לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

tavoriko
יצירת קשר:

Re: לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!

הודעהעל ידי tavoriko » 10 יולי 2012 23:55

חחחח איתי אתה חיי בסרט... הסיבה שאני לומד באירופה ולא בארץ זה משום שבשביל להתקבל ללימודי רפואה בארץ אתה צריך פסיכומטרי של 770 לך תוציא כזה ציון ואז אפילו אם הוצאת כזה ציון נראה אותך עובר את הראיון האישי....
אפשר יפה מאוד לעסוק ברפואה ובפסיכולוגיה בארץ גם אם לא שיררת בצבא (מכיר אישית מישהו שלומד פסיכולוגיה באוניברסיטה העברית ויצא על זיוף נפשי אצל הקב"ן)..
וסתם שתדע שאנחנו רק שני משתמטים שלומדים פה באיטליה (כל השאר התחילו ללמוד בגיל 25+ כי הם עשו שירות צבאי שדפק להם את השכל אז הם היו צריכים לנסוע לדרום אמריקה או הודו לעשן סמים)

אתה חיי בסרט ועל שקרים.... אבל אני לא מאשים אותך כי גם אני האמנתי בזה כי ככה החברה גורמת לך להאמין כאשר תתגייס תבין שהכל זה שקר....
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 23:57

איתי כתב:]
שטויות? מה כבר "שטויות" במה שאמרתי?

הכל כולל הכל.
אין לי זמן להסביר לך כי יש לך דפקט קוגניטיבי, אין לך תקווה.[/quote]
ואתה אגואיסט שחושב רק על עצמו
הרבה מעסיקים לא מעסיקים כאלה שלא היו בצבא
אי אפשר להיות רופא או פסיכולוג (tavoriko לומד רפואה באירופה ומעניין גם למה?)
אי אפשר להיות שוטר,כבאי,סוהר
אי אפשר לעבוד בעבודה ממשלתית
אי אפשר לעבוד בעשייה הביטחונית (אינטל,התעשייה האווירית,רפאל...)
אי אפשר לעבוד בדואר
אי אפשר להיות מאבטח
אי אפשר לעבוד בשב"כ או במוסד
אי אפשר לעבוד בעבודה שדורשת סיווג בטחוני[/quote]

נכון אני אגואיסט שחושב על עצמו כי אני רוצה להצליח בחיים ולא לגור בגיל 30 אצל ההורים כמו רוב הישראלים או להשתעבד למשכנתא ל 20 שנה ובשביל התענוג הזה לשלם 300 אלף שקל כשבסכום הזה אני קונה ווילה בחו"ל
רופא ופסיכולוג אפשר ללמוד בארץ הסיבה שהבחור ההוא לומד בחו"ל היא רמת לימודים גבוהה יותר
שוטר כבאי וסוהר?! דיי לסרב ל 5500 שקל בחודש?!
עבודות ממשלתיות? וואי חבל ממש רציתי לעבוד בדואר או כפקיד מזדיין
מאבטח? עוד 4500 שקל?!
שב"כ או מוסד.... כאילו זה מעניין לי
סיווג ביטחוני- עם כל ההדלפות לא צריך כבר סיווג דגנרט!!
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 23:59

איתי כתב:
Coleworld כתב:כדאי שתקשיב להם
כשאתה מתגייס אתה ילד בן 18 וכשאתה משתחרר אתה גבר בן 21

ואתה תהיה מטומטם לא משנה באיזה גיל תהיה.

אין כזה דבר ילד בן 18 זה שפה בארץ זה פופולארי להיות עם מנטאליות של בן 6 עד סוף גילאי העשרים או אפילו יותר זה דפקט של החברה.
אני לא יוצא גבר כי אני גבר הייתי מתמיד. אתה רוצה הוכחה? תמצוץ לי. שלא תבוא לי בטענות אחר כך שזה מזויף. זה בא הכל כולל הכל עם הביצים, עם השערות ועם החומר הלבן.

כמו שציינתי מקודם הבני 25+ שהכרתי כשגרתי בארה"ב התנהגו כמו בני 16+
צבא לא יזיק לך הוא יהפוך אותך ממפונק שמדבר בשפה בוטה לגבר![/quote]

הבני 25+ כי ההורים שלהם שילמו להם על הכל ופינקו אותם עם : דירה בגדים רכב והשכלה, לכן הם חיים to party כמו שאומרים
הבחור למעלה אכן לא הכי בוגר אבל גם אתה מתנהג כמו חרא, אל תשפוט אנשים כל עוד לא עברת דבר זהה, אז אני אומר: לך לצבא תהנה תאכל חרא מילד בן 19 שקוראים לו "המפקד" ואחרי זה תבוא לבכות פה עד אז אתה לא מנהל דיון אתה רק יוצא ומאשים אנשים על משהו שאפילו אתה לא מבין בו, תראה את צבא העם, לך לדיזינגוף עזריאלי והשלישות תקרא כתבות תחכים, והכי חשוב תשרת- ככה תבין את מה שאחרים עברו, וזה יהיה טוב כי הצבא ילמד אותך לא לשפוט אחרים עד אז סיונרה אני הולך לשתות את הקפה עלית שלי ואמשיך להתאמן על ההופעה לפסיכיאטר שבוע הבא, לילה טוב :)[/quote]
נכון קשה בצבא!

אבל גם בחיים עצמם!
לפחות אני ידע שהתמודדתי עם הקשים ולא ברחתי כמוך![/quote]

לא הבנת אותי.... הצבא לא "קשה" לי, אני פשוט רוצה ללמוד בחו"ל במילגה שקיבלתי... בשביל זה אצטרך מעל 200 אלף ש"ח בצבא אני אהיה עייף ולא אוכל לעבוד בשתי העבודות שאני מחזיק עכשיו.... אז אם צה"ל לא משלם ביי ביי אם הוא היה משלם הייתי הולך.... אני לא אפתח ממטרות בשביל 300 שקל אולי אתה כן כי אתה פראייר מיליטרסיסט מורעל!!
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 11 יולי 2012 00:06

אגב לא ידעתי שאינטל שייכת למערכת הביטחון (אם אתה חושב שאינטל זאת חברה ששייכת למערכת הביטחון יש לך חור חמור מאוד בהשכלה).... נכון אני לא יכול לעבוד ברפאל ובתעשייה האווירית אבל אף פעם לא רציתי.....
וכמו שאמרתי לפני כמה הודעות, חצי מהרופאים בארץ למדו בחו"ל (הרבה מנהלי מחלקה בהדסה עין כרם למשל הם בוגרי האוניברסיטה שבה אני לומד).
גם רמת החיים יותר גבוהה פה, גם רמת הלימודים וגם זאת חוויה יוצאת דופן ומהנת לצאת קצת החוצה ולהכיר את העולם מזווית שונה.
ומאיפה אתה יודע שאתה תתמודד עם הצבא אם עדיין לא נכנסת אליו? (30% מכלל המגוייסים לא מחזיקים מעמד לאורך כל השירות הצבאי).
ואגב תדע לך שיש פה יוצאי סיירות (מגלן, שלדג וכדומה) חלקם בחורים רציניים וחלקם הם פשוט יצורים לא מהעולם הזה... הצבא לא הופך אותך לבוגר יותר (אלא אם כל העולם חוץ מישראל הם חבורה של אינפנטילים וזה מצחיק מה שאתה אומר על ארה"ב בעיקר משום שהם מובילים בתחום המדע והמחקר בעולם) הצבא כן מעניק לך יכולות מסויימות שזה לנשוך שפתיים אם משפילים אותך ולדעת לצבור עצבים (שבסוף משתחררים בגל אחד ואלים בדיוק כמו החיילים שמכים ילדים פלסטינים במחסומים או משלחים כלבים לתקוף נשים פלסטיניות)... בוא תסביר לי בבקשה, איך אני שבאתי לאיטליה ילד בן 19 לבד בלי הורים מצליח לחיות טוב, להצליח בלימודים יותר טוב מחלק לא קטן של הישראלים יוצאי הצבא הדגולים פה? אני הרי אמור להיות אינפנטיל לא? אז איך יכול להיות שילד בן 19 מסתדר לבד בלי המשפחה בחו"ל? (שוכר דירה, מכין לעצמו אוכל, משלם חשבונות, לומד, ובעצם מנהל חיים עצמאיים לגמרי)
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 11 יולי 2012 00:13

רק למען הבהרת הדברים, כאשר אמרתי "יש פה יוצאי סיירות" התכוונתי פה שלומדים בעיר שבה אני לומד ולא פה יעני בארץ בכללי.
אגב אני גרתי בשותפות עם ישראלי שהיה קצין קרבי בצה"ל... עכשיו כבר לא כי הוא פרש מהלימודים כי הוא לא הצליח לעמוד בלחץ של הלימודים ולהיות רחוק מהמשפחה (מוזר חשבתי שהצבא אמור להרגיל אותך ללהיות רחוק מהבית....)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 00:27

COLEWORLD אתה מחזיק ב2 עבודות?
בדיוק מה שהייתי צריך. במה אתה עובד? נמאס לי לחיות עם אמא שלי.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 01:51

אורח כתב:COLEWORLD אתה מחזיק ב2 עבודות?
בדיוק מה שהייתי צריך. במה אתה עובד? נמאס לי לחיות עם אמא שלי.

אני עובד במינימרקט של מבוגרים מ 6 עד 2 הלקוחות המבוגרים באים רק ב 9 ואתה יודע זה באווירה טובה וכיפית רוב היום אני קורא עיתון ושותה קפה
ושלוש פעמים בשבוע בערבים אני עובד בבית קפה קרוב לבית כמלצר עושה 40 בשעה (טיפים)
וגם אני מקליט אנשים ומוכר הפקות לאנשים אז זה עבודה צדדית שהולכת להיות העיסוק המרכזי בעתיד, כרגע אני חוסך לאוניברסיטה בחו"ל שיש לי אליה מילגה
לדעתי או שתנסה להסתדר עם אמא שלך או שתעבור עם שותפים (חבר טוב שלי גר עם בן דוד שלי וחבר שלו כל אחד שם 1000)
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 11 יולי 2012 04:21

פאק כמה שטויות...ואיתי אחשלי אנלא מאשים אותך. אני מאשים את הסביבה שגידלה אותך. כי כמוך יש מאות אלפים בארץ..שלא נדבר על שאר העולם. לוקחים את כל הילדים שנולדים, שמים באיזו מטחנת בשר ויוצא גוש אפור מגעיל כזה שמושפע אחד מהשני...בלי בכלל לבדוק מה קורה באמת ומסתמכים רק על מה ש"אמרו" להם שלך תדע מה נכון ומה לא.

בוא נתחיל בעובדה ששוטר\כבאי\מאבטח או חרא אחר מרוויח כמו שילד בן 18 מרוויח במלצרות בבית קפה. וביננו, עדיף לעבוד בבית קפה כל החיים מאשר להסתבך עם עבריינים, סוחרי סמים, מאפיונרים וכל מיני יצורים לא סימפטיים. רק אם תראה אותם אתה לא תרצה להיות שוטר או כל עבודת בטחון בחיים.

עזוב את זה שהכסף האמיתי לא נמצא בעבודה - אבל העבודות שדורשות שירות צבאי הן אפילו לא עבודות ששווה לעבוד בהן.

חוצמזה, מה רע בלהיות בן 25 שמתנהג כמו בן 16? זה מראה על שמחת חיים ולא על רצון להתמסד כמה שיותר מהר וכל מיני שטויות אחרות שלא נחוצות לאף אחד. למה עדיף להיות כמו הישראלים האלה שבגיל 21 מתנהגים כמו בני 40?
תגיד לי דוגרי איך להיות שמן מסריח שחצי מהשירות שלו טוחן צ'יפס במקדונלדס ובחצי השני מכין קפה שחור לכל מיני יצורים שבוזים יעשה אותי גבר? שזה מה שפחות או יותר 50% מהחבר'ה ש"התגייסו" עושים. מי שאתה ושאר המורעלים כ''כ מעריכים..על פארש.

וכמו שאמרתי הכל יחסי. אידיוט יבזבז כסף על פארש בכל מקום. אני לעומת זאת מכיר אנשים שהגיעו לארה''ב, עובדים שם בעבודה מזדמנת, יש להם אוטו (ואוטו טוב יחסית, לא איזה סוברו פשע של ערסים), משלמים שכר דירה בכיף, מבלים מספיק ויש להם עוד כסף בצד לחסוך ללימודים.
נכון זה לא וואו וזה לא חיים של נשיא רוסיה אבל ככה מתחילים.

כסף זה כלי. מי שמשתמש בו כמו אידיוט שלא יתפלא שהוא במינוס של 1000000 שקל ובחובות לאנשים מפוקפקים. אידיוטים יש גם בארה''ב. אני מדבר על אנשים עם שכל ועל ידע כלשהו בכלכלה שיודעים להשתמש בכסף (ולא צריך להיות גאון בשביל זה). וארה''ב בנויה בעיקר לאנשים כאלה, לא סתם קוראים לה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 07:37

Donnie Darko כתב:פאק כמה שטויות...ואיתי אחשלי אנלא מאשים אותך. אני מאשים את הסביבה שגידלה אותך. כי כמוך יש מאות אלפים בארץ..שלא נדבר על שאר העולם. לוקחים את כל הילדים שנולדים, שמים באיזו מטחנת בשר ויוצא גוש אפור מגעיל כזה שמושפע אחד מהשני...בלי בכלל לבדוק מה קורה באמת ומסתמכים רק על מה ש"אמרו" להם שלך תדע מה נכון ומה לא.

בוא נתחיל בעובדה ששוטר\כבאי\מאבטח או חרא אחר מרוויח כמו שילד בן 18 מרוויח במלצרות בבית קפה. וביננו, עדיף לעבוד בבית קפה כל החיים מאשר להסתבך עם עבריינים, סוחרי סמים, מאפיונרים וכל מיני יצורים לא סימפטיים. רק אם תראה אותם אתה לא תרצה להיות שוטר או כל עבודת בטחון בחיים.

עזוב את זה שהכסף האמיתי לא נמצא בעבודה - אבל העבודות שדורשות שירות צבאי הן אפילו לא עבודות ששווה לעבוד בהן.

חוצמזה, מה רע בלהיות בן 25 שמתנהג כמו בן 16? זה מראה על שמחת חיים ולא על רצון להתמסד כמה שיותר מהר וכל מיני שטויות אחרות שלא נחוצות לאף אחד. למה עדיף להיות כמו הישראלים האלה שבגיל 21 מתנהגים כמו בני 40?
תגיד לי דוגרי איך להיות שמן מסריח שחצי מהשירות שלו טוחן צ'יפס במקדונלדס ובחצי השני מכין קפה שחור לכל מיני יצורים שבוזים יעשה אותי גבר? שזה מה שפחות או יותר 50% מהחבר'ה ש"התגייסו" עושים. מי שאתה ושאר המורעלים כ''כ מעריכים..על פארש.

וכמו שאמרתי הכל יחסי. אידיוט יבזבז כסף על פארש בכל מקום. אני לעומת זאת מכיר אנשים שהגיעו לארה''ב, עובדים שם בעבודה מזדמנת, יש להם אוטו (ואוטו טוב יחסית, לא איזה סוברו פשע של ערסים), משלמים שכר דירה בכיף, מבלים מספיק ויש להם עוד כסף בצד לחסוך ללימודים.

כסף זה כלי. מי שמשתמש בו כמו אידיוט שלא יתפלא שהוא במינוס של 1000000 שקל ובחובות לאנשים מפוקפקים. אידיוטים יש גם בארה''ב. אני מדבר על אנשים עם שכל ועל ידע כלשהו בכלכלה שיודעים להשתמש בכסף (ולא צריך להיות גאון בשביל זה). וארה''ב בנויה בעיקר לאנשים כאלה, לא סתם קוראים לה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

מילים כדורבנות :)
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 09:20

tavoriko כתב:חחחח איתי אתה חיי בסרט... הסיבה שאני לומד באירופה ולא בארץ זה משום שבשביל להתקבל ללימודי רפואה בארץ אתה צריך פסיכומטרי של 770 לך תוציא כזה ציון ואז אפילו אם הוצאת כזה ציון נראה אותך עובר את הראיון האישי....
אפשר יפה מאוד לעסוק ברפואה ובפסיכולוגיה בארץ גם אם לא שיררת בצבא (מכיר אישית מישהו שלומד פסיכולוגיה באוניברסיטה העברית ויצא על זיוף נפשי אצל הקב"ן)..
וסתם שתדע שאנחנו רק שני משתמטים שלומדים פה באיטליה (כל השאר התחילו ללמוד בגיל 25+ כי הם עשו שירות צבאי שדפק להם את השכל אז הם היו צריכים לנסוע לדרום אמריקה או הודו לעשן סמים)

אתה חיי בסרט ועל שקרים.... אבל אני לא מאשים אותך כי גם אני האמנתי בזה כי ככה החברה גורמת לך להאמין כאשר תתגייס תבין שהכל זה שקר....

אז אתה מודה שאתה לא חכם מספיק בשביל ללמוד בארץ :lol:
למה שיתנו למי שהוא עם בעיות נפשיות להיות רופא?
אם אתה כשיר להיות רופא אז גם אתה כשיר להיות חייל!
אתה מזכיר לי את האמריקאים שהכרתי בזמן שגרתי בארה"ב ישר אחרי התיכון אוניברסיטה ישר אחרי זה קריירה כמרוץ נגד הזמן גאד מה בוער לכם?
אני אעשה שנת שירות ובצבא אני אהיה בקרבי כמובן
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 11 יולי 2012 10:57, נערך 2 פעמים בסך הכל.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 09:29

Coleworld כתב:

הכל כולל הכל.
אין לי זמן להסביר לך כי יש לך דפקט קוגניטיבי, אין לך תקווה.

אי אפשר לעבוד בדואר
אי אפשר להיות מאבטח
אי אפשר לעבוד בעבודה שדורשת סיווג בטחוני[/quote]

נכון אני אגואיסט שחושב על עצמו כי אני רוצה להצליח בחיים ולא לגור בגיל 30 אצל ההורים כמו רוב הישראלים או להשתעבד למשכנתא ל 20 שנה ובשביל התענוג הזה לשלם 300 אלף שקל כשבסכום הזה אני קונה ווילה בחו"ל
רופא ופסיכולוג אפשר ללמוד בארץ הסיבה שהבחור ההוא לומד בחו"ל היא רמת לימודים גבוהה יותר
מאבטח? עוד 4500 שקל?!
סיווג ביטחוני- עם כל ההדלפות לא צריך כבר סיווג דגנרט!![/quote]

המשכורת ההתחלתית של שוטר 7000 שקל ושל כבאי 9000 שקל ויש גם פרישה מוקדמת (אבא של חבר שוטר הוא יצא לפנסיה בגיל 53)
ועבודה ממשלתית זה לא רק דואר או פקיד בעירייה זה גם חברת חשמל,חברת המים,הערוץ הראשון וזה רק קצה הקרחון
לא דיברתי על מאבטח בסופר אלא על אבטחה גבוהה רק אתמול בעיתון ראיתי שדרוש מאבטח עם רובאי 05 ומעלה באיזה חברת אבטחה משכורת 45 ש"ח לשעה
ואיך הרמה הלימודית באיטליה גבוהה מאשר בארץ אם תנאי קבלה נמוכים יותר :lol:
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 09:31

Coleworld כתב:
איתי כתב:
Coleworld כתב:כדאי שתקשיב להם
כשאתה מתגייס אתה ילד בן 18 וכשאתה משתחרר אתה גבר בן 21

ואתה תהיה מטומטם לא משנה באיזה גיל תהיה.

אין כזה דבר ילד בן 18 זה שפה בארץ זה פופולארי להיות עם מנטאליות של בן 6 עד סוף גילאי העשרים או אפילו יותר זה דפקט של החברה.
אני לא יוצא גבר כי אני גבר הייתי מתמיד. אתה רוצה הוכחה? תמצוץ לי. שלא תבוא לי בטענות אחר כך שזה מזויף. זה בא הכל כולל הכל עם הביצים, עם השערות ועם החומר הלבן.

כמו שציינתי מקודם הבני 25+ שהכרתי כשגרתי בארה"ב התנהגו כמו בני 16+
צבא לא יזיק לך הוא יהפוך אותך ממפונק שמדבר בשפה בוטה לגבר!

הבני 25+ כי ההורים שלהם שילמו להם על הכל ופינקו אותם עם : דירה בגדים רכב והשכלה, לכן הם חיים to party כמו שאומרים
הבחור למעלה אכן לא הכי בוגר אבל גם אתה מתנהג כמו חרא, אל תשפוט אנשים כל עוד לא עברת דבר זהה, אז אני אומר: לך לצבא תהנה תאכל חרא מילד בן 19 שקוראים לו "המפקד" ואחרי זה תבוא לבכות פה עד אז אתה לא מנהל דיון אתה רק יוצא ומאשים אנשים על משהו שאפילו אתה לא מבין בו, תראה את צבא העם, לך לדיזינגוף עזריאלי והשלישות תקרא כתבות תחכים, והכי חשוב תשרת- ככה תבין את מה שאחרים עברו, וזה יהיה טוב כי הצבא ילמד אותך לא לשפוט אחרים עד אז סיונרה אני הולך לשתות את הקפה עלית שלי ואמשיך להתאמן על ההופעה לפסיכיאטר שבוע הבא, לילה טוב :)[/quote]
נכון קשה בצבא!

אבל גם בחיים עצמם!
לפחות אני ידע שהתמודדתי עם הקשים ולא ברחתי כמוך![/quote]

לא הבנת אותי.... הצבא לא "קשה" לי, אני פשוט רוצה ללמוד בחו"ל במילגה שקיבלתי... בשביל זה אצטרך מעל 200 אלף ש"ח בצבא אני אהיה עייף ולא אוכל לעבוד בשתי העבודות שאני מחזיק עכשיו.... אז אם צה"ל לא משלם ביי ביי אם הוא היה משלם הייתי הולך.... אני לא אפתח ממטרות בשביל 300 שקל אולי אתה כן כי אתה פראייר מיליטרסיסט מורעל!![/quote]
אז תבקש דחייה וגם אם לא תקבל תוותר על המלגה ותחזיר למדינה הזאת מה שאתה חייב לה!
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 09:39

Donnie Darko כתב:פאק כמה שטויות...ואיתי אחשלי אנלא מאשים אותך. אני מאשים את הסביבה שגידלה אותך. כי כמוך יש מאות אלפים בארץ..שלא נדבר על שאר העולם. לוקחים את כל הילדים שנולדים, שמים באיזו מטחנת בשר ויוצא גוש אפור מגעיל כזה שמושפע אחד מהשני...בלי בכלל לבדוק מה קורה באמת ומסתמכים רק על מה ש"אמרו" להם שלך תדע מה נכון ומה לא.

הסביבה שלי לא גידלה אותי ככה אני פשוט מבין שאנחנו מדינה קטנה עם הרבה אויבים ואין ברירה חייבים להיתגייס

כמו שציינתי מקודם שוטר מתחיל מקבל 7000 ש"ח וכבאי מתחיל 9000 ש"ח ויש פרישה מוקדמת (אבא של חבר שוטר והוא יצא לפנסיה בגיל 53)לשם השוואה פסיכולוג מתמחה עובד בחצי משמרת ומקבל 2500 ש"ח ואדריכל סטאז'ר
4500 ש"ח ואם הוא עובד במשרד נדיב אז גם נסיעות

הישראלים בני 25 בוגרים ונהנים כשצריך האמריקאים בני 25 מתנהגים ממש כמו ילדים
כשגרתי בארה"ב אחת השכנות הייתה בת +30 והתנהגה כמו נערה מתבגרת!!!
וחשבתי בהתחלה שהיא נערה מתבגרת :lol:

עבודה מזדמנת? אתה מדבר על העגלות? חחחחחח :lol: :lol: :lol:
כשיתפסו אותם הם יקבלו כמה חודשים בכלא ולא כלא 4 כלא כלא ואיסור כניסה לארה"ב ל10 שנים והסיכוי שבעתיד הם יוכלו להגר לארה"ב וגם לקנדה הוא אפסי
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 11 יולי 2012 10:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 09:51

tavoriko כתב:אגב לא ידעתי שאינטל שייכת למערכת הביטחון (אם אתה חושב שאינטל זאת חברה ששייכת למערכת הביטחון יש לך חור חמור מאוד בהשכלה).... נכון אני לא יכול לעבוד ברפאל ובתעשייה האווירית אבל אף פעם לא רציתי.....
וכמו שאמרתי לפני כמה הודעות, חצי מהרופאים בארץ למדו בחו"ל (הרבה מנהלי מחלקה בהדסה עין כרם למשל הם בוגרי האוניברסיטה שבה אני לומד).
גם רמת החיים יותר גבוהה פה, גם רמת הלימודים וגם זאת חוויה יוצאת דופן ומהנת לצאת קצת החוצה ולהכיר את העולם מזווית שונה.
ומאיפה אתה יודע שאתה תתמודד עם הצבא אם עדיין לא נכנסת אליו? (30% מכלל המגוייסים לא מחזיקים מעמד לאורך כל השירות הצבאי).
ואגב תדע לך שיש פה יוצאי סיירות (מגלן, שלדג וכדומה) חלקם בחורים רציניים וחלקם הם פשוט יצורים לא מהעולם הזה... הצבא לא הופך אותך לבוגר יותר (אלא אם כל העולם חוץ מישראל הם חבורה של אינפנטילים וזה מצחיק מה שאתה אומר על ארה"ב בעיקר משום שהם מובילים בתחום המדע והמחקר בעולם) הצבא כן מעניק לך יכולות מסויימות שזה לנשוך שפתיים אם משפילים אותך ולדעת לצבור עצבים (שבסוף משתחררים בגל אחד ואלים בדיוק כמו החיילים שמכים ילדים פלסטינים במחסומים או משלחים כלבים לתקוף נשים פלסטיניות)... בוא תסביר לי בבקשה, איך אני שבאתי לאיטליה ילד בן 19 לבד בלי הורים מצליח לחיות טוב, להצליח בלימודים יותר טוב מחלק לא קטן של הישראלים יוצאי הצבא הדגולים פה? אני הרי אמור להיות אינפנטיל לא? אז איך יכול להיות שילד בן 19 מסתדר לבד בלי המשפחה בחו"ל? (שוכר דירה, מכין לעצמו אוכל, משלם חשבונות, לומד, ובעצם מנהל חיים עצמאיים לגמרי)

אינטל לא שייכת למערכת הביטחון טעות שלי
אבל גם יש הרבה חברות פרטיות שלא מקבלות כאלה שלא שירתו בצבא כמו מוטורולה
מי שעשה צבא לא צריך ללמוד באיטליה כי הוא מספיק חכם בשביל ללמוד בארץ :!: :D
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 11 יולי 2012 11:41

תודה ששוב אתה מוכיח שאתה אידיוט :)

ביום שתראה בכלל מה זה פסיכומטרי אתה תבין שהקשר בין המבחן הזה לחוכמה הוא מקרי בהחלט...
הקבלה להארווארד לימודי רפואה יותר קלה מאשר קבלה לרפואה בארץ... אין קשר לרמת לימודים זה פשוט היצע וביקוש... רפואה הוא הקורס הכי מבוקש בארץ ולכן למשל באוניברסיטאות בארץ יש לך בסף הכל משהו כמו 500 מקומות לימוד ויש בערך משהו כמו 15000 אנשים שמנסים להקבל כל שנה(אני מתכוון שבכל שנה, 500 סטודנטים בכל רחבי הארץ נהיים רופאים). ולכן משום שיש כל-כך קצת מקומות וכל-כך הרבה ביקוש התנאי קבלה הם בלתי אפשריים (פחות מחמישה אחוזים מתקבלים...)
אין קשר בין תנאי קבלה לבין רמת האוניברסיטה... פשוט באיטליה יש הרבה יותר תקציב למערכת האוניברסיטאית ופה יש בערך פי 50 יותר מקומות לימוד לרפואה מאשר בארץ ולכן הקבלה פה יותר קלה כי יחסי היצע ביקוש גדולים יותר מאשר בארץ....
עוד דבר, יש לי פה מורים שהיו מועמדים לפרס נובל וכאלה שעשו תגליות מדהימות במדע... אתה מדבר באמת כמו אידיוט והמשפט שלך כמו "מי שהיה בצבא הוא בטוח חכם" מתחיל לגרום לי לחשוב שאתה טרול כי אתה הרי יודע שהצבא מקבל את כולם וכל הערסים של גבעתי גולני וכפיר לא בדיוק יגיעו למעבר מוכרי קיוסקים...
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 11 יולי 2012 11:44

ואני אמרתי לך שיש פה חברה שלומדים איתי שהם יוצאי סיירות אפילו.
אנחנו רק שני משתמטים פה מתוך 100 בערך בכל השנים של רפואה (משנה ראשונה עד שישית) והאמת שלנו המשתמטים הולך הכי טוב בלימודים בינתיים מבחינת לימודים וציונים... זה שאני משתמט לא מפריע להרבה מהחיילים הקרביים ויוצאי הסיירות שהיו פה לזחול אליי על ארבע ולבקש ממני עצות על איך ללמוד....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 14:18

בוא נדבר תאכלס איתי.
בלי שטויות כמו מוסריות וזה למה לאף אחד לא אכפת מזה.

אתה רוצה לפתור את בעיית ההשתמטות?
אז:
תשלמו לנו שכר נורמאלי.
תפסיקו לשים חארות שיפקדו עלינו.
תתיחסו אלינו כבני אדם ולא כבשר תותחים (לא כל כך אופטימי בנוגע לזה)
ו.. לדעתי זה הכי חשוב. תתגמשו בקבלת התפקידים.
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 11 יולי 2012 15:08

איתי כתב:

הסביבה שלי לא גידלה אותי ככה אני פשוט מבין שאנחנו מדינה קטנה עם הרבה אויבים ואין ברירה חייבים להיתגייס

כמו שציינתי מקודם שוטר מתחיל מקבל 7000 ש"ח וכבאי מתחיל 9000 ש"ח ויש פרישה מוקדמת (אבא של חבר שוטר והוא יצא לפנסיה בגיל 53)לשם השוואה פסיכולוג מתמחה עובד בחצי משמרת ומקבל 2500 ש"ח ואדריכל סטאז'ר
4500 ש"ח ואם הוא עובד במשרד נדיב אז גם נסיעות

הישראלים בני 25 בוגרים ונהנים כשצריך האמריקאים בני 25 מתנהגים ממש כמו ילדים
כשגרתי בארה"ב אחת השכנות הייתה בת +30 והתנהגה כמו נערה מתבגרת!!!
וחשבתי בהתחלה שהיא נערה מתבגרת :lol:

עבודה מזדמנת? אתה מדבר על העגלות? חחחחחח :lol: :lol: :lol:
כשיתפסו אותם הם יקבלו כמה חודשים בכלא ולא כלא 4 כלא כלא ואיסור כניסה לארה"ב ל10 שנים והסיכוי שבעתיד הם יוכלו להגר לארה"ב וגם לקנדה הוא אפסי

אז אני אוהב להתנהג כמו ילד. תהרוג אותי :) אם היית מכיר אותי במציאות היית אומר שאני גג בן 15 (נראה ומתנהג)
אבל אני מרגיש חי יותר מכל יוצא סיירת בעולם. חי במובן של להרגיש הנאה בכל דבר שאני עושה (מה שגם לא מפריע לי להצליח בדברים הללו). אמריקאים אנשים עם שמחת חיים שאוהבים מסיבות טובות ושתיה טובה. מה שלהרבה אנשים פה אין והם מקסימום שותים איזה וודקה רדבול בפאב תל אביבי עלוב וחוזרים הביתה להביא ביד.
שונא אנשים שמחפשים להתבגר בכוח. כי בן 21 זה עדיין ילד שצריך לקרוע תעולם ושנות ה20 זה השנים הכי יפות בחיים למעט שנות התיכון ומי שלא מנצל אותן כראוי, לא יודע לחיות. לא סתם במסיבת רווקים מספידים את החתן :)

מי דיבר על עגלות? רק הישראלים מפגרים מספיק כדי להסתכן ככה על פארש. דיברתי על הגירה חוקית עם ויזה, לגיטימית, עבודות מזדמנות שאתה לא עומד בקניון 12 שעות ומשכנע אנשים לקנות בוץ ב1000 דולר. כמו שאתה עובד בארץ? ככה הם שם. כמו שאמרתי זה לא וואו אבל ככה הגדולים ביותר שאני מכיר התחילו, מי שהיום אתה מכנה "מליונר". עלו למדינה חדשה מ0, יצרו קשרים, בלה בלה בלה..לא קשה.

מי שהיה בצבא בטוח חכם?! חחחחחחחחחחחחחחחח אחי אתה על סמים? נראה לי זה איזה משועמם מFXP באמא שלי
אם ככה אז כל הישראלים חכמים וכל האמריקאים ושאר העולם טמבלים? ובגלל שכולם פה כ''כ חכמים 30% מהאנשים פה חיים מתחת לקו העוני ו50% מהחבר'ה בגילאי ה25 עדיין גרים עם ההורים או משועבדים 30 שנה למשכנתא? מה אני אגיד לך החוכמה נשפכת מהישראלים הפראיירים חחחחחחחחחחחחח
ובגלל זה כל הצעירים עם שכל בורחים מפה בסוף תשארו לבד עם דוסים וערבים והכל יתפוצץ לכם בפנים (תרתי משמע יתפוצץ שמעתי לאחמדיניג'ד יש אחלה תוכנית בשביל העם הנבחר)

הייל יהוה! העם הנבחר לשלטון ושאר העמים להשמדה
חחחחחחחחחחחחחחחח עלוב
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 16:01

tavoriko כתב:תודה ששוב אתה מוכיח שאתה אידיוט :)

ביום שתראה בכלל מה זה פסיכומטרי אתה תבין שהקשר בין המבחן הזה לחוכמה הוא מקרי בהחלט...
הקבלה להארווארד לימודי רפואה יותר קלה מאשר קבלה לרפואה בארץ... אין קשר לרמת לימודים זה פשוט היצע וביקוש... רפואה הוא הקורס הכי מבוקש בארץ ולכן למשל באוניברסיטאות בארץ יש לך בסף הכל משהו כמו 500 מקומות לימוד ויש בערך משהו כמו 15000 אנשים שמנסים להקבל כל שנה(אני מתכוון שבכל שנה, 500 סטודנטים בכל רחבי הארץ נהיים רופאים). ולכן משום שיש כל-כך קצת מקומות וכל-כך הרבה ביקוש התנאי קבלה הם בלתי אפשריים (פחות מחמישה אחוזים מתקבלים...)
אין קשר בין תנאי קבלה לבין רמת האוניברסיטה... פשוט באיטליה יש הרבה יותר תקציב למערכת האוניברסיטאית ופה יש בערך פי 50 יותר מקומות לימוד לרפואה מאשר בארץ ולכן הקבלה פה יותר קלה כי יחסי היצע ביקוש גדולים יותר מאשר בארץ....
עוד דבר, יש לי פה מורים שהיו מועמדים לפרס נובל וכאלה שעשו תגליות מדהימות במדע... אתה מדבר באמת כמו אידיוט והמשפט שלך כמו "מי שהיה בצבא הוא בטוח חכם" מתחיל לגרום לי לחשוב שאתה טרול כי אתה הרי יודע שהצבא מקבל את כולם וכל הערסים של גבעתי גולני וכפיר לא בדיוק יגיעו למעבר מוכרי קיוסקים...

ותודה שאתה שוב מוכיח שאתה לא עומד בתנאי הקבלה באוניברסיטאות בארץ :D
באיטליה אין ביקוש ללימודי רפואה?
רמת חיים גבוהה יותר מאשר בארץ? :lol: :lol: :lol:
פחחח איטליה נמצאת בחובות ויש בה משהוא כמו 15 אחוז אבטלה!
אבא שלי היה בגולני והוא מנהל השקעות
אי אפשר ללמוד רפואה בארץ עם פטור נפשי (למה שיתנו למי שהוא עם פטור נפשי להיות רופא?)
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 16:04

אורח כתב:בוא נדבר תאכלס איתי.

אז:
תשלמו לנו שכר נורמאלי.

צבא זה חובה אז לא אמורים לשלם בו משכורת (אחרי השירות חובה אתה יכול לחתום קבע ותקבל משכורת נורמלית ;) )
זה צבא למה ציפית שהמפקדים ילטפו אותך ויתנו לך סוכרייה על מקל :?: :lol: :lol: :lol:
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 16:19

אז אני אוהב להתנהג כמו ילד. תהרוג אותי :) אם היית מכיר אותי במציאות היית אומר שאני גג בן 15 (נראה ומתנהג)
אבל אני מרגיש חי יותר מכל יוצא סיירת בעולם. חי במובן של להרגיש הנאה בכל דבר שאני עושה (מה שגם לא מפריע לי להצליח בדברים הללו). אמריקאים אנשים עם שמחת חיים שאוהבים מסיבות טובות ושתיה טובה. מה שלהרבה אנשים פה אין והם מקסימום שותים איזה וודקה רדבול בפאב תל אביבי עלוב וחוזרים הביתה להביא ביד.
שונא אנשים שמחפשים להתבגר בכוח. כי בן 21 זה עדיין ילד שצריך לקרוע תעולם ושנות ה20 זה השנים הכי יפות בחיים למעט שנות התיכון ומי שלא מנצל אותן כראוי, לא יודע לחיות. לא סתם במסיבת רווקים מספידים את החתן :)
הישראלים בני ב20+ יודעים להנות כשצריך האמריקאים בני 20+ מתנהגים כמו ילדים! וכן זה לא כזה טוב הישראלים יותר מוכנים לחיים מאשר האמריקאים

מי דיבר על עגלות? רק הישראלים מפגרים מספיק כדי להסתכן ככה על פארש. דיברתי על הגירה חוקית עם ויזה, לגיטימית, עבודות מזדמנות שאתה לא עומד בקניון 12 שעות ומשכנע אנשים לקנות בוץ ב1000 דולר. כמו שאתה עובד בארץ? ככה הם שם. כמו שאמרתי זה לא וואו אבל ככה הגדולים ביותר שאני מכיר התחילו, מי שהיום אתה מכנה "מליונר". עלו למדינה חדשה מ0, יצרו קשרים, בלה בלה בלה..לא קשה.
אז על מה דיברה? שירות לקוחות? מלצרות? האמריקאים מאד הקשיחו את תנאי ההגירה ומאד קשה להשיג ויזה (אתה כנראה מדבר על ויזת תייר שזה שטויות)
מי שהיה בצבא בטוח חכם?! חחחחחחחחחחחחחחחח אחי אתה על סמים? נראה לי זה איזה משועמם מFXP באמא שלי
אם ככה אז כל הישראלים חכמים וכל האמריקאים ושאר העולם טמבלים? ובגלל שכולם פה כ''כ חכמים 30% מהאנשים פה חיים מתחת לקו העוני ו50% מהחבר'ה בגילאי ה25 עדיין גרים עם ההורים או משועבדים 30 שנה למשכנתא? מה אני אגיד לך החוכמה נשפכת מהישראלים הפראיירים חחחחחחחחחחחחח
לא אמרתי שמי שהיה בצבא בטוח חכם אבל הוא יותר מוכן לחיים ממי שלא היה בצבא
ובגלל זה כל הצעירים עם שכל בורחים מפה בסוף תשארו לבד עם דוסים וערבים והכל יתפוצץ לכם בפנים (תרתי משמע יתפוצץ שמעתי לאחמדיניג'ד יש אחלה תוכנית בשביל העם הנבחר)
הישראלים שבורחים חוזרים לפה על ארבע או לא חוזרים כי הם מתביישים לחזור ולהודות שנכשלו

הייל יהוה! העם הנבחר לשלטון ושאר העמים להשמדה
חחחחחחחחחחחחחחחח עלוב[/quote]
כשגרתי בארה"ב שמתי לב איך הישראלים מגדלים את הילדים שלהם הם רוצים שהם יהיו ישראלים אבל יותר מידי כלומר הם שולחים אותם לתנועת נוער של גרעין צבר,מכריחים אותם לקרוא ולכתוב בעברית אבל קונים להם מכונית,ממנים להם את האוניברסיטה רק שלא יחזרו יבואו לארץ לעשות צבא (המטרה של גרעין צבר זה לעשות צבא)
והתשובות שלי בכחול
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 16:22

איתי כתב:
Coleworld כתב:

הכל כולל הכל.
אין לי זמן להסביר לך כי יש לך דפקט קוגניטיבי, אין לך תקווה.

אי אפשר לעבוד בדואר
אי אפשר להיות מאבטח
אי אפשר לעבוד בעבודה שדורשת סיווג בטחוני

מאבטח? עוד 4500 שקל?!
סיווג ביטחוני- עם כל ההדלפות לא צריך כבר סיווג דגנרט!![/quote]

המשכורת ההתחלתית של שוטר 7000 שקל ושל כבאי 9000 שקל ויש גם פרישה מוקדמת (אבא של חבר שוטר הוא יצא לפנסיה בגיל 53)
ועבודה ממשלתית זה לא רק דואר או פקיד בעירייה זה גם חברת חשמל,חברת המים,הערוץ הראשון וזה רק קצה הקרחון
לא דיברתי על מאבטח בסופר אלא על אבטחה גבוהה רק אתמול בעיתון ראיתי שדרוש מאבטח עם רובאי 05 ומעלה באיזה חברת אבטחה משכורת 45 ש"ח לשעה
ואיך הרמה הלימודית באיטליה גבוהה מאשר בארץ אם תנאי קבלה נמוכים יותר :lol:[/quote]

תודה על הדאגה אבל אני לא רוצה להיות מאבטח, ובכללי לא רוצה שום קשר למדינה הזאת, אני רוצה לעזוב מפה, יש לי אזרחות זרה לא סובל תחור הזה ומחכה לעוף מפה, אני לא חייב לך כלום ולא למדינה הזאת תתנסדף מפה ימורעל....
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 16:24

:lol:[/quote]

תודה על הדאגה אבל אני לא רוצה להיות מאבטח, ובכללי לא רוצה שום קשר למדינה הזאת, אני רוצה לעזוב מפה, יש לי אזרחות זרה לא סובל תחור הזה ומחכה לעוף מפה, אני לא חייב לך כלום ולא למדינה הזאת תתנסדף מפה ימורעל....[/quote]
איזה אזרחות יש לך?
ואתה חייב למדינה על כל השנים שהיא הגנה עליך
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 16:28

לא הבנת אותי.... הצבא לא "קשה" לי, אני פשוט רוצה ללמוד בחו"ל במילגה שקיבלתי... בשביל זה אצטרך מעל 200 אלף ש"ח בצבא אני אהיה עייף ולא אוכל לעבוד בשתי העבודות שאני מחזיק עכשיו.... אז אם צה"ל לא משלם ביי ביי אם הוא היה משלם הייתי הולך.... אני לא אפתח ממטרות בשביל 300 שקל אולי אתה כן כי אתה פראייר מיליטרסיסט מורעל!![/quote]
אז תבקש דחייה וגם אם לא תקבל תוותר על המלגה ותחזיר למדינה הזאת מה שאתה חייב לה![/quote]

חחחחחחחח חמוד בצבא לא נותנים דחיות וגם אם כן רק לכמה חודשים וממש לא ל 4 שנות תואר, ולמה נראה לך שאני אוותר על העתיד שלי בארה"ב עם תואר וגרין קארד?! בשביל המדינה ההלכה המיליטריסטית בלי עתיד הזאת!?!!? לא חייב לה כלום כל החיים הייתי חי מהיד לפה כשלאמא שלי לא היה כסף לשלם לאחותי על הגן וזרקו אותה משם בבושת פנים הם היו חצופים לשלוח קצינת ביקור סדיר ולאיים על אמא שלי במאסר וכשאמא שלי אמרה שהיא לא יכולה לשלוח את הילדה לגן בגלל מחסור בכסף הקצינה הבת זונה אמרה "חיים קשים" וטרקה את הדלת תחיה אתה עם ניתוקי חשמל ומים יבנזונה מטומטם!! ושלא תחשוב שההורים שלי בטלנים 14 אלף ש"ח נטו!! אמא מורה לערבית ולשון עם 2 תארים רכזת מערכת בתיכון ועוד עושה שיעורים פרטיים מהצד ואבא נהג באגד!! ועדיין לא מספיק אז לך תזדיין ימנאייק אתה לא מכיר אותי ואת החיים שלי ואין לך זכות לשפוט אותי נראה אותך חי בנעליים שלי משרת את המדינה המזדיינת הזאת!! למה אני בכלל מסביר את עצמי לך?! מיליטריסט שטוף מוח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 16:31

איתי כתב::lol:

תודה על הדאגה אבל אני לא רוצה להיות מאבטח, ובכללי לא רוצה שום קשר למדינה הזאת, אני רוצה לעזוב מפה, יש לי אזרחות זרה לא סובל תחור הזה ומחכה לעוף מפה, אני לא חייב לך כלום ולא למדינה הזאת תתנסדף מפה ימורעל....[/quote]
איזה אזרחות יש לך?
ואתה חייב למדינה על כל השנים שהיא הגנה עליך[/quote]

משכורת התחלתית של שוטר היא 5000 שקלים בלי שבתות ותורנויות נוספות, ואין כבר פרישה מוקדמת כי מעלים את גיל הפרישה לאט לאט, עד שתגיע לגיל 50 הפרישה כבר תהיה בגיל 60+.
חברת החשמל והערוץ הראשון? הכל שם ממילא קומבינות.
מאבטח במשכורת 45 שקל? כן בטח..... הם בטח שוכחים לספר שזה במקום מסוכן וכולל "בונוסים" ושאר חרטה ואתה תירק דם לפני שאתה תראה כזאת משכורת.
זה מראה כמה אתה ילד טיפש שלא עבד בחיים שלו, אם אתה מאמין לכל דבר מטופש שאתה קורא בעיתון.
כמובן שאתה לא יודע גם כלום על לימודים ורמה כי אתה בסך הכל ילד מושתן בן 14 אז חכה שיגדל לך קצת שיער על הביצים אולי יהיה לך יותר שכל ותבין יותר דברים.

חוץ מזה אם למדינה חסרים חיילים אתה יכול לזיין את אמא שלך ושהיא תעזור למאזן הדמוגרפי ע"י דור חדש של מאבטחים טמבלים לעתיד כמוך שיהיו מנקי הזבל וטבחי העתיד של צה"ל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 17:25

איתי כתב:
אורח כתב:בוא נדבר תאכלס איתי.

אז:
תשלמו לנו שכר נורמאלי.

צבא זה חובה אז לא אמורים לשלם בו משכורת (אחרי השירות חובה אתה יכול לחתום קבע ותקבל משכורת נורמלית ;) )
זה צבא למה ציפית שהמפקדים ילטפו אותך ויתנו לך סוכרייה על מקל :?: :lol: :lol: :lol:

שוב - אתה מפליץ לי דברים במקום לענות למה שאמרתי.
אבל אנחנו המשתמטים סתם טמבלים שנכשלו בחיים. לא משנה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 17:29

Coleworld כתב:
חחחחחחחח חמוד בצבא לא נותנים דחיות וגם אם כן רק לכמה חודשים וממש לא ל 4 שנות תואר, ולמה נראה לך שאני אוותר על העתיד שלי בארה"ב עם תואר וגרין קארד?! בשביל המדינה ההלכה המיליטריסטית בלי עתיד הזאת!?!!? לא חייב לה כלום כל החיים הייתי חי מהיד לפה כשלאמא שלי לא היה כסף לשלם לאחותי על הגן וזרקו אותה משם בבושת פנים הם היו חצופים לשלוח קצינת ביקור סדיר ולאיים על אמא שלי במאסר וכשאמא שלי אמרה שהיא לא יכולה לשלוח את הילדה לגן בגלל מחסור בכסף הקצינה הבת זונה אמרה "חיים קשים" וטרקה את הדלת תחיה אתה עם ניתוקי חשמל ומים יבנזונה מטומטם!! ושלא תחשוב שההורים שלי בטלנים 14 אלף ש"ח נטו!! אמא מורה לערבית ולשון עם 2 תארים רכזת מערכת בתיכון ועוד עושה שיעורים פרטיים מהצד ואבא נהג באגד!! ועדיין לא מספיק אז לך תזדיין ימנאייק אתה לא מכיר אותי ואת החיים שלי ואין לך זכות לשפוט אותי נראה אותך חי בנעליים שלי משרת את המדינה המזדיינת הזאת!! למה אני בכלל מסביר את עצמי לך?! מיליטריסט שטוף מוח

למה אתה מוציא עצבים עליו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2012 18:08

איזה ויזת תייר מה אתה חושב שאני מפגר? ויזת עבודה, ויזת סטודנט, לא חסר. חח כל אחד ודרכו שלו. יש אנשים שיש להם תושב קבע (גרין קארד) ויש אנשים שיש להם משפחה ויש אנשים שיש להם אזרחות בכלל.
הקשיחו או לא מי שיש לו שכל ולא רואה בעיניים בדרך למטרה יכול להשיג כל דבר. אני אישית לא צריך שום ויזה כדי לגור שם ככה שלי אין מה לדאוג. צריך רק פה ועיניים.

מזה "חיים"? חיים אתה אומר לי? מי שמוכן לחיים זה מי שגדל בשכונה, עבד קשה מגיל צעיר כדי לממן תבסיס שלו ללימודים בחו''ל או לאיזה סטארטאפ או מה שזה לא יהיה ואז יצא לכבוש תעולם והצליח ואגב לא חסר כאלה (ואל תחשוב שהם לא נפלו הם נפלו יותר מדי). זה מי שמוכן לחיים ולא צפוני חנון מסריח שחולם על השייטת אבל בטירונות מתחיל לבכות כמו ילדה בהופעה של ג'סטין ביבר. ובסוף נזרק בתור מנקה שירותים בקריה..צבא זה לא קשור לשומדבר בחיים, מה שצריך בחיים זה ידע באיך לכלכל את עצמך (ומה שעושים בצבא זה לקלקל את עצמך בכל המובנים) והשאר כבר יבוא לבד...וחוכמת רחוב ותקשורת טובה עם אנשים מעולם לא הזיקה. וזה דברים שלא לומדים בצבא או בבצפר או בכל שטות אחרת מהמדינה. רק בשכונה עם חברים בזמנים יפים ופחות יפים. זה שחטפת זובור לא עושה אותך גבר זה עושה אותך ילד כאפות.

מי שאני מכיר וחזר או נכשל שם זה אנשים שלא יצליחו בשומקום, לוזרים מטבעם שוואלה יש כאלה בכל מקום. לא ראיתי אותם מצליחים לא בארץ ולא בארה''ב וידעתי שהם יפלו. מה לעשות שלא כולם נולדו כדי להיות ארקדי גאידמק ורומן אברמוביץ' והרוב רוצים לקפוץ מ0 למלך העולם שגר בארמון ואוכל במסעדות של סופש והם לא מבינים שזה לא הולך ככה ויש דרך ארוכה מאוד באמצע. בעיה שלהם, שימותו. מי שלא מוכן להקריב בשביל המטרה שלו לא שווה יריקה.

זה החנונים שם, מי לעזאזל הולך לתנועות נוער וכל הקקה הזה? זה לא מדד לכלום תבין מי שעשה שם כסף ולא שיחק בקקי רוצה שהבן שלו יוריש את האימפריה וילמד אותו דברים יותר חשובים מלעשות צבא ולכתוב בעברית. כמו למשל, איך העולם באמת עובד ואיך לעשות כסף בלי להיות עבד שכיר ולשלם משכנתא ל30 שנה שכל ההכנסה שלך הולכת על בזבוזים על שטויות ואתה מגיע למצב של חובות לבנק. שככה רוב העולם חי...תאמין לי או לא.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 18:17

אורח כתב:
Coleworld כתב:

למה אתה מוציא עצבים עליו?

כי הוא מעצבן שחושב שהוא יכול להטיף לאנשים מוסר על משהו שהוא לא מבין בשיט עליו
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 11 יולי 2012 18:31

איתי כתב:
tavoriko כתב:תודה ששוב אתה מוכיח שאתה אידיוט :)

ותודה שאתה שוב מוכיח שאתה לא עומד בתנאי הקבלה באוניברסיטאות בארץ :D
נכון אני לא יכול להתקבל ללימודי רפואה בארץ אבל יכלתי להתקבל לכל קורס אחר באוניברסיטה (יש לי בגרות 114 ופסיכומטרי 742
באיטליה אין ביקוש ללימודי רפואה?
באיטליה אין ביקוש ללימודי רפואה כמו בארץ כי לאיטלקים יש מוסר עבודה אחר משלנו. חוץ מזה לנו הלא איטלקים יש מקומות שמורים באוניברסיטה ככה שמאוד קל לנו להתקבל
רמת חיים גבוהה יותר מאשר בארץ? :lol: :lol: :lol:
כן, רמת החיים גבוהה מאשר בארץ... שאל את אבא שלך שמנהל חברת השקעות, איטליה נמצאת בחובות לא של איגרות חוב אלא אלא חוב (לא יודע איך אומרים בעברית אבל פה אומרים שזה נקרא "חוב פרטי") כלומר המדינה נתנה לאזרחים שלה יותר מידי (פטור מארנונה על הבית הראשון זאת רק דוגמא קטנה) הכל פה יותר זול ובאיכות יותר טובה... אין לי מושג איפה אתה חיי אבל זה שחיית כמה שנים בארה"ב, לא הופך אותך למומחה בכל מה שקורה בעולם... תחייה בבועה שלך בארץ
פחחח איטליה נמצאת בחובות ויש בה משהוא כמו 15 אחוז אבטלה!
אבא שלי היה בגולני והוא מנהל השקעות
המוכר קיוסק שלי בארץ היה בגבעתי והוא מוכר קיוסק...
אי אפשר ללמוד רפואה בארץ עם פטור נפשי (למה שיתנו למי שהוא עם פטור נפשי להיות רופא?)

אפשר ללמוד רפואה בארץ עם פטור נפשי כי קודם כל שאלתי את הפסיכיאטר הצבאי אם זה יפגע לי בסיכויי הקבלה והוא אומר לי שלא, והפסיכיאטר האזרחי שבדק אותי אחריו בשביל לתת לי את ההמלצה לקב"ן שבביקור חולים אמר לי שהוא בעצמו לא שירת בצבא ויצא על נפשי ככה שאין שום בסיס לשום טענה שלך... כל מה שאתה כביכול יודע זה מה ששמעת מהצבא
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 11 יולי 2012 18:37

ואני מצטער אבל זה שתעשה צבא לא יגרום לך פתאום לאבד את הבתולים שלך....
ואם תמשיך עם המורעלות בשקל הזאת אתה גם תישאר בתול להרבה מאוד זמן.....
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 19:06

אורח כתב:איזה ויזת תייר מה אתה חושב שאני מפגר? ויזת עבודה, ויזת סטודנט, לא חסר. חח כל אחד ודרכו שלו. יש אנשים שיש להם תושב קבע (גרין קארד) ויש אנשים שיש להם משפחה ויש אנשים שיש להם אזרחות בכלל.
הקשיחו או לא מי שיש לו שכל ולא רואה בעיניים בדרך למטרה יכול להשיג כל דבר. אני אישית לא צריך שום ויזה כדי לגור שם ככה שלי אין מה לדאוג. צריך רק פה ועיניים.

מזה "חיים"? חיים אתה אומר לי? מי שמוכן לחיים זה מי שגדל בשכונה, עבד קשה מגיל צעיר כדי לממן תבסיס שלו ללימודים בחו''ל או לאיזה סטארטאפ או מה שזה לא יהיה ואז יצא לכבוש תעולם והצליח ואגב לא חסר כאלה (ואל תחשוב שהם לא נפלו הם נפלו יותר מדי). זה מי שמוכן לחיים ולא צפוני חנון מסריח שחולם על השייטת אבל בטירונות מתחיל לבכות כמו ילדה בהופעה של ג'סטין ביבר. ובסוף נזרק בתור מנקה שירותים בקריה..צבא זה לא קשור לשומדבר בחיים, מה שצריך בחיים זה ידע באיך לכלכל את עצמך (ומה שעושים בצבא זה לקלקל את עצמך בכל המובנים) והשאר כבר יבוא לבד...וחוכמת רחוב ותקשורת טובה עם אנשים מעולם לא הזיקה. וזה דברים שלא לומדים בצבא או בבצפר או בכל שטות אחרת מהמדינה. רק בשכונה עם חברים בזמנים יפים ופחות יפים. זה שחטפת זובור לא עושה אותך גבר זה עושה אותך ילד כאפות.

מי שאני מכיר וחזר או נכשל שם זה אנשים שלא יצליחו בשומקום, לוזרים מטבעם שוואלה יש כאלה בכל מקום. לא ראיתי אותם מצליחים לא בארץ ולא בארה''ב וידעתי שהם יפלו. מה לעשות שלא כולם נולדו כדי להיות ארקדי גאידמק ורומן אברמוביץ' והרוב רוצים לקפוץ מ0 למלך העולם שגר בארמון ואוכל במסעדות של סופש והם לא מבינים שזה לא הולך ככה ויש דרך ארוכה מאוד באמצע. בעיה שלהם, שימותו. מי שלא מוכן להקריב בשביל המטרה שלו לא שווה יריקה.

זה החנונים שם, מי לעזאזל הולך לתנועות נוער וכל הקקה הזה? זה לא מדד לכלום תבין מי שעשה שם כסף ולא שיחק בקקי רוצה שהבן שלו יוריש את האימפריה וילמד אותו דברים יותר חשובים מלעשות צבא ולכתוב בעברית. כמו למשל, איך העולם באמת עובד ואיך לעשות כסף בלי להיות עבד שכיר ולשלם משכנתא ל30 שנה שכל ההכנסה שלך הולכת על בזבוזים על שטויות ואתה מגיע למצב של חובות לבנק. שככה רוב העולם חי...תאמין לי או לא.

יש אנשים שגרים באחוזה וקונים אוטו חדש כל פעם שבאוטו הקודם נגמר הדלק רוב האנשים הם לא כאלו
בשביל ויזת עבודה צריכה להיות חברה שרוצה אותך ומכונה לשלם אלפי דולרים בשביל להביא אותך אליה לך בתור עצמאי אין שום דרך להשיג ויזת עבודה

הצבא מלמד אותך להתמודד עם קשיים ומלמד אותך שאסור לוותר הצבא מלמד אותך לקחת מנהיגות הצבא נותן לך כריזמה!

רוב הישראלים בארה"ב מכריחים את הילדים שלהם לקרוא עברית וללכת לתנועת נוער של גרעין צבר אבל לא רוצים שיבואו לארץ לעשות צבא
הבנת? או להסביר לך עוד פעם?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 19:08

יש אנשים שגרים באחוזה וקונים אוטו חדש כל פעם שבאוטו הקודם נגמר הדלק רוב האנשים הם לא כאלו
בשביל ויזת עבודה צריכה להיות חברה שרוצה אותך ומכונה לשלם אלפי דולרים בשביל להביא אותך אליה לך בתור עצמאי אין שום דרך להשיג ויזת עבודה

הצבא מלמד אותך להתמודד עם קשיים ומלמד אותך שאסור לוותר הצבא מלמד אותך לקחת מנהיגות הצבא נותן לך כריזמה!

רוב הישראלים בארה"ב מכריחים את הילדים שלהם לקרוא עברית וללכת לתנועת נוער של גרעין צבר אבל לא רוצים שיבואו לארץ לעשות צבא
הבנת? או להסביר לך עוד פעם?[/quote]

חחחחחחחחח אתה כזה ילד כאפות מורעל ומסכן!!!!!!! הצבא מלמד אותך דבר אחד: לאכול הרבה חרא ואז לאכול עוד!! כריזמה?! כן בטח 85% מכל מחזור גיוס הם ג'ובניקים עם כריזמה ומה שאתה אומר על הישראלים בארה"ב בולשיט פתטי מהסוג של משרד ההסברה..... קיצר לך לצבא ותאכל חרא יבנזונה מסכן!
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 19:11

אורח כתב:
איתי כתב::lol:

תודה על הדאגה אבל אני לא רוצה להיות מאבטח, ובכללי לא רוצה שום קשר למדינה הזאת, אני רוצה לעזוב מפה, יש לי אזרחות זרה לא סובל תחור הזה ומחכה לעוף מפה, אני לא חייב לך כלום ולא למדינה הזאת תתנסדף מפה ימורעל....

איזה אזרחות יש לך?
ואתה חייב למדינה על כל השנים שהיא הגנה עליך[/quote]

משכורת התחלתית של שוטר היא 5000 שקלים בלי שבתות ותורנויות נוספות, ואין כבר פרישה מוקדמת כי מעלים את גיל הפרישה לאט לאט, עד שתגיע לגיל 50 הפרישה כבר תהיה בגיל 60+.
חברת החשמל והערוץ הראשון? הכל שם ממילא קומבינות.
מאבטח במשכורת 45 שקל? כן בטח..... הם בטח שוכחים לספר שזה במקום מסוכן וכולל "בונוסים" ושאר חרטה ואתה תירק דם לפני שאתה תראה כזאת משכורת.
זה מראה כמה אתה ילד טיפש שלא עבד בחיים שלו, אם אתה מאמין לכל דבר מטופש שאתה קורא בעיתון.
כמובן שאתה לא יודע גם כלום על לימודים ורמה כי אתה בסך הכל ילד מושתן בן 14 אז חכה שיגדל לך קצת שיער על הביצים אולי יהיה לך יותר שכל ותבין יותר דברים.

חוץ מזה אם למדינה חסרים חיילים אתה יכול לזיין את אמא שלך ושהיא תעזור למאזן הדמוגרפי ע"י דור חדש של מאבטחים טמבלים לעתיד כמוך שיהיו מנקי הזבל וטבחי העתיד של צה"ל.
[/quote]

משכורת של שטור מתחיל היא 7000 שקל
http://www.calcalist.co.il/local/articl ... 73,00.html טו-שה

עד שאגיע לגיל 50 גיל הפרישה במשטרה יהיה כנראה 50 אבל גיל הפנסיה יהיה 80 ואני בן 17 (ציינתי את זה בעמוד הראשון)
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 11 יולי 2012 19:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 19:22

Coleworld כתב:יש אנשים שגרים באחוזה וקונים אוטו חדש כל פעם שבאוטו הקודם נגמר הדלק רוב האנשים הם לא כאלו

הבנת? או להסביר לך עוד פעם?

חחחחחחחחח אתה כזה ילד כאפות מורעל ומסכן!!!!!!! הצבא מלמד אותך דבר אחד: לאכול הרבה חרא ואז לאכול עוד!! כריזמה?! כן בטח 85% מכל מחזור גיוס הם ג'ובניקים עם כריזמה ומה שאתה אומר על הישראלים בארה"ב בולשיט פתטי מהסוג של משרד ההסברה..... קיצר לך לצבא ותאכל חרא יבנזונה מסכן![/quote]

65 אחוז ולא כל מי לא בקרבי הוא בקירייה יש גם תומכי לחימה

להזכירך גרתי בארה"ב וראיתי איך הישראלים-אמריקאים מחנכים את הילדים שלהם לזהות דו לאומית
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 19:56

להזכירך גרתי בארה"ב וראיתי איך הישראלים-אמריקאים מחנכים את הילדים שלהם לזהות דו לאומית[/quote]

מיסטר אמריקה היית שם שנה והיית בבית ספר אין לך זכות דיבור ואז מה אם יש כאלה? מה רע? אני אישית לא אחנך את ילדיי ככה אני אחנך אותם להתקדם לפי עבודה קשה וכן אפילו אם זה אומר להיות אגואיסט ולחשוב על טובתך תראה את כל בני ה 20+ עשו צבא למדו עובדים קשה מרוויחים יפה ובחיים לא יוכלו לקנות דירה בפחות מ 300 אלף ש"ח ואז להשתעבד ל 20 שנה כמו מטומטמים כמוך
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 20:22

Coleworld כתב:להזכירך גרתי בארה"ב וראיתי איך הישראלים-אמריקאים מחנכים את הילדים שלהם לזהות דו לאומית

מיסטר אמריקה היית שם שנה והיית בבית ספר אין לך זכות דיבור ואז מה אם יש כאלה? מה רע? אני אישית לא אחנך את ילדיי ככה אני אחנך אותם להתקדם לפי עבודה קשה וכן אפילו אם זה אומר להיות אגואיסט ולחשוב על טובתך תראה את כל בני ה 20+ עשו צבא למדו עובדים קשה מרוויחים יפה ובחיים לא יוכלו לקנות דירה בפחות מ 300 אלף ש"ח ואז להשתעבד ל 20 שנה כמו מטומטמים כמוך[/quote]
שנה יותר ממך 8-)
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 20:28

איתי כתב:
Coleworld כתב:להזכירך גרתי בארה"ב וראיתי איך הישראלים-אמריקאים מחנכים את הילדים שלהם לזהות דו לאומית

מיסטר אמריקה היית שם שנה והיית בבית ספר אין לך זכות דיבור ואז מה אם יש כאלה? מה רע? אני אישית לא אחנך את ילדיי ככה אני אחנך אותם להתקדם לפי עבודה קשה וכן אפילו אם זה אומר להיות אגואיסט ולחשוב על טובתך תראה את כל בני ה 20+ עשו צבא למדו עובדים קשה מרוויחים יפה ובחיים לא יוכלו לקנות דירה בפחות מ 300 אלף ש"ח ואז להשתעבד ל 20 שנה כמו מטומטמים כמוך

שנה יותר ממך 8-)[/quote]

עדיין לא משנה ממש... אני הולך לשם ל 4 שנים ואחרי התואר מועסק שם... תהנה לשרת כמו פראייר אפס מורעל
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 11 יולי 2012 21:34

Coleworld כתב:
איתי כתב:

שנה יותר ממך 8-)

עדיין לא משנה ממש... אני הולך לשם ל 4 שנים ואחרי התואר מועסק שם... תהנה לשרת כמו פראייר אפס מורעל[/quote]

משנה בהחלט אתה ראית את ארה"ב בסרטים ואני במציאות

אחרי התואר יעיפו חזרה לארץ כמו טיל

זו עברה על החוק לנסוע לחו"ל בגיל 18 לפני שהסדרת את מעמדתך עם צה"ל
יעצרו אותך ברגע שתינחת (אחרי שהעיפו אותך חזרה לארץ כמו טיל)
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 11 יולי 2012 21:55

עדיין לא משנה ממש... אני הולך לשם ל 4 שנים ואחרי התואר מועסק שם... תהנה לשרת כמו פראייר אפס מורעל[/quote]

יעצרו אותך ברגע שתינחת (אחרי שהעיפו אותך חזרה לארץ כמו טיל)[/quote]

אני אמרתי שאני אסע לחו"ל לפני שאני מסיים את העיניין עם צה"ל? אידיוט מה רשמתי לך ב 5 פוסטים הקודמים?! שהסיבה שאני לא רוצה לשרת היא שאני אצטרך לעבוד שנתיים-שלוש בעבודות כדי להרוויח את הסכום- מראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא כמו בהבנת המציאות, ובארה"ב אחרי שאני מסיים את התואר באונברסיטה הזאת באים מעסיקים מהחברות לראות מועמדים פוטינציאליים לעבודה ככה שבשנה האחרונה יגיעו בעלי אולפנים גדולים לראות ולבחון עובדים... אבל אתה כמובן יודע הכל, ואני מכיר את ארה"ב לא רק מהסרטים אני בקשר עם מפיקים ואנשי מקצוע שם ויש לי גם 2 חברים משם ומשפחה אבל אתה שוב יודע הכל לא?..... אידיוט
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 12 יולי 2012 07:22

הצבא? כריזמה?
תגיד לי אתה רציני?

לכל הג'ובניקים האלה יש כריזמה של דג יודע למה? כי הם סותמים תפה כל החיים ולא עושים כלום עם עצמם. הם לא משדרים כריזמתיות, הם משדרים חוסר בטחון ענקי רק בהליכה שלהם בקניון עזריאלי עם המדים המכוערים שלהם. אשכרה כתוב להם על המצח "חוסר בטחון". לא צריך להיות עם תואר בפסיכולוגיה כדי לזהות מישהו כריזמטי ומישהו ביישן ושקט.

והקרביים? אין לך מושג כמה קרביים אני מכיר שמגמגמים ליד בנות (שאפילו לא נראות וואו) ומאבדים תראש, חשבו שכמותה מהשוק תביא להם זיונים אבל נשארו בתולים מתים..בדיוק כמו נדב מהסדרה "ניויורק" ממליץ לך לראות תסדרה אגב יש שם אחד בדיוק כזה. וזה לא כזה רחוק מהמציאות אני מכיר פול אנשים כאלה. מוכנים למות בשביל ה"אהבה" שלהם ולהביא לה הכל בזמן שהיא מזדיינת עם משתמטים טחונים שלא סופרים אלף כמוהה 8-)

יש מיעוטים שהם באמת אחלה גברים אבל לא שופטים לפי מיעוט אלא לפי רוב. וגם המיעוטים האלה היו עם אופי של גברים לפני הצבא ככה שהצבא רק תרם להם...

כריזמה רוכשים ממה שאמרתי מקודם ולא מניקוי אסלות, הכנת קפה שחור וכמה כאפות ממפקד בן 19 מגולני שחושב שהוא גבר אבל אם הוא יעשה את זה לאחד כמוני הוא יקבל 2 כאפות וישכב על הרצפה בוכה

משכורת של שוטר...7000 שקל ואתה יודע מה הוא עובר בשביל ה7000 שקל האלה? פעם ראית דקירה? פעם ראית עשרות כושים בתחנה מרכזית שוברים ניידת לחתיכות? פעם ראית 10 ערסים שיכורים קופצים על שוטר? פעם ראית בבון מגודל 2 מטר גובה 2 מטר רוחב שובר לשוטר תלסת כי הוא שפך לו וודקה? (ועזוב שהמפגר ישב במעצר בית אחרי זה), פעם ראית איך סוחרי סמים מגיבים לפעילות חשודה בתחום שלהם?

עד שאתה לא עובר את זה על בשרך ולא רואה מקרים כאלה אין לך מושג מזה להיות שוטר. בתור אחד שראה את הדברים האלה מהצד אני אומר לך שאתה מעדיף לפגוש את השטן ולא להיות גיבור על בשביל 30 שקל לשעה.
קל לדבר מאחורי מקלדת אבל ברחוב יש חוקים שונים לגמרי.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 12 יולי 2012 11:44

Coleworld כתב:עדיין לא משנה ממש... אני הולך לשם ל 4 שנים ואחרי התואר מועסק שם... תהנה לשרת כמו פראייר אפס מורעל

יעצרו אותך ברגע שתינחת (אחרי שהעיפו אותך חזרה לארץ כמו טיל)[/quote]

אני אמרתי שאני אסע לחו"ל לפני שאני מסיים את העיניין עם צה"ל? אידיוט מה רשמתי לך ב 5 פוסטים הקודמים?! שהסיבה שאני לא רוצה לשרת היא שאני אצטרך לעבוד שנתיים-שלוש בעבודות כדי להרוויח את הסכום- מראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא כמו בהבנת המציאות, ובארה"ב אחרי שאני מסיים את התואר באונברסיטה הזאת באים מעסיקים מהחברות לראות מועמדים פוטינציאליים לעבודה ככה שבשנה האחרונה יגיעו בעלי אולפנים גדולים לראות ולבחון עובדים... אבל אתה כמובן יודע הכל, ואני מכיר את ארה"ב לא רק מהסרטים אני בקשר עם מפיקים ואנשי מקצוע שם ויש לי גם 2 חברים משם ומשפחה אבל אתה שוב יודע הכל לא?..... אידיוט[/quote]

המצב בשוק האמריקאי לא קל ויש העדפה מוחלטת למקומיים ובזמן משבר כלכלי הראשונים שיפטרו הם זרים (כמוך)
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 12 יולי 2012 11:51

Donnie Darko כתב:הצבא? כריזמה?
תגיד לי אתה רציני?

לכל הג'ובניקים האלה יש כריזמה של דג יודע למה? כי הם סותמים תפה כל החיים ולא עושים כלום עם עצמם. הם לא משדרים כריזמתיות, הם משדרים חוסר בטחון ענקי רק בהליכה שלהם בקניון עזריאלי עם המדים המכוערים שלהם. אשכרה כתוב להם על המצח "חוסר בטחון". לא צריך להיות עם תואר בפסיכולוגיה כדי לזהות מישהו כריזמטי ומישהו ביישן ושקט.

הם עושים יותר ממך הם משרתים בצבא
אז מצחיק שאתה מזלזל בג'ובניקים כשאתה אפילו את זה לא עשיתה

והקרביים? אין לך מושג כמה קרביים אני מכיר שמגמגמים ליד בנות (שאפילו לא נראות וואו) ומאבדים תראש, חשבו שכמותה מהשוק תביא להם זיונים אבל נשארו בתולים מתים..בדיוק כמו נדב מהסדרה "ניויורק" ממליץ לך לראות תסדרה אגב יש שם אחד בדיוק כזה. וזה לא כזה רחוק מהמציאות אני מכיר פול אנשים כאלה. מוכנים למות בשביל ה"אהבה" שלהם ולהביא לה הכל בזמן שהיא מזדיינת עם משתמטים טחונים שלא סופרים אלף כמוהה 8-)

אתה רוצה להמשיך לדבר על חיי האהבה שלך?

יש מיעוטים שהם באמת אחלה גברים אבל לא שופטים לפי מיעוט אלא לפי רוב. וגם המיעוטים האלה היו עם אופי של גברים לפני הצבא ככה שהצבא רק תרם להם...

כריזמה רוכשים ממה שאמרתי מקודם ולא מניקוי אסלות, הכנת קפה שחור וכמה כאפות ממפקד בן 19 מגולני שחושב שהוא גבר אבל אם הוא יעשה את זה לאחד כמוני הוא יקבל 2 כאפות וישכב על הרצפה בוכה

עוד פעם הזילזול הזה הצבא מלמד אותך להתמודד עם זמנים קשים! ולא לוותר!
אבל אתה וויתרת כי קשה אז אתה תוותר על כל דבר שיהיה קצת קשה לך

משכורת של שוטר...7000 שקל ואתה יודע מה הוא עובר בשביל ה7000 שקל האלה? פעם ראית דקירה? פעם ראית עשרות כושים בתחנה מרכזית שוברים ניידת לחתיכות? פעם ראית 10 ערסים שיכורים קופצים על שוטר? פעם ראית בבון מגודל 2 מטר גובה 2 מטר רוחב שובר לשוטר תלסת כי הוא שפך לו וודקה? (ועזוב שהמפגר ישב במעצר בית אחרי זה), פעם ראית איך סוחרי סמים מגיבים לפעילות חשודה בתחום שלהם?

7000 זה נחמד בתור התחלה

עד שאתה לא עובר את זה על בשרך ולא רואה מקרים כאלה אין לך מושג מזה להיות שוטר. בתור אחד שראה את הדברים האלה מהצד אני אומר לך שאתה מעדיף לפגוש את השטן ולא להיות גיבור על בשביל 30 שקל לשעה.
קל לדבר מאחורי מקלדת אבל ברחוב יש חוקים שונים לגמרי.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יולי 2012 18:34

איתי אתה פשוט מטומטם אף אחד פה לא רוצה להיות שוטר או מאבטח או משהו שקשור למשרדי הממשלה... אז אולי תפסיק לנסות לשכנע אותנו להתקבל כמנאייק ולקבל 7000 אלף ברוטו (כן ברוטו עם מיסים זה 5000)
אף אחד לא מעוניין בדעותיך לאף אחד לא אכפת ממך אתה סתם ילד בן 17 מורעל מושתן מיליטריסט הזוי שהולך לאכול הרבה חרא בעוד כמה חודשים מילד בן 19 שקוראים לו "המפקד" והדבר המצחיק? שאתה תאכל את החרא ובמקרה שלך אפילו תתמכר אליו!! אווו כן כומתה אדומה!!! אווו כן... בטוח זה מביא לך אורגזמה רק המחשבה על כך... יאללה עוף מפה למורעלים FXP ותגמרו שם ביחד כל המורעלים המיליטריסטיים המטומטמים שלא מבינים שלא צריך לגייס את כולם מאחר שרוב המגוייסים לא עושים דבר בשרותם והגיוס בעצם הוא כלי של הממשל להפוך אותך (אתה כבר נהפכת) לצייתן ומורעל... ראית כבר את "צבא העם" של חיים יבין? אני מניח שלא, כי אתה רק דבק בדעתך ולא מוכן לראות ולקבל שום השקפת עולם ודעה אחרת חוץ מסיסמא שתם זמנה שהיא "כל העם צבא"....

אבל זה בסדר, אני שמח שיש אידיוטים מורעלים שישמשו בשר תותחים ובזמן הזה אני אמשיך לעבוד ללמוד ולהתקדם ובגיל 23 כשאתה תחזור לארץ ורק תחשוב מה ללמוד (אהה רגע אתה תהיה מאבטח בסופר דוש לא?) אני כבר אסיים שנת לימודים אחת בחו"ל ואהנה שם מהכסף שחסכתי בזמן שאתה קרעת תתחת ואכלת הרבה חרא משובח... אז שיהיה לך בכיף אני זז להמשיך להתכונן להופעה מול הפסיכי :)
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 12 יולי 2012 19:55

Coleworld כתב:איתי אתה פשוט מטומטם אף אחד פה לא רוצה להיות שוטר או מאבטח או משהו שקשור למשרדי הממשלה... אז אולי תפסיק לנסות לשכנע אותנו להתקבל כמנאייק ולקבל 7000 אלף ברוטו (כן ברוטו עם מיסים זה 5000)
אף אחד לא מעוניין בדעותיך לאף אחד לא אכפת ממך אתה סתם ילד בן 17 מורעל מושתן מיליטריסט הזוי שהולך לאכול הרבה חרא בעוד כמה חודשים מילד בן 19 שקוראים לו "המפקד" והדבר המצחיק? שאתה תאכל את החרא ובמקרה שלך אפילו תתמכר אליו!! אווו כן כומתה אדומה!!! אווו כן... בטוח זה מביא לך אורגזמה רק המחשבה על כך... יאללה עוף מפה למורעלים FXP ותגמרו שם ביחד כל המורעלים המיליטריסטיים המטומטמים שלא מבינים שלא צריך לגייס את כולם מאחר שרוב המגוייסים לא עושים דבר בשרותם והגיוס בעצם הוא כלי של הממשל להפוך אותך (אתה כבר נהפכת) לצייתן ומורעל... ראית כבר את "צבא העם" של חיים יבין? אני מניח שלא, כי אתה רק דבק בדעתך ולא מוכן לראות ולקבל שום השקפת עולם ודעה אחרת חוץ מסיסמא שתם זמנה שהיא "כל העם צבא"....

אבל זה בסדר, אני שמח שיש אידיוטים מורעלים שישמשו בשר תותחים ובזמן הזה אני אמשיך לעבוד ללמוד ולהתקדם ובגיל 23 כשאתה תחזור לארץ ורק תחשוב מה ללמוד (אהה רגע אתה תהיה מאבטח בסופר דוש לא?) אני כבר אסיים שנת לימודים אחת בחו"ל ואהנה שם מהכסף שחסכתי בזמן שאתה קרעת תתחת ואכלת הרבה חרא משובח... אז שיהיה לך בכיף אני זז להמשיך להתכונן להופעה מול הפסיכי :)

אני לא מבין מה בוער לך ללמוד באוניברסיטה אפשר גם בגיל 21 אני לא ממהר לשום מקום
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יולי 2012 20:32

איתי כתב:
Coleworld כתב:איתי אתה פשוט מטומטם אף אחד פה לא רוצה להיות שוטר או מאבטח או משהו שקשור למשרדי הממשלה... אז אולי תפסיק לנסות לשכנע אותנו להתקבל כמנאייק ולקבל 7000 אלף ברוטו (כן ברוטו עם מיסים זה 5000)

זה לא ללמוד.... זה לחסוך... יש לי 2 עבודות שכר של 8000 (מבזבז 500 בממוצע) בגיל 21 יהיה לי את כל הסכום לאוניברסיטה בחו"ל פלוס עוד 40 אלף..... ואז בגיל 22 מתחיל ללמוד 4 שנות לימוד אתה מציע שאני יוותר ורק בגיל 21 אתחיל לחסוך ובגיל 24 אתחיל ללמוד עד 28 אז לא..... ובשביל מה? להיות בשק"ם או בממטרות!? חחח חי בסרט תפקידים הזויים לפראיירים הזויים! ותו לא!!
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 12 יולי 2012 21:42

Coleworld כתב:
איתי כתב:

זה לא ללמוד.... זה לחסוך... יש לי 2 עבודות שכר של 8000 (מבזבז 500 בממוצע) בגיל 21 יהיה לי את כל הסכום לאוניברסיטה בחו"ל פלוס עוד 40 אלף..... ואז בגיל 22 מתחיל ללמוד 4 שנות לימוד אתה מציע שאני יוותר ורק בגיל 21 אתחיל לחסוך ובגיל 24 אתחיל ללמוד עד 28 אז לא..... ובשביל מה? להיות בשק"ם או בממטרות!? חחח חי בסרט תפקידים הזויים לפראיירים הזויים! ותו לא!!

יש לך מושג כמה אוניברסיטאות בארה"ב עולות?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יולי 2012 22:18

COLEWORLD, יש לך עוד סיבה אחרת חוץ מהלימודים?
כי הזכרת שקם. אולי הביאו לך תפקיד גרוע?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יולי 2012 22:23

אני לא מבין מה בוער לך ללמוד באוניברסיטה אפשר גם בגיל 21 אני לא ממהר לשום מקום[/quote]

זה לא ללמוד.... זה לחסוך... יש לי 2 עבודות שכר של 8000 (מבזבז 500 בממוצע) בגיל 21 יהיה לי את כל הסכום לאוניברסיטה בחו"ל פלוס עוד 40 אלף..... ואז בגיל 22 מתחיל ללמוד 4 שנות לימוד אתה מציע שאני יוותר ורק בגיל 21 אתחיל לחסוך ובגיל 24 אתחיל ללמוד עד 28 אז לא..... ובשביל מה? להיות בשק"ם או בממטרות!? חחח חי בסרט תפקידים הזויים לפראיירים הזויים! ותו לא!![/quote]

יש לך מושג כמה אוניברסיטאות בארה"ב עולות?[/quote]

וואי ההבנת נקרא שלך... שתהיה לי בריא!!!! מה רשמתי בהודעות הקודמות? .......
כבר יש לי מלגה..... אלוהים נראה לי אתה לא קורא בכלל תגובות אלא רק רושם אחרי "תעשו צבא גיוס חובה" כמו ילד מסכן....
אני יודע תמחיר כי קיבלתי מלגה לשם ודיברתי כבר עם המנהל שם, כדי להיות שם "רשמית" אני רק צריך לקבל את התעודת בגרות עוד כמה חודשים... לאחר מכן אני עושה SAT עובר אותו עם קצת מזל ואז נרשם.. מתי אני ייכנס? בגיל 22 כשיהיה לי מספיק כסף ועוד קצת בשביל כיף...

בזמן שאתה כמורעל מיליטריסט שלא יודע הבנת נקרא או משהו בחייו:

אתה רק תשתחרר תתחיל לעבוד כמלצר ב"נאפיס" ואז תצא להודו ותאילנד לשנה תחזור בגיל 23, ואז תתחיל לחסוך כסף ללימודים תסיים אותם בגיל 26-27 ותגלה שאף אחד בארץ לא מעסיק בלי ניסיון.. ואתה תגיד "אבל אני פטריוט שירתתי בצה"ל כלוחם" ואז תראה איך יצחקו לך בפנים ואז אתה תיזכר בנו שאמרנו לך כבר כשהיית בן 17 שזה יקרה, יודע מה? אני אהיה לאר'ג איתך: אתה מתקבל לעבודה ומרוויח נטו 7 אלף יפה לא?
בשביל לקנות דירת 3 חדרים עלובה תצטרך להשיג כ 300-400 אלף ש"ח מקדמה... ואז להשתעבד ל 15-20 שנה למשכנתא חונקת של 3500 בחודש... וילדים? ואישה? ובילויים? לאט לאט אתה תבין שהמדינה זיינה אותך בתחת אבל אתה בטח תהיה רגיל לזה הרי אתה היית "לוחם"..... אבל העיקר שיצאת "גבר" והיית בצה"ל .... מורעל פתאט
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 12 יולי 2012 22:28

Coleworld כתב:אני לא מבין מה בוער לך ללמוד באוניברסיטה אפשר גם בגיל 21 אני לא ממהר לשום מקום

זה לא ללמוד.... זה לחסוך... יש לי 2 עבודות שכר של 8000 (מבזבז 500 בממוצע) בגיל 21 יהיה לי את כל הסכום לאוניברסיטה בחו"ל פלוס עוד 40 אלף..... ואז בגיל 22 מתחיל ללמוד 4 שנות לימוד אתה מציע שאני יוותר ורק בגיל 21 אתחיל לחסוך ובגיל 24 אתחיל ללמוד עד 28 אז לא..... ובשביל מה? להיות בשק"ם או בממטרות!? חחח חי בסרט תפקידים הזויים לפראיירים הזויים! ותו לא!![/quote]

יש לך מושג כמה אוניברסיטאות בארה"ב עולות?[/quote]

וואי ההבנת נקרא שלך... שתהיה לי בריא!!!! מה רשמתי בהודעות הקודמות? .......
כבר יש לי מלגה..... אלוהים נראה לי אתה לא קורא בכלל תגובות אלא רק רושם אחרי "תעשו צבא גיוס חובה" כמו ילד מסכן....
אני יודע תמחיר כי קיבלתי מלגה לשם ודיברתי כבר עם המנהל שם, כדי להיות שם "רשמית" אני רק צריך לקבל את התעודת בגרות עוד כמה חודשים... לאחר מכן אני עושה SAT עובר אותו עם קצת מזל ואז נרשם.. מתי אני ייכנס? בגיל 22 כשיהיה לי מספיק כסף ועוד קצת בשביל כיף...

בזמן שאתה כמורעל מיליטריסט שלא יודע הבנת נקרא או משהו בחייו:

אתה רק תשתחרר תתחיל לעבוד כמלצר ב"נאפיס" ואז תצא להודו ותאילנד לשנה תחזור בגיל 23, ואז תתחיל לחסוך כסף ללימודים תסיים אותם בגיל 26-27 ותגלה שאף אחד בארץ לא מעסיק בלי ניסיון.. ואתה תגיד "אבל אני פטריוט שירתתי בצה"ל כלוחם" ואז תראה איך יצחקו לך בפנים ואז אתה תיזכר בנו שאמרנו לך כבר כשהיית בן 17 שזה יקרה, יודע מה? אני אהיה לאר'ג איתך: אתה מתקבל לעבודה ומרוויח נטו 7 אלף יפה לא?
בשביל לקנות דירת 3 חדרים עלובה תצטרך להשיג כ 300-400 אלף ש"ח מקדמה... ואז להשתעבד ל 15-20 שנה למשכנתא חונקת של 3500 בחודש... וילדים? ואישה? ובילויים? לאט לאט אתה תבין שהמדינה זיינה אותך בתחת אבל אתה בטח תהיה רגיל לזה הרי אתה היית "לוחם"..... אבל העיקר שיצאת "גבר" והיית בצה"ל .... מורעל פתאט[/quote]

האם המלגה שלך היא מלגה מלאה? ומה עם שאר ההוצאות של סטודנט? מגורים,אוכל,בילויים?

המצב בשוק האמריקאי לא קל ויש העדפה מוחלטת למקומיים בזמן משבר כלכלי הראשונים שיפוטרו הם זרים כמוך

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים