורות בלתי מנוצחת". המושג מתייחס לא רק לכשל בעת דיון אלא גם לחוסר נכונות להשתתף בדיון.

כשל זה הוא כשל מעגליות משום שהוא מניח שהנושא הנדון - במקרה זה, אמיתות העמדה המוגנת - נכון בכל מקרה.

הכשל מהווה לעתים קרובות בלבול בין עקביות ועמדות עקביות ובין עקשות לשמה, המסרבת לשמוע עמדה אחרת.

מקורו של מושג זה בתאולוגיה הקתולית, שם הוא מוצג לעומת בורות שניתן להביסה, לשם תיאור מצבם של אנשים (כגון עובדי אלילים), שאינם מכירים בבשורה נוצרית משום שטרם הזדמן להם להכירה. השימוש הידוע המוקדם ביותר במושג הוא על ידי האפיפיור פיוס התשיעי בשנת 1863, אם כי דיון ברעיון קיים במקורות קדומים יותר. לא ידוע מתי החלו לוגיקנים להשתמש במושג לתיאור אדם המסרב להכיר בכוחם של טיעונים התומכים בעמדה אחרת משלו, אך אחד השימושים המוקדמים הוא בספר Fallacy: The Counterfeit of Argument שיצא לאור בשנת 1959.
דוגמאות

"שכר מינימום הוא דבר טוב, ולא משנה בכלל מה תגיד".
"קפיטליזם תורם לכולם, ולא משנה בכלל אילו עדויות אתה מתכוון להביא בפני".
"אני מקבל את הדעה שהארץ שטוחה. כל העדויות לכך שהיא כדור מוכרחות להיות זיופים".
"אני צודק ודעתך לא מעניינת אותי".
"העולם הוא יצירה של בורא אחד. אני פוסל מראש כל טענה אחרת."
"אמונה פלונית היא האמת, ואני פוסל מראש כל אמונה אחרת".

נתראה בבילעין. :lol:

רגע רגע, לא אמרת שפרופיל חדש מה? טרור? לא ממש הבנתי אותך... אני אולי דמגוג, אבל אני גם יודע לכתוב ולקרוא וקצת קשה לי להבין מה כתבת.

בסדר, בשבילך אני פאנט קיצוני, אתה דובר אמת ופרופיל חדש הם השטן(מצחיק, ואני הוא זה שלא מקבל דעות של אחרים או עובדות שהבאת... ממש), אבל אני בכל זאת לא רוצה שהשקרים שלך ישפיעו על אנשים אחרים. מצד שני, אין מה לעשות, בסופו של דבר זו החלטה אישית והם גם ככה יצטרכו להתמודד באיזשהו שלב עם אנשים כמוך.

הסיבה שאתה לא רוצה אפילו לנסות להביא סימוכין לכך שפורסמו פה שקרים על ידי פעילי התנועה אומרת משהו...

בחיי שמעולם לא הייתי בבילעין.
אורח

Re: בקשר לעבודה......

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:39

מארח כתב:
אורח כתב:
לול

ממש אוהבי ציון.

האתרים שהבאת הם ממש אובייקטיביים. אולי תפרסם כאן גם את דעתו של חבר כנופיית כהנא בנושא?

אני לא טענתי לרגע שאין כאן פוסט-ציונים, אז מה? זו בסך הכל דעה, לא איזו קריאה למרד מזוין.
fuckmilitary
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fuckmilitary » 21 נובמבר 2012 14:51

מארח כתב:
אורח כתב:
לול

ממש אוהבי ציון.

אז אלו האתרים שאתה קורא, רוטר וניוז1, עכשיו הכל ברור.
בכל אופן, אני שמאלן, אנרכו קומוניסט אם נדייק, לא עומד בתקווה, לא ציוני, הולך להפגנות מדי פעם, שר את האינטרנציונל, מתנגד למלחמה בעזה, חושב שג'עברי לא שונה מגנץ והנייה לא שונה מביבי, התגייסתי כי מכרו לי את הבולשיט של "לשנות מבפנים" אבל הבנתי שזה בולשיט, עכשיו אחרי 9 חודשים אני משתחרר, יש לך בעיה כל שהיא עם זה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 14:58

fuckmilitary כתב:
מארח כתב:
בכל אופן, אני שמאלן, אנרכו קומוניסט אם נדייק, לא עומד בתקווה, לא ציוני, הולך להפגנות מדי פעם, שר את האינטרנציונל, מתנגד למלחמה בעזה, חושב שג'עברי לא שונה מגנץ והנייה לא שונה מביבי, התגייסתי כי מכרו לי את הבולשיט של "לשנות מבפנים" אבל הבנתי שזה בולשיט, עכשיו אחרי 9 חודשים אני משתחרר, יש לך בעיה כל שהיא עם זה?

זה באמת בולשיט (אני האורח השני).

אני אישית קצת מסתייג מהתיאורה הקומוניסטית, אני מרגיש יותר הזדהות עם סינדקליזם ואף יותר עם פציפיזם, אבל אני שמח לראות אנשים שמסוגלים לחשוב בכוחות עצמם ואני מכבד את דעתך.
מארח

הודעהעל ידי מארח » 21 נובמבר 2012 15:28

רגע רגע, לא אמרת שפרופיל חדש מה? טרור? לא ממש הבנתי אותך... אני אולי דמגוג, אבל אני גם יודע לכתוב ולקרוא וקצת קשה לי להבין מה כתבת.

בסדר, בשבילך אני פאנט קיצוני, אתה דובר אמת ופרופיל חדש הם השטן(מצחיק, ואני הוא זה שלא מקבל דעות של אחרים או עובדות שהבאת... ממש), אבל אני בכל זאת לא רוצה שהשקרים שלך ישפיעו על אנשים אחרים. מצד שני, אין מה לעשות, בסופו של דבר זו החלטה אישית והם גם ככה יצטרכו להתמודד באיזשהו שלב עם אנשים כמוך.

הסיבה שאתה לא רוצה אפילו לנסות להביא סימוכין לכך שפורסמו פה שקרים על ידי פעילי התנועה אומרת משהו...

בחיי שמעולם לא הייתי בבילעין.[/quote]
התכוונתי לכך שלא טענתי שפרופיל חדש מקבל מימון מארגוני טרור. גם לא קראתי לך פאנט קיצוני. גם לא אמרתי שפרופיל חדש הם השטן. אתה באמת דמגוג.
הנה, ממש על קצה המזלג:
מתוך "מי מפחד מפרופיל 21":
"אז במה בכל זאת יש הבדל בין פרופיל 21 נפשי לבין פטורים אחרים? רק בנושא אחד, בעצם. הצבא כן מעביר מידע לגבי סיבת הפטור לשני גורמים ממשלתיים - משרד הרישוי במשרד התחבורה והיחידה לרישוי כלי ירייה במשרד הפנים. לגבי רשיון לנשק לא ממש יש לנו פרטים מלאים, אבל ידוע לנו שהמדיניות הכללית בישראל היא לתת ליותר מדי אנשים להסתובב עם נשק בידיים, ואין הרבה סיכוי שפרופיל 21 ישפיע על העניין."
אז במקרה הצורך דעו לכם שסיבת הפטור ופרטים עליכם יועברו גם למשטרה ולגורמים אחרים. מי שהתשחרר על הפרעת אישיות אנטי סוציאלית או הפרעת שליטה בדחפים או מי שהצהיר אצל הקב"ן כי הוא משתמש בסמים=המידע הועבר למשטרה.
http://www.lawforums.co.il/ObjDoc.asp?P ... nt&oType=3
דבר שני כל מי שלא שירת בצבא בחיים(!!!!) לא יקבל רישיון לנשק. ללוחמים שיש להם גישה לרובי סער מוציאים את הנשמה עד שנותנים להם רישיון. למעשה ישראל היא בין המדינות הכי מחמירות בנתינת רישיון פרטי לנשק. אתם יכולים לחפש בגוגל."המקרים בהם מחויב הפסיכיאטר לדווח אודות מצבו של המטופל לרשויות ציבוריות, הם המקרים של מחלות נפש שמלוות בהתנהגות חסרת שיפוט, מסוכנת ואלימה."

חובת הסודיות של המטפל אינה מוחלטת, וכפופה לחריגים. החריג העיקרי לחובת שמירת הסודיות הוא כאשר המטופל נתן את הסכמתו למסירת מידע אודותיו לאחר. אולם, קיימים מספר מקרים בהם רשאי ולעיתים אף חייב המטפל למסור מידע על אדם המטופל על ידו, ובכלל זה חייל, על אף שלא הביע את הסכמתו לכך:
א.

סעיף 02(א)(2) לחוק זכויות החולה, התשנ"ו-6991: מסירת מידע מותרת כאשר "חלה על המטפל או על המוסד הרפואי חובה על פי דין למסור את המידע הרפואי".

סעיף 11א(א) לחוק כלי-היריה, התש"ט-9491, קובע: "רופא, פסיכולוג, קצין בריאות הנפש או עובד סוציאלי במערכת הבריאות, המטפל באדם והסבור כי אם האדם יחזיק בכלי יריה יהיה בכך משום סכנה לאותו אדם או לציבור, יודיע על כך לנהל משרד הבריאות, שיהא רשאי להעביר את הידיעה לצבא הגנה לישראל".

מן האמור עולה כי במידה וראה המטפל כי קיימת סכנה לציבור או לחייל עצמו בכך שהחייל יחזיק בכלי-יריה, חובה על המטפל להודיע על כך למשרד הבריאות, כחריג לחובת הסודיות.
ב.

סעיף 02(א)(3) לחוק זכויות החולה, התשנ"ו-6991: "מסירת המידע היא למטפל אחר לצורך טיפול במטופל".

לפי סעיף זה, רשאי פסיכולוג אזרחי המטפל בחייל צה"ל להעביר לידי גורמי בריאות הנפש המוסמכים בצה"ל מידע הדרוש לשם טיפול באותו חייל במסגרת הצבאית, וזאת כחריג לחובת הסודיות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 15:51

לאורח השקרן:

אמרת ואני מצטט " הם מקבלים תרומות מארגונים אנטישמיים תומכי חמאס" וזהו שקר, בעצמך הוכחת את זה על ידי פרסום הקישור שמציין מהם הארגונים שתורמים לפרופיל. סליחה באמת שהתבלבלתי, לא מארגוני טרור, הכוונה הייתה "מארגונים אשר תומכים בארגוני טרור מתוך שנאה לשמים".

אני חושב שאחריי התגובה האחרונה שלך ברור מי מאיתנו הדמגוג האמיתי. אתה ניסית לצייר את פרופיל כחבורת שקרנים ואנטי-ציונים ששונאים את ישראל (זו הסיבה שאמרתי "שטן" בהגזמה), אותי כשקרן (זו הסיבה שאמרתי "פנאט"). אני מבין שאתה לא מסוגל לקרוא בין השורות.

בקשר לדיווח, כל מה שכתבת נאמר על ידי פרופיל חדש לי אישית וגם קראתי את זה באתר ובקבצים כמו טארגט 21. אני יודע וקראתי גם כאן ששימוש בסמים בזמן שירות = רישום במשטרה, לא שימוש בזמן הרחוק. אז בבקשה תביא אסמכתא כמו במקרה השני לפרסום השקר.

בנוגע לרשיון נשק = זה נכון, כל מה שהבאת לכאן. זה גם נכון שמי שהשתחרר בגלל סכיזופרניה או הפרעה דו קוטבית, הוא לא יוכל להשתמש בנשק (וטוב שכך). זה לא נכון שמי שהשתחרר בגלל דכאון, ויביא חוות דעת חדשה מפסיכיאטר, בהכרח לא יוכל לקבל את הרשיון. במקרה הזה אני מסכים, למרות שהפעיל ציין כאן שאין לו מידע בנושא מראש, הוא הרשה לעצמו להרחיק לכת על ידי כתיבת דבר שעשוי להתפרש באופן לא נכון. מסכים. עם זאת, רשיון לנשק הוא דבר ששווה להקריב, במיוחד לפציפיסט, על מנת להשתחרר.

אגב, יש נשק אישי שגם מי שלא שירת בצבא יכול לקבל אותו (למשל, אנשים המעוניינים להגן על עצמם והיגרו לכאן בלי לשרת כאן כי הם פטורים בגלל הגיל) - מן הסתם לא מדובר ברובה סער. אבל גם פה אני מסכים שישנה נטייה להחמיר, ושוב, זה דווקא טוב.

בכל מקרה, זו טעות, לא שקר מכוון.

בקשר לחובת הדיווח, נכון, יש סעיפים מסוימים (לא דכאון! ממש לא כל סעיף, סעיפים שמעידים על סכנה לעצמך או לסביבה) שבהם יש חובה לדווח לגורמים נוספים מלבד לגורמים שפורסמו כאן באתר. זה נכון לא רק לצה"ל, זו פשוט אתיקה של המטפלים בבריאות הנפש, זה אמור להיות ברור וזה לא קשור לשחרור. צריך להיות זהיר ואת זה כן מציינים פה שוב ושוב, לא להגזים.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 22 נובמבר 2012 08:00

אורח כתב:
fuckmilitary כתב:
מארח כתב:

אני אישית קצת מסתייג מהתיאורה הקומוניסטית, אני מרגיש יותר הזדהות עם סינדקליזם ואף יותר עם פציפיזם, אבל אני שמח לראות אנשים שמסוגלים לחשוב בכוחות עצמם ואני מכבד את דעתך.

אני אישית בדעותיי המדיניות ימני, אני בעד שייכנסו בעזה וגם באיראן, אבל.... אני כאדם עצמאי בפני עצמו, חי ועובד ומנגן ומפיק, אני לא מסוגל לזרוק את כל מה שאני עושה בשביל לתת 3 שנים באונס למדינה שאני לא מעוניין ממנה ושכל חיי שמה עליי ועל משפחתי זין, זאת האמת אין קשר אצלי בין דעה פוליטית לצבא ולא כל מי שלא מתגייס הוא שמאל קיצוני שמלקק לזהבה גלאון!! אז די כבר עם הטיעון הפתטי הזה!!

דבר נוסף צה"ל צריך להיות מקצועי אם לא בתוך 20 שנה מהיום הוא יהפוך לכך בעל כורחו ואת זה לא אני אומר אלא ראשי אכ"א לדורותם... אז למה לא להקדים תרופה למכה ולהורות שמעתה צה"ל מתחיל תהליך הדרגתי של 10 שנים לכיוון צבא מקצועי? כי המדינה המטומטמת הזאת מעדיפה לדחות ולשדר "עסקים כרגיל" עד אשר שזה מתפוצץ בפרצוף, היי בדיוק כמו עזה לא כך?!

קיצר אני מקווה שהסברתי את עצמי אני אישית לא רואה את עצמי גודל כאן, לא רואה את עצמי שייך לכאן (ויש לי חברים ומשפחה וכל זה) ויש לי עתיד מובטח בחו"ל עם מלגת לימודים אז למה לי לזרוק את כל זה למען מדינה שלא שמה עליי זין? איך זה שאני אהיה מש"ק ממטרות ואעשה יומיות יעזור לחברים בחזית? בדיוק זה לא! אבל בתכלס העיניין נסגר ב: "אם אני נדפק גם אתה נדפק איתי" וכדי שזה יישמע טוב מוכרים את זה כ"שיוויון בנטל" ...... תפתחו את העיניים ותשכילו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 09:29

Coleworld כתב:
אורח כתב:אז אלו האתרים שאתה קורא, רוטר וניוז1, עכשיו הכל ברור.

אני אישית קצת מסתייג מהתיאורה הקומוניסטית, אני מרגיש יותר הזדהות עם סינדקליזם ואף יותר עם פציפיזם, אבל אני שמח לראות אנשים שמסוגלים לחשוב בכוחות עצמם ואני מכבד את דעתך.[/quote]

אני אישית בדעותיי המדיניות ימני, אני בעד שייכנסו בעזה וגם באיראן, אבל.... אני כאדם עצמאי בפני עצמו, חי ועובד ומנגן ומפיק, אני לא מסוגל לזרוק את כל מה שאני עושה בשביל לתת 3 שנים באונס למדינה שאני לא מעוניין ממנה ושכל חיי שמה עליי ועל משפחתי זין, זאת האמת אין קשר אצלי בין דעה פוליטית לצבא ולא כל מי שלא מתגייס הוא שמאל קיצוני שמלקק לזהבה גלאון!! אז די כבר עם הטיעון הפתטי הזה!!

דבר נוסף צה"ל צריך להיות מקצועי אם לא בתוך 20 שנה מהיום הוא יהפוך לכך בעל כורחו ואת זה לא אני אומר אלא ראשי אכ"א לדורותם... אז למה לא להקדים תרופה למכה ולהורות שמעתה צה"ל מתחיל תהליך הדרגתי של 10 שנים לכיוון צבא מקצועי? כי המדינה המטומטמת הזאת מעדיפה לדחות ולשדר "עסקים כרגיל" עד אשר שזה מתפוצץ בפרצוף, היי בדיוק כמו עזה לא כך?!

קיצר אני מקווה שהסברתי את עצמי אני אישית לא רואה את עצמי גודל כאן, לא רואה את עצמי שייך לכאן (ויש לי חברים ומשפחה וכל זה) ויש לי עתיד מובטח בחו"ל עם מלגת לימודים אז למה לי לזרוק את כל זה למען מדינה שלא שמה עליי זין? איך זה שאני אהיה מש"ק ממטרות ואעשה יומיות יעזור לחברים בחזית? בדיוק זה לא! אבל בתכלס העיניין נסגר ב: "אם אני נדפק גם אתה נדפק איתי" וכדי שזה יישמע טוב מוכרים את זה כ"שיוויון בנטל" ...... תפתחו את העיניים ותשכילו[/quote]
איזה כיף זה להיות בעד מלחמה כשאחרים צריכים לשלם את המחיר ואתה יושב לך בעורף עם חלומות לעזוב את האיזור שיהפוך מסוכן בעת מלחמה.

אני אולי לא משרת, אבל חבל לי על כל חיים שיפגעו כתוצאה מאלימות, כן גם של חיילי צה"ל וגם של האוכלוסייה האזרחית באירן, עזה וישראל וזו הסיבה שאני מתנגד לפעולה צבאית כפתרון.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 22 נובמבר 2012 19:57

אורח כתב:
Coleworld כתב:
אורח כתב:אז אלו האתרים שאתה קורא, רוטר וניוז1, עכשיו הכל ברור.

קיצר אני מקווה שהסברתי את עצמי אני אישית לא רואה את עצמי גודל כאן, לא רואה את עצמי שייך לכאן (ויש לי חברים ומשפחה וכל זה) ויש לי עתיד מובטח בחו"ל עם מלגת לימודים אז למה לי לזרוק את כל זה למען מדינה שלא שמה עליי זין? איך זה שאני אהיה מש"ק ממטרות ואעשה יומיות יעזור לחברים בחזית? בדיוק זה לא! אבל בתכלס העיניין נסגר ב: "אם אני נדפק גם אתה נדפק איתי" וכדי שזה יישמע טוב מוכרים את זה כ"שיוויון בנטל" ...... תפתחו את העיניים ותשכילו[/quote]
איזה כיף זה להיות בעד מלחמה כשאחרים צריכים לשלם את המחיר ואתה יושב לך בעורף עם חלומות לעזוב את האיזור שיהפוך מסוכן בעת מלחמה.

אני אולי לא משרת, אבל חבל לי על כל חיים שיפגעו כתוצאה מאלימות, כן גם של חיילי צה"ל וגם של האוכלוסייה האזרחית באירן, עזה וישראל וזו הסיבה שאני מתנגד לפעולה צבאית כפתרון.[/quote]

אין מה לעשות, בינתיים האופציה הצבאית היא הפיתרון ואתה מדבר עליי כאחד שלא עושה צבא (אבל בתכלס כל מה שהפרופיל מאשר לי כרגע הוא ג'וב) דבר על ביבי שהוא שולח את החיילים...

קיצר אתה מפספס את הנקודה, הדרך היחידה להפסיק את הירי על הדרום הוא להיכנס לעזה פעם אחת לתת לצה"ל כמו שאמרו פעם "לכסח" ולא לעצור בגלל שהבריטים מפחדים שכמה מוסלמים שם יעשו רעש... וכן אני רוצה לעזוב אתה יכול לקרוא לזה חלומות אני קורא לזה מציאות כי כל מה שנשאר זה רק להשיג את הכסף ללימודים וביי... אני לא ביקשתי להיוולד פה, (בחור של העולם) אז אני עושה מה שאני יכול כדי שהילדים והנכדים שלי לא יצטרכו לשבור תראש בעתיד, וזה לא כיף להיות בעד מלחמה.. אבל מה נעשה אוסלו לא בדיוק עזר לנו וגם לא קמפ דיוויד ולא בטיח!! עם אירגוני טרור אי אפשר לדון זה שיש פה ראש ממשלה רופס בלי ביצים עם פודל שרק יודע לאיים במבטא ועוד שר ביטחון מסורס זה כבר בעיה אחרת...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 21:17

Coleworld כתב:
אורח כתב:
Coleworld כתב:[אז אלו האתרים שאתה קורא, רוטר וניוז1, עכשיו הכל ברור.

אני אולי לא משרת, אבל חבל לי על כל חיים שיפגעו כתוצאה מאלימות, כן גם של חיילי צה"ל וגם של האוכלוסייה האזרחית באירן, עזה וישראל וזו הסיבה שאני מתנגד לפעולה צבאית כפתרון.[/quote]

אין מה לעשות, בינתיים האופציה הצבאית היא הפיתרון ואתה מדבר עליי כאחד שלא עושה צבא (אבל בתכלס כל מה שהפרופיל מאשר לי כרגע הוא ג'וב) דבר על ביבי שהוא שולח את החיילים...

קיצר אתה מפספס את הנקודה, הדרך היחידה להפסיק את הירי על הדרום הוא להיכנס לעזה פעם אחת לתת לצה"ל כמו שאמרו פעם "לכסח" ולא לעצור בגלל שהבריטים מפחדים שכמה מוסלמים שם יעשו רעש... וכן אני רוצה לעזוב אתה יכול לקרוא לזה חלומות אני קורא לזה מציאות כי כל מה שנשאר זה רק להשיג את הכסף ללימודים וביי... אני לא ביקשתי להיוולד פה, (בחור של העולם) אז אני עושה מה שאני יכול כדי שהילדים והנכדים שלי לא יצטרכו לשבור תראש בעתיד, וזה לא כיף להיות בעד מלחמה.. אבל מה נעשה אוסלו לא בדיוק עזר לנו וגם לא קמפ דיוויד ולא בטיח!! עם אירגוני טרור אי אפשר לדון זה שיש פה ראש ממשלה רופס בלי ביצים עם פודל שרק יודע לאיים במבטא ועוד שר ביטחון מסורס זה כבר בעיה אחרת...[/quote]

לא אמרתי שום דבר על ההחלטה שלך לעזוב, להיפך, אני אפילו חושב שזה חיובי(גם אני חושב על זה). מה שלא חיובי זה להיות בעורף ולראות אחרים נלחמים בפעולה חסרת טעם וגם מתים. למרות שהפעם כתבת במנותק, כאילו הפתרון הצבאי הוא הדרך היחידה לפתור את הבעייה. אני שמח שאפילו ראש הממשלה הימני שלנו לא חושב כמוך - זה כל מה שיש לי לומר. ומההסכמים שציינת יצאו גם דברים טובים, כמו לדוגמא ההכרה ברשות הפלסטינית ועמידתו של מנהיג מתון (גם אם מושחת) בראשה.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 23 נובמבר 2012 14:35

קיצר אתה מפספס את הנקודה, הדרך היחידה להפסיק את הירי על הדרום הוא להיכנס לעזה פעם אחת לתת לצה"ל כמו שאמרו פעם "לכסח" ולא לעצור בגלל שהבריטים מפחדים שכמה מוסלמים שם יעשו רעש... וכן אני רוצה לעזוב אתה יכול לקרוא לזה חלומות אני קורא לזה מציאות כי כל מה שנשאר זה רק להשיג את הכסף ללימודים וביי... אני לא ביקשתי להיוולד פה, (בחור של העולם) אז אני עושה מה שאני יכול כדי שהילדים והנכדים שלי לא יצטרכו לשבור תראש בעתיד, וזה לא כיף להיות בעד מלחמה.. אבל מה נעשה אוסלו לא בדיוק עזר לנו וגם לא קמפ דיוויד ולא בטיח!! עם אירגוני טרור אי אפשר לדון זה שיש פה ראש ממשלה רופס בלי ביצים עם פודל שרק יודע לאיים במבטא ועוד שר ביטחון מסורס זה כבר בעיה אחרת...[/quote]

לא אמרתי שום דבר על ההחלטה שלך לעזוב, להיפך, אני אפילו חושב שזה חיובי(גם אני חושב על זה). מה שלא חיובי זה להיות בעורף ולראות אחרים נלחמים בפעולה חסרת טעם וגם מתים. למרות שהפעם כתבת במנותק, כאילו הפתרון הצבאי הוא הדרך היחידה לפתור את הבעייה. אני שמח שאפילו ראש הממשלה הימני שלנו לא חושב כמוך - זה כל מה שיש לי לומר. ומההסכמים שציינת יצאו גם דברים טובים, כמו לדוגמא ההכרה ברשות הפלסטינית ועמידתו של מנהיג מתון (גם אם מושחת) בראשה.[/quote]

ביבי הוא לא ימני... אם לזה אתה קורא ימין... ביבי הוא לחיץ הוא לא יכול להנהיג ולא יכול לקבל החלטה ובזה האמנתי כבר בבחירות הקודמות כשהייתי רק בן 14
המדינה צריכה שינוי קיצוני (אני לא מדבר על בחינה מדינית,גם בה אבל בעיקר בכלכלה) ואת השינוי הזה יכולה להוביל לדעתי שלי.. רק שמטומטמים רבים חיים כאן וייבחרו עדיין ליכוד אפילו שהוא נכנע לחמאס באופן מבייש עלק הרתעה ואבו מאזן פודל מקווה שיימצאו מישהו אחר ויותר נורמלי שבזמן מלחמה נגד חמאס לא יגיד "תתנגדו ותילחמו בישראלים"...
בן   
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בן    » 24 נובמבר 2012 14:42

נו מתגייסים תמשיכו להטיף לנו מוסר שהמדינה מסרסרת אותכם וכיף לכם עם זה.. כי בתאכלס אתם בדיוק במצב של זונה. גם אם ישחררו אותה מהסרסור - מה היא תעשה עם עצמה?
לא רוצה לשרת. יודעים למה? לא קיבלתי תפקיד שמתאים לי, ולא משכורת שמתאימה לי. ואל תגידו לי "אתה תורם בלה בלה בלה" כי תרומה זה משהו מהלב ולא משהו בחוק ולא חובה מוסרית וא לא יודע מה.
לי אישית נשבר לי הזין ממכם. אתם ראש בקיר כמו לא יודע מה.

ועכשיו בוא נעשה קצת כיף..
תנועת פדופיל חדש יא מניאקים יא משתמטים יא סמולנים יא בולשביקים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמותו סמולנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!!! כולם חיבים לתרום אחרת לא תהיה לנו מדינה!!!!!!!!!!!!
איך אתם חושבים שישראל הפכה למעצמה עולמית? אנחנו נכסח את איראן ואת סוריה ואת מצרים ואת עזה!!!!!!!!!!! נהרוג את כל הערבים!!!!!!!!!!!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 24 נובמבר 2012 17:40

בן    כתב:נו מתגייסים תמשיכו להטיף לנו מוסר שהמדינה מסרסרת אותכם וכיף לכם עם זה.. כי בתאכלס אתם בדיוק במצב של זונה. גם אם ישחררו אותה מהסרסור - מה היא תעשה עם עצמה?
לא רוצה לשרת. יודעים למה? לא קיבלתי תפקיד שמתאים לי, ולא משכורת שמתאימה לי. ואל תגידו לי "אתה תורם בלה בלה בלה" כי תרומה זה משהו מהלב ולא משהו בחוק ולא חובה מוסרית וא לא יודע מה.
לי אישית נשבר לי הזין ממכם. אתם ראש בקיר כמו לא יודע מה.

ועכשיו בוא נעשה קצת כיף..
תנועת פדופיל חדש יא מניאקים יא משתמטים יא סמולנים יא בולשביקים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמותו סמולנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!!! כולם חיבים לתרום אחרת לא תהיה לנו מדינה!!!!!!!!!!!!
איך אתם חושבים שישראל הפכה למעצמה עולמית? אנחנו נכסח את איראן ואת סוריה ואת מצרים ואת עזה!!!!!!!!!!! נהרוג את כל הערבים!!!!!!!!!!!

חחחחחח פחות או יותר סיכמת את אימרותיהם של "בשר התותחים" התורן שבא פעם בשבועיים לנסות ולהטיף להתגייס ורב עם כאלה שכבר התגייסו ויצאו ואז בסוף מתברר שהוא ילד בן 17 עם ביצה אחת... אחח חובה לאהוב את שטיפת המוח במדינה הזאת דוחה נפש!!

והתגובה נגדי: "ישמאלן מנייאקקקק" (אני ימני) חחחח

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים