פגישה עם הפסיכיאטר

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

il123
יצירת קשר:

פגישה עם הפסיכיאטר

הודעהעל ידי il123 » 17 נובמבר 2012 15:37

שלום.. אני חדש פה ורציתי לקבל קצת עזרה..
אני נמצא בצבא חצי שנה והמצב שלי לא הכי טוב..
אני די שבור ואין לי כל כך מוטביציה לשרת למרות שאני מאוד רוצה
יש לי תמיכה של ההורים בעניין כי הם יודעים מה עובר עליי ומה הפקדים שלי
מעוללים לי ודי מקשים עליי ועושים לי בכוונה ולא רוצים
לוותר עליי.. עשיתי שיחה עם דרגים גבוהים יותר
ונתקלתי בסירוב לשחרר אותי מהיחידה
וכל זאת למרות שאני לא עושה כלום!!! פשוט כלוום!!!
הם רוצים ליאש אותי ולשבור אותי שבסוף אני יקנא ויקח תתפקיד...
הייתי בוועדה לפני שהגעתי לאן שהגעתי והבטיחו לי 9-5 יומיות .. ובסוף לא קבלתי..
המטרה שלי זה לישתחרר לבקום ומשם לימצוא את עצמי..
קשה לי נפשית.. ואני רוב הזמן מוטרד נפשית ורע לי

נפגשתי עם קבן כל התקופה שאני נמצא בצבא והיא לא מוכנה לעזור למעט "סיוע נפשי"
עד שנשברתי ובקשתי לצאת מהצבא.. קבעו לי טור לפסיכיאטר
ואני לא יודע מה לעשות איתו.. מצד שני אני כן רוצה לשרת בצפקיד של 9-5 יומיות כמו שהבטיחו אבל אני מפחד שאם אני יגיד לו את זה הוא יראה שאני "מתקפל" וינפנף אותי..
מה להגיד ?? איך לדבר איתו שיתן לי תפקיד ?? שווה להגיע אליו בגישה של תן לי 9-5 או שתוציא אותי מהצבא?

סליחה על החפירה ותודה..
il123
יצירת קשר:

Re: פגישה עם הפסיכיאטר

הודעהעל ידי il123 » 17 נובמבר 2012 20:44

עזרה משהו?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 18 נובמבר 2012 00:33

il123 כתב:עזרה משהו?

הייתי ממליץ ללכת על 21 תחכה עוד יום יומיים שאנשים נוספים יגיבו אני נתתי את דעתי, אם לא טוב לך עכשיו אל תהיה כל כך בטוח שגם אם ייתנו לך יהיה יותר כיף וטוב
נערך לאחרונה על ידי Coleworld ב 19 נובמבר 2012 21:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 18 נובמבר 2012 02:35

5-9 יומיות זה אחד ממעט הדברים שאני לא יודע להגיד בוודאות איך להשיג, מה שכן הניסיון הראה לי זה שאם אתה רוצה משהו בצהל ואתה מתמיד בהשגתו אתה בסוף תשיג אותו, זה גם קונצנזוס. זה נכון לגבי קבלת פרופיל מסויים וזה נכון לגבי קבלת תפקיד.
אם אני הייתי במקומך הייתי מתחיל בהורדת הפרופיל ל45 = להמשיך בתהליך להורדת פרופיל 21 וכששואלים אותך אם אתה רוצה להישאר בצבא אז תגיד כן, אתה עלול גם לקבל פרופיל 64 או 24 (את 2 המקרים אני מכיר מאנשים שניסו להשיג 45).
אחרי שיש לך פרופיל 45 ואם הצלחת להשיג גם קה"ס על הדרך זה יתרון אתה תודח מהיחידה שלך ותגיע לקצין מיון, פרופיל 45 יתן לך צד מול הקצין מיון, אנשים עם פרופיל 72 ומעלה לא מקבלים יותר מדי אפשרויות, זה בדרך כלל חרא או זבל.
אצל הקצין מיון אתה צריך לבקש תפקיד מסויים ובסיס מסויים ולשים דגש על התנאים, להסביר לקצין מיון שאתה לא חושב שתצליח להחזיק עוד X(זמן השירות שנשאר לך) בתפקיד שדורש ממך לישון בבסיס ולבוא כל יום (תסביר לו רק אם אתה חושב שההסבר יצא אמין, אחרת זה עלול להישמע כמו איום או משהו דומה). פה בעצם אתה מכניס את הבקשה.

לגבי התפקיד עצמו, 5-9 יומיות זה בעצם תפקיד שבוע-שבוע בבסיס פתוח, יש כמה בסיסים פתוחים בארץ, ה3 הכי גדולים הם קריה, תל השומר, שלישות רמת גן (בסדר שציינתי). תפקידים כמו טבח אין בבסיסים האלה, כל הבסיסים הפתוחים מגישים קייטרינג (בטעם של חודש שעבר) אז אל תבקש להיות טבח. תפקיד שאני כן מכיר זה מאבטח מתקנים (הקריה מלאה בבניינים שדורשים אבטחה אישית על הבניין, לפעמים גם בתוך קומות וכמובן גם בבור).
יותר מזה אתה תצטרך לבדוק איזה תפקידים קיימים בצה"ל של שבוע-שבוע ולבדוק אם יש אותם בבסיסים שציינתי, תוכל ככה לכוון בדיוק לתפקיד מסויים עם הדרישות שציינת.
ד.א. ב3 הבסיסים האלה יש נהגי בוס שבאים רק חלק מהימים לבסיס (למרות שהתפקיד שלהם מוגדר יומיות) אבל יש גם נהגי בוס שבאים כל יום מוקדם יותר מכולם והולכים מאוחר יותר מאחרים לפי הלו"ז של מי שהם מסיעים, אז קח את התפקיד את זה בחשבון אם אתה מעוניין להסתכן. בכל מקרה 3 יתרונות לתפקיד זה שבמהלך היום אתה לא עושה הרבה, אתה יכול להסתובב בעיר עם האוטו ולא רק בבסיס, אין לך שמירות.

בהצלחה.
il123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי il123 » 18 נובמבר 2012 06:27

קודם כל תודה רבה לך על התגובה..
ושכחתי לציין שיש לי ת"ש 4
ואתה בטוח שאם הפסיכיאטר ישאל אותי אם אני רוצה לישאר בצבא אני צריך להגיד כן? ...
כי דברתי עם משהו מהבסיס והוא אמר לי שהפסיכיאטר יכול פתאום ליתקפל
ולא לעזור ולהחזיר אותי ליחידה..
עכשיו שאתה אומר פרופיל 45 ואז לקבל קציון מיון זה ממש סבבה כי זו דרך טובה
אבל אני חושש להגיד לו שאני כן רוצה לישאר למרות שזה מה שאני רוצה..
אתה לא חושב שהוא יתקפל פתאום?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 18 נובמבר 2012 17:22

שמע האפשרות קיימת, אבל גם האפשרות של ללכת לקב"ן פעם נוספת ולהמשיך לנסות להשיג את מה שאתה רוצה, כפי שאמרתי אם אתה מתמיד אתה משיג את מה שאתה רוצה.

אתה צריך להבין שהחלק של לתת לחייל מה שהוא רוצה ולהתקפל אם הוא לא דורש הרבה זה לא נכון לגבי כל הקב"נים וגם לא חלק גדול בהחלטה שלהם, להפך, אני אישית בכלל לא הייתי דואג מזה. ברגע שהפסיכיאטר מאבחן אצלך בעיה נפשית הוא מחליט על הפתרון, הוא מתחשב במה שאתה מבקש או רוצה אבל יש כאלה שמתחשבים מאוד ויש כאלה שפחות. הורדת פרופיל תהיה הכרחית בכל מקרה ברגע שאובחנה בעיה נפשית, ככל שהמצב יותר מוקצן והחייל דורש יותר ככה הפרופיל החדש יהיה נמוך יותר, יש הרבה אנשים שמשתחררים שקודם קיבלו 24-65 כאופציה נוספת לפני שהם מקבלים 21. במידה ואובחן אצלך בעיה נפשית שמצדיקה קבלת פרופיל 21, אתה יכול לבקש להישאר בצבא (כמעט תמיד משאירים) וכמובן שיותאם לך פרופיל חדש.

מה גם, אם אחרי הקצין מיון לא תגיע לאן שתרצה, תמיד תוכל לנסות לצאת ולהגיע עוד פעם לקצין מיון. אני עברתי הרבה מאוד יחידות עד שהתחלתי את הסדיר ואז לא נשארתי בו יותר זמן 8-)
il123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי il123 » 19 נובמבר 2012 06:59

הבנתי אותך.. הפגישה איתו בימים הקרובים
אבל תכלס מה להגיד לו? איך לדבר איתו שהוא יבין שאני באמת יצא מהצבא
אם אני לא יקבל את מה שאני רוצה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 20:52

עידכון קטן..

הייתי אצל הפסיכיאטר ודברתי איתו על הקשיים שלי וזה
המטרה שלי זה לנסות הכל לפני שאני יוצא ושהעיקר יתנו לי ת 9-5 שהבטיחו לי בוועדה ודברתי איתו על זה והוא אמר שהוא לא יתן לי כזה תפקיד ...בכללי לא נראה לי הכי עיניין אותו הקשיים שלי הוא איים לשלוח אותי לכלא ועשהה ממני צחוק כל הפגישה ואמר דברים כמו "איסה נסכן אתה אוי יו יו" ...
רציתי לקום ופשוט לנפתח לו תצורה אבל החזקתי את עצמי בקיצור לא ויתרתי והבנתי שאין לי מה להפסיד ופשוט הגיעה רגע די משמח ובוא הן אמר לי שהוא קובע איתי פגישה לעוד שבועיים עם ההורים והבנתי שאני קרוב ליציאה מהצבא...
אבל עדיין אני לא עושה את זה בלב שלם ואני רוצה לדעת שניסיתי הכל ולכן אני שוקל לבקש מאמא שליי שתדבר עם הפסיכיאטר ותבקש ממנו .. מה אתם אומרים על זה ?? זה יכול לגרום לי נזק ומחשבות אחרות של הפסיכיאטר לגבי?

ועכשיו גם המפקד שלי החליט פתאום שהוא נהייה מתחשב והחליט להוציא אותי מהתפקיד
ולתת לי תפקיד אחר ככה שאני ינסה לפני שאני יצא מהצבא ואני שוקל לבקש להשתחרר לבקום ושם לראות קצין מיון.. זה דרך טובה לדעתכם??

השמח לתגובות...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 17:15

עזרה??

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים