לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

איתי
יצירת קשר:

לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 10:37

קוראים לי איתי ואני בן 17 ואני בכלל לא מבין איך אתם יכולים בכלל לחשוב על לא להתגייס כשיש חיילים שמסכנים את עצמם
בן דוד שלי ז"ל נהרג במלחמת לבנון השנייה בשביל מי ?! אנשים כמוכם?!
ודפקתם לעצמכם את החיים בזה שלא התגייסתם אף מעסיק לא מוכן לקבל אנשים שלא שירתו בצבא וגם לא תוכלו לקבל רישיון נהיגה,לקחת משכנתא,ללמוד באוניברסיטה,להגר לחו"ל
אף בחורה לא תרצה לצאת אתכם
כל אחד חייב לשרת בצבא ולמי שיש פרופיל קרבי חייב לשרת בקרבי!!!
בחו"ל יהודים סובלים מאנטישמיות!!!!!
איך אתם בכלל יכולים להסתכל לאבא שלכם בעיניים אחרי שהוא שירת ועשה מילואים בשביל שאתם תוכלו להיות מוגנים :!: :?: :!: :?: :!: :?:
אורח

Re: לא יאמן שיש אנשים כמוכם!!!

הודעהעל ידי אורח » 09 יולי 2012 10:54

איתי כתב:קוראים לי איתי ואני בן 17 ואני בכלל לא מבין איך אתם יכולים בכלל לחשוב על לא להתגייס כשיש חיילים שמסכנים את עצמם

אתה לא מכיר אותי או את הסיפור שלי אז שתוק.
ואני רציתי להתגייס אבל לא קיבלתי מה שרציתי. אל תזיין לי ת'מוח על "זה לא תוכנית לבקשתך" ועוד זיוני שכל אחרים.

הוא נהרג בשביל המדינה (...) ובוא נדבר רציני, מה אתם מקבלים מהמדינה על זה שהוא מת?
ודפקתם לעצמכם את החיים בזה שלא התגייסתם אף מעסיק לא מוכן לקבל אנשים שלא שירתו בצבא וגם לא תוכלו לקבל רישיון נהיגה,לקחת משכנתא,ללמוד באוניברסיטה,להגר לחו"ל

חרטוט ענק.

בזמן שאתה תטחן שמירות, המשתמט יטחן את חברה שלך בתחת!
אז תהיה בשקט ותפסיק לריב עם העובדות.

למה לי? לא קיבלתי מה שרציתי.

עוד חרטוט ענק, פרנויה שלא יודע מי השתיל בכם. ות'אמת, עדיף לסבול מ"אנטישמיות" מאשר לסבול את המדינה.
איך אתם בכלל יכולים להסתכל לאבא שלכם בעיניים אחרי שהוא שירת ועשה מילואים בשביל שאתם תוכלו להיות מוגנים :!: :?: :!: :?: :!: :?:

אם כל הכבוד לך אבא שלי וסבא שלי שניהם שירתו בגאווה בצבא בזמן ההוא. שהם ראו את מפעל הקקי שהולך שמה בשבילם זה כבר לא ציונות אלא בזיונות.

בתאכלס, אין לך מה להגיד חוץ מכמה הפחדות לא מנומקות וכל מיני זיוני שכל. בטח אתה בן 15 או משהו כזה שצועק משתמטים אבל בסדר כולם היו ככה. אבל מי שפיקח לא לאורך זמן.
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 11:32

חחחחחחחח עוד איזה מורעל שחי בסרט.... כל הדברים שאמרת לא נכונים... הכל זה על מנת להפחיד אנשים בשביל שייתגייסו.... ושמע, זה שאתה שולח אנשים לההרג בצבא לא יחזיר את אח שלך ז"ל....
אין אנטישמיות בחו"ל.... אני כבר גר שלוש שנים באירופה
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 09 יולי 2012 13:06

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אתה חיבס רציני יקטין אתה אשכרה לא קולט מה הולך סביבך אה? כנראה חיי חברה זה לא הצד החזק שלך ואתה עסוק בלחפור בפורומים של מורעלים בFXP עם קטינים כמוך

אז ככה רק כדי להחזיר אותך לקרקע למה אתה מעופף אחושילינג:

1. יש לי פול חברים שיצאו מהצבא מכל הסיבות שאפשר לחשוב עליהם (אחד על נסיונות התאבדות, אחד שבר לאיזה מפקד ועוד כמה חראות תצורה, אחד סתם עשה בעיות, אחד על סמים) ויש להם רשיון נהיגה על אופנוע, על אוטו על מה שתרצה

2. למה לי לקחת משכנתא מה אני מפגר כמוך וכמו שאר מעמד הביניים? לשעבד את עצמי 20 שנה בשביל דירה בדרום ת''א? לא תודה..למרות שתכלס זה לא קשור גם לכלום אם היית מבין מהחיים שלך היית יודע שיש בארץ בועת נדל''ן והקבלנים מתים שיקנו מהם תבתים שלהם כי כל מה שצריך בחיים זה כסף אבל אתה גדלת על ערכים בשקל של גולני ושכסף "זה לא הכל בחיים"

3. מעניין מאוד איך יש לי חבר משתמט מן המניין שכרגע גר בארה''ב ולומד שם בקולג' ואני מצטרף אליו עוד כמה חודשים??

4. אף בחורה לא תרצה לצאת איתי? חחחחח איזה חמוד אתה רואים שאתה עדיין בתול שחושב שכומתה שערבים השתינו עליה משוק הכרמל תביא לך זיונים וכבוד...דווקא רוב האנשים שהכרתי שלא הולך להם עם בחורות היו יוצאי יחידות קרביות (יש לי גם חברים בשירות קרבי ואני חווה את זה על בשרי האנשים יותר חרמנים מילדים בני 13)

המדינה הזאת מעניינת לי תתחת של התחת של התחת, גם ככה אין למדינה בשקל תשעים הזאת עתיד
אני הולך להגשים את החלום שלי בזמן שאתה ושאר החברים שלך תהיו עניים מרודים ותגורו בשכונת התקווה עם הסודנים אבל היי העיקר שעשיתם צבא יצאתם מזה גברים יענוווווווווו הפז''ם של הרס''ר של הפק''ל דופקקקק

אבא שלי לא שירת בשום צבא והוא כרגע חי בארה''ב וחי כמו שאתה ואף יוצאי גולני לא יחיה בחיים שלו ונחשו מה התפוח לא נופל רחוק מהעץ אז אני מסתכל עליו בגאווה שהוא לא היה מושפע מכל מיני סיסמאות של "תדאג לזולת" וכל מיני בולשיט דתי של "אנשים טובים" 8-)

ואין שום אנטישמיות בחו''ל בחיים לא היית שם בכלל מה אתה משחק אותה מבין גדול..מה שהולך במדינה אתה לא יודע אז מה שהולך בחו''ל? תפרוש לFXP אחשלי
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 15:06

לאורח אתה סתם ילד מפונק שלא קיבל את מה שהוא רוצה תשרת את המדינה שלך כמו גבר!
ולהרג למען המדינה זה כבוד גדול!

לtavoriko פששש איזה גבר לומד רפואה באירופה 3 אחוז מהישראלים שלמדו את רפואה באירופה עוברים את מבחן ההסמכה בארץ

Donnie Darko ארה"ב חרא מדינה (סליחה על השפה הבוטה) בשביל ניתוח תצטרך למכור את הבית שלך אלא אם כן תשלם 2000 דולר ביטוח בריאות כל חודש וגם אז תצטרך למכור את הבית שלך
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 15:48

פחחחחחחח

מצחיק שחצי מהרופאים בארץ הם בוגרי אירופה....
ותיקון 40% עוברים כל שנה את המבחן רישוי.... אבל מה תיכוניסט שחיי בסרט כבר יודע על מבחני רישוי... ואני בטוח שהרפואה בארץ היא הכי טובה בעולם יותר מאשר באירופה כי גרמניה, איטליה, צרפת ואנגליה הן הרי בכלל מדינות עולם שלישי והאימפריה הישראלית לוקחת את כולן בלי בעיה... תגדל וטוס לחו"ל (לא לבורגס או לאנטליה) ותראה שכל הלוקשים שמוכרים לך בארץ שווים לתחת...
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 15:49

וסתם שתדע שאלה שלומדים רפואה בארץ בכלל לא עוברים מבחן הסמכה ככה שלאף אחד אין באמת מושג מה הרמה המקצועית שלהם
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 09 יולי 2012 16:04

tavoriko, הבנתי שאתה לומד רפואה בחול, אתה יכול לתת לי פרטים על זה. גם אני חשבתי על ללמוד רפואה בחול ואין לי מושג איך להתחיל את זה.
בנוסף מה העלות הלימודים והמחייה ואיפה בכלל כדאי ללמוד?
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 09 יולי 2012 16:10

איתי כתב:לאורח אתה סתם ילד מפונק שלא קיבל את מה שהוא רוצה תשרת את המדינה שלך כמו גבר!

לtavoriko פששש איזה גבר לומד רפואה באירופה 3 אחוז מהישראלים שלמדו את רפואה באירופה עוברים את מבחן ההסמכה בארץ

Donnie Darko ארה"ב חרא מדינה (סליחה על השפה הבוטה) בשביל ניתוח תצטרך למכור את הבית שלך אלא אם כן תשלם 2000 דולר ביטוח בריאות כל חודש וגם אז תצטרך למכור את הבית שלך

בחיים לא עברתי ולא אעבור ניתוח אז מה אכפת לי כל עוד אני בסדר השאר יכולים להתפוצץ
ולא המחירים בארץ יותר טובים, מליון שקל+++ בשביל דירה בשכונת התקווה עם סודנים מסריחים, 100 אלף שקל בשביל אוטו מסריח כמו מזדה שרק ישראלים נוסעים עליו

אתה יודע בכלל מה אתה יכול להביא בארה''ב בכסף הזה שאתה תבזבז פה?? "החלום האמריקאי" זה לא סתם ביטוי זאת המציאות. לפחות לכאלה שיש להם מוח והם חושבים על עצמם ולא בשביל אחרים.

וכשאגיע לגיל שיהיו לי בעיות בריאות יהיה לי מספיק כסף כדי לקנות כל ביטוח לכל התושבים בארה''ב :)
חרא יש בכל מקום בעולם, השאלה היא איפה הכי פחות ואיפה הכי משתלם לבנות את עצמך ואת החלום שלך.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 17:49

נכון יקר בתל אביב אבל כך גם במנהטן
בארה"ב אולי תקנה שוקולד בזול אבל בית ספר פרטי יעלה 20 אלף דולר לשנה (תאמין לי אתה לא רוצה להכיר את הפאבליק סקול)
באוניבריסיטה ציבורית שכר הלימוד יהיה 15 אלף דולר לשנה במקרה הטוב באוניברסיטה פרטית השכר לימוד בקלות יעקוף את 30 אלף דולר לשנה ועל אוניברסיטאות יוקרתיות כמו הרווארד אני בכלל לא מדבר

תסמוך עלי גרתי בג'רזי שנה כשאבא שלי היה ברילוקיישן
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 10 יולי 2012 08:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 19:14

עובדה אדון איתי שכיום חיים קרוב למיליון ישראלים בצפון אמריקה... החיים שם לא נוראים כל-כך.. אני אגיד שהאמת שדוני קראקו מגזים שהוא אומר שהחיים בארץ מסריחים כי הם לא מסריחים... נכון שיותר יקר בארץ כמעט הכל אבל גם יש את הצדדים החיוביים של הארץ (האוכל הכי טוב בעולם ואומר את זה מישהו שחיי באיטליה כבר שלוש שנים) ובכלל זה כיף לדבר עברית הרחוב... אבל עם עד כמה שאני אוהב את הארץ אני לא סובל את המדינה ואת הממשלה ולכן אני לא מצטער לרגע שלא שירתתי בצבא (התגייסתי והשתחררתי)
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 19:39

mark18
תפנה אליי בפרטי ותרשום לי גם כתובת סקייפ וככה אני אוכל לדבר איתך בסקייפ על איך זה הלימודי רפואה בחול
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 19:43

tavoriko כתב:עובדה אדון איתי שכיום חיים קרוב למיליון ישראלים בצפון אמריקה... החיים שם לא נוראים כל-כך.. אני אגיד שהאמת שדוני קראקו מגזים שהוא אומר שהחיים בארץ מסריחים כי הם לא מסריחים... נכון שיותר יקר בארץ כמעט הכל אבל גם יש את הצדדים החיוביים של הארץ (האוכל הכי טוב בעולם ואומר את זה מישהו שחיי באיטליה כבר שלוש שנים) ובכלל זה כיף לדבר עברית הרחוב... אבל עם עד כמה שאני אוהב את הארץ אני לא סובל את המדינה ואת הממשלה ולכן אני לא מצטער לרגע שלא שירתתי בצבא (התגייסתי והשתחררתי)

איפה בדיוק אמרתי שהחיים בארה"ב נוראים :?:
דווקא היה לי נחמד בג'רזי :)

בצפון אמריקה חיים 560 אלף ישראלים (500 אלף בארה"ב ועוד 60 אלף בקנדה)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יולי 2012 20:30

איתי כתב:לאורח אתה סתם ילד מפונק שלא קיבל את מה שהוא רוצה תשרת את המדינה שלך כמו גבר!

וואלה כן אני מפונק. יש בעיות?
מה לעשות שאני נהנה מרמת חיים ואתה לא. לא רוצה לשרת את המדינה כמו גבר, רוצה להיות באזרחי כמו אישה.. או משהו כזה אין לי ביטוח חכם להגיד פה. וחלק מרמת החיים הזאת זה לקבל מה שאני רוצה.
הצבא לא רק שלא מעריך את רמת החיים שלי, אלא גם לא מעריך את היכולות שלי. וואלה לא רוצה להתקע בתפקיד מחורבן כמה שנים. איך זה?
פשוט לא בזין שלי, לא בראש שלי ולא ברמת חיים שלי.

וואלה, זה שאתה חושב שלהיות גבר בקבר זה כבוד זה כבר דפקט שלך, לא שלי.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 יולי 2012 20:44

איתי כתב:קוראים לי איתי ואני בן 17 ואני בכלל לא מבין איך אתם יכולים בכלל לחשוב על לא להתגייס כשיש חיילים שמסכנים את עצמם

סדר בבאלגן: דוד שלי נפצע קשה ועד היום יש לו צינורות בבטן ממלחמת 67
מעסיקים- יש כאלו שכן יש כאלו שלא תלוי על מי אתה נופל מה שבטוח שאם תתקבל לעבודה בהיי טק או משהו כזה ותצטרך לצאת למילואים תוכל לצפות שהבוס לא יהיה מרוצה ואף יפטר אותך על דברים קטנים רק בגלל ההפסדים שאתה יוצר לו
משכנתא- בישראל חור במזרח התיכון דירה 3 חדרים קטנה עולה מעל מיליון ש"ח מצטער אני עף לחו"ל יש לי אזרחות ואני לא רואה איך ההלוואה של המשכנתה עוזרת לאחותי ובעלה ששניהם מרוויחים 20 אלף נטו בחודש בעלה היה קצין והיא הייתה ביחידה מיוחדת של המודיעין
רישיון נהיגה-אתה יכול אבל אתה צריך לעשות מבחן מטומטם שעולה 500 ש"ח שהוא די קל
ללמוד באוניברסיטה-ביום שתגיע אוניברסיטה או מכללה שתגיד שאתה כמי שיצא מהצבא לא תילמד אצלנו התביעה שהולכת להיות היא תספיק לבחור הדחוי לכמה שנים טובות (עובדה שעד היום לא היה מקרה כזה מאז שחוקקו חוק לא להפלות)
להגר לחו"ל- למה איכפת לארה"ב שעשיתי צבא? אולי הם לא ירצו להכניס אותי אם יש לי ניסיון בנשק קר וחם כגון: רימונים רובים אקדחים וכ'ו..?
בחורות-ניתן לוויכוח בוא נגיד שיש לי ידידות (בנות 19-18) שיוצאות עם כאלו שלא עשו צבא... זה תלוי בבחורה יש כאלה גם שלא אכפת להן אתה יודע....
אנטישמיות-תמיד הייתה תמיד תהייה אז מה עושים אתה שואל? אני אישית חילוני אז זה לא שאני יצהיר שאני יהודי עם כיפה וטלית אירופה זה איזור אנטישמי אז עוברים לקנדה ארה"ב ואוסטרליה
אבא שלי-אין לו בעיה עם זה.. פשוט לא אכפת לו אתה יודע מה הוא אמר לי כסיפרתי לו שאני לא מתכוון להתגייס? הוא אמר לי תשתמש בסיפור של דוד שלך ובתכלס גם אמא שלי מסכימה איתי איך להיות מוכר בשק"ם או מש"ק ממטרות יעזור?!

אתה כרגע רשמת את כל ההפחדות שהצבא רוצה שתפחד כדי להפוך אותך לכבש צייתן לא לכולם מתאים צבא זה לא ואני חוזר לא לגיטימי לעשות צבא בטח שכ 50% לא עושים ואלה שכן רובם נמצאים בקיריה ובשלישות וטוחנים בורגר'אנץ מה אני יגיד לך? מגני המולדת האמיצים!!

תפתח את העיניים תראה מה קורה באמת למה עדיין יש גיוס חובה את האינטרסים של מי זה משרת וכ'ו
אתה סתם מטומטם בשר תותחים מורעל... אבל אני שמח שיש כמוך כי מישהו מפגר צריך לשרת ולהיות פראייר לא? בכל מקרה תהינה לך תאכל חרא צה"לי בזמן שאני ימשיך לעבוד בשתי עבודות לעשות מוסיקה באולפן בבית ולחסוך כסף לאוניברסיטה בניו יורק
לכניסת המפקד הביצים שלי ייכנסו להקשב
2
3
הקשב!!! כדאי שתתכונן כי אתה הולך להיות ככה 3 שנים :))
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 20:46

אגב, בקשר לאיך אני מסתכל בעיניים לאבא שלי, אז אני מסתכל בעיניים של אבא שלי שהוא במקרה גם אלוף משנה במיל' בלי שום בעיה ואם הוא בעצמו אומר שעשיתי בשכל אז כנראה שהוא יודע על מה הוא מדבר.. ורק לראות אותו שהוא אלוף משנה שזה דרגה אחת מתחת לאלוף מוכיחה לי עד כמה כל הדרגות האלה שוות לתחת... אם אני יכול להרים עליו את הקול אם הוא מעצבן אותי (ואפילו פעם אחת לפני שנה לירוק עליו לאחר ריב שהיה ביננו) זה מראה בדיוק כמה הדרגות האלה שוות (גורנישט מיט ציבלה)
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 יולי 2012 20:49

למה שרשמת "למות למען המדינה זה כבוד גדול" ככה אמרו נוער היטלר ומוסוליני אני רואה שישראל חינכה טוב טוב

למה שרשמת לדוני... ארה"ב דירה מול הסנטרל פארק נוף מרהיב 100 אלף דולר
ישראל נוף חרא מדינה תחת מלחמה 300 אלף דולר.....
ורק שתדע עכשיו עבר חוק "אובמה קר" שבמילים אחרות תוך שנתיים לכל האמריקאים באשר להם יהיה ביטוח בריאות אז ככה גם הטענה של כל שונאי אמריקה נשחקת....
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 21:58

אורח כתב:

וואלה כן אני מפונק. יש בעיות?
מה לעשות שאני נהנה מרמת חיים ואתה לא. לא רוצה לשרת את המדינה כמו גבר, רוצה להיות באזרחי כמו אישה.. או משהו כזה אין לי ביטוח חכם להגיד פה. וחלק מרמת החיים הזאת זה לקבל מה שאני רוצה.
הצבא לא רק שלא מעריך את רמת החיים שלי, אלא גם לא מעריך את היכולות שלי. וואלה לא רוצה להתקע בתפקיד מחורבן כמה שנים. איך זה?
פשוט לא בזין שלי, לא בראש שלי ולא ברמת חיים שלי.

וואלה, זה שאתה חושב שלהיות גבר בקבר זה כבוד זה כבר דפקט שלך, לא שלי.

מה יקרה אם כולם יהיו כמוך?!
מה זה "לא רוצה"
זה חוק גיוס חובה

ואם תבוא לראיון עבודה ויבוא גם מי שהוא שהיה בצבא תראה איך מעדיפים אותו על פניך!!!
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 22:01

Coleworld כתב:

למה שרשמת "למות למען המדינה זה כבוד גדול" ככה אמרו נוער היטלר ומוסוליני אני רואה שישראל חינכה טוב טוב

למה שרשמת לדוני... ארה"ב דירה מול הסנטרל פארק נוף מרהיב 100 אלף דולר
ישראל נוף חרא מדינה תחת מלחמה 300 אלף דולר.....
ורק שתדע עכשיו עבר חוק "אובמה קר" שבמילים אחרות תוך שנתיים לכל האמריקאים באשר להם יהיה ביטוח בריאות אז ככה גם הטענה של כל שונאי אמריקה נשחקת....

ב100 אלף דולר בארה"ב תקנה אולי איזה בית מעוקל באיזה חור (ובארה"ב חור זה באמת חור) שהבעלים הקודמים שלו הרסו אותו

החוק של אובמה הוא לא חוק ביטוח בריאות ממלכתי הוא חוק שמחייב את האמריקאים לרכוש ביטוח בריאות

כמו שציינתי גרתי בארה"ב שנה ככה שאני "קצת" יודע יותר טוב ממך ומכל שאר החיים בסרט שחושבים שמי שהוא מחכה להם בארה"ב
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 22:29

נראה לי שכולם פה שכבר היו בצבא תקופה מסויימת יודעים קצת יותר ממך שחיי בסרט מה זה באמת צה"ל... הרבה מאלה שפה היו בכלל בטח מורעלים לפני שהם התגייסו ואז הם ראו מה זה צה"ל באמת...
אם יש לך תלונות על זה שאני לא משרת בצבא אתה מוזמן ללכת לקצין העיר הקרוב לביתך לומר להם שאתה מכיר מישהו שבזמן שירותו בצבא החליט שהוא מיצה את השירות ופשוט שיקר לפסיכיאטר... אני בטוח שבגלל המחסור החמור והנוראי ((שקר גס)) שיש בכוח אדם ג'ובניקי בצה"ל יבואו מיד עד לאיטליה בשביל לתפוס אותי.

ואגב מה שאמרת שזה כבוד למות למען המדינה זה בדיוק כמו המחבלים שבשבילם למות למען אללה הוא כבוד גדול... אתה בעצם רוצה להיות שאהיד... כל הכבוד אתה ממש בנאדם מתקדם מבחינה מחשבתית :)
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 09 יולי 2012 22:45

tavoriko כתב:נראה לי שכולם פה שכבר היו בצבא תקופה מסויימת יודעים קצת יותר ממך שחיי בסרט מה זה באמת צה"ל... הרבה מאלה שפה היו בכלל בטח מורעלים לפני שהם התגייסו ואז הם ראו מה זה צה"ל באמת...
אם יש לך תלונות על זה שאני לא משרת בצבא אתה מוזמן ללכת לקצין העיר הקרוב לביתך לומר להם שאתה מכיר מישהו שבזמן שירותו בצבא החליט שהוא מיצה את השירות ופשוט שיקר לפסיכיאטר... אני בטוח שבגלל המחסור החמור והנוראי ((שקר גס)) שיש בכוח אדם ג'ובניקי בצה"ל יבואו מיד עד לאיטליה בשביל לתפוס אותי.

ואגב מה שאמרת שזה כבוד למות למען המדינה זה בדיוק כמו המחבלים שבשבילם למות למען אללה הוא כבוד גדול... אתה בעצם רוצה להיות שאהיד... כל הכבוד אתה ממש בנאדם מתקדם מבחינה מחשבתית :)

כשהבן שלך יבוא וישאל אותך "אבא מה עשיתה בצבא?" מה תגיד? "יצאתי על נפשי כי אני לא יכול לעמוד בקשים"?!
הבן של מי שהוא שהיה בקרבי יחשוב שאבא שלו גיבור!!!

אנחנו מדינה קטנה מוקפת אויבים וחובה לעשות צבא מה לעשות? אין ממש ברירה

אגב כמה זמן הייתה בצה"ל? ואיפה שירתת? ואיך בדיוק יצאת?!
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 09 יולי 2012 23:03

איפה גרת בארה''ב?
יש שם איזורים שיותר גרועים מישראל מבחינת רמת חיים ויש איזורים ששם אפשר להצליח בכיף וזה לאו דווקא איזורים של עשירים יותר או עשירים פחות...

החוכמה היא לדעת לאן לכוון את עצמך. כי לגור עם ההורים בשכונת עוני בניו יורק זה לא נחשב מבחינתי "לגור בארה''ב ולהוציא ממנה תמקסימום". וזה לא דוגמא לכלום.

שלא נדבר על זה שגרת שם בתור ילד. להתחשב בעובדה שאתה בן 17. זה שונה לגמרי..

ואם אבא שלי היה כמו הישראלי האפס הממוצע הייתי מתבייש בו והייתי מעדיף להיות יתום.
אבל מישהו כמו אבא שלי שהגיע למדינה זרה עם כמה חברים עם כלום וכיום חי ברמת חיים מאוד גבוהה, מישהו שניצל כל מצב וכל דבר לטובתו ועשה כסף מהדברים הכי הזויים שאפשר לחשוב, זה מישהו שאני מעריץ ולא טיפש שסבל בשביל פארש בצבא ונשוי לאיזו משאית תנובה וגר בדרום ת''א. על אנשים כאלה אני פשוט מרחם.

עבדים היינו, עבדים נשארנו. ורואים שאתה לא מעודכן במחירים בארה''ב ובעולם בכלל אם אתה חושב שזה כמו בארץ ובאמת צריך להשתעבד שם 30 שנה למשכנתא. במקום לקרוא שטויות של מורעלים בFXP תתעניין קצת בכלכלה במחירים במניות משהו..זה יעזור לך בחיים אולי יום אחד תלמד להשתמש בכסף בצורה חכמה במקום לקחת משכנתא על דירה עם שכנים סודנים ;)
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 23:38

הייתי בצבא חודש (סיימתי טירונות בתור מצטיין כי אמרתי לעצמי שאת הטירונות אני רוצה לסיים כי זאת תהייה החוויה הצבאית היחידה שתהיה לי בצבא) ואז הגעתי לקורס חובשים היה משעמם תחת אז פשוט יצאתי על נפשי כי שיקרתי לפסיכיאטר שאני מדוכא ובלה בלה בלה
הבן שלי יראה בי בתור אחד שלא הולך אחרי העדר אלא אחד שחושב בשביל עצמו... ואני אהיה רופא ככה שהוא יהיה מספיק גאה בעבודה שלי.
אני לא הייתי אף פעם גאה בזה שאבא שלי היה קצין בכיר בצה"ל ואף פעם לא ראיתי בו כגיבור...
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 07:52

Donnie Darko כתב:איפה גרת בארה''ב?
יש שם איזורים שיותר גרועים מישראל מבחינת רמת חיים ויש איזורים ששם אפשר להצליח בכיף וזה לאו דווקא איזורים של עשירים יותר או עשירים פחות...

החוכמה היא לדעת לאן לכוון את עצמך. כי לגור עם ההורים בשכונת עוני בניו יורק זה לא נחשב מבחינתי "לגור בארה''ב ולהוציא ממנה תמקסימום". וזה לא דוגמא לכלום.

ואם אבא שלי היה כמו הישראלי האפס הממוצע הייתי מתבייש בו והייתי מעדיף להיות יתום.
אבל מישהו כמו אבא שלי שהגיע למדינה זרה עם כמה חברים עם כלום וכיום חי ברמת חיים מאוד גבוהה, מישהו שניצל כל מצב וכל דבר לטובתו ועשה כסף מהדברים הכי הזויים שאפשר לחשוב, זה מישהו שאני מעריץ ולא טיפש שסבל בשביל פארש בצבא ונשוי לאיזו משאית תנובה וגר בדרום ת''א. על אנשים כאלה אני פשוט מרחם.

עבדים היינו, עבדים נשארנו. ורואים שאתה לא מעודכן במחירים בארה''ב ובעולם בכלל אם אתה חושב שזה כמו בארץ ובאמת צריך להשתעבד שם 30 שנה למשכנתא. במקום לקרוא שטויות של מורעלים בFXP תתעניין קצת בכלכלה במחירים במניות משהו..זה יעזור לך בחיים אולי יום אחד תלמד להשתמש בכסף בצורה חכמה במקום לקחת משכנתא על דירה עם שכנים סודנים ;)

גרתי בג'רזי
הבית ספר שלמדתי היה בית ספר ממש טוב אבל זה היה בית ספר פרטי בעלות של 23 אלף דולר לשנה
רוב התלמידים האמריקאים הם חסרי מזל ולומדים בבית ספר ציבורי(הפאבליק סקול)
בארה"ב לא לוקחים משכנתא?ובאירופה לא לוקחים?
ואם כבר אתה לא מעודכן הלו דארלינג ארה"ב נמצאת בחובות
אם אתה מתלונן על המחירים בדרום תל אביב תקבל התקף לב כשתראה את המחירים במנהטן
כל הבתים הזולים בארה"ב הם בתים מעוקלים באזורים של +15% אבטלה שהבעלים הקודמים שלהם הרסו אותם
לפני הפינוי (ממש לקחו מוטות ברזל והרסו את הבית)
לא סתם חזרנו לארץ בהזדמנות הראשונה שהיתה לנו
וגם לא הינו חוזרים לארץ אני היתי חוזר לארץ לעשות צבא!! ולא ההפך כמוכם!!!
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 10 יולי 2012 12:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 08:17

tavoriko כתב:הייתי בצבא חודש (סיימתי טירונות בתור מצטיין כי אמרתי לעצמי שאת הטירונות אני רוצה לסיים כי זאת תהייה החוויה הצבאית היחידה שתהיה לי בצבא) ואז הגעתי לקורס חובשים היה משעמם תחת אז פשוט יצאתי על נפשי כי שיקרתי לפסיכיאטר שאני מדוכא ובלה בלה בלה
הבן שלי יראה בי בתור אחד שלא הולך אחרי העדר אלא אחד שחושב בשביל עצמו... ואני אהיה רופא ככה שהוא יהיה מספיק גאה בעבודה שלי.
אני לא הייתי אף פעם גאה בזה שאבא שלי היה קצין בכיר בצה"ל ואף פעם לא ראיתי בו כגיבור...

מבחינה חוקית יצאת בסדר אבל במבחינה מוסרית איך אתה חי עם זה?!
בזמן שאתה שתית אספרסו
חבריך לכיתה קרעו את התחת בצבא כדי לשמור עליך
האם אם הייתי מעדיף שנהיה בלי אויבים ולא היה צורך בגיוס חובה? כן! האם אנחנו בלי אויבים ואין צורך בגיס חובה? לא!
צריך להגן על המדינה! כי אם לא אני אז מי?
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 10 יולי 2012 15:37

איתי כתב:

גרתי בג'רזי
הבית ספר שלמדתי היה בית ספר ממש טוב אבל זה היה בית ספר פרטי בעלות של 23 אלף דולר לשנה
כל הבתים הזולים בארה"ב הם בתים מעוקלים באזורים של +15% אבטלה שהבעלים הקודמים שלהם הרסו אותם

זה שארה''ב בחובות והדולר הולך ליפול זה חלק מהתוכנית שלי דווקא לעשות כסף.
אחרי כל משבר יש מוצאי משבר!
מה אכפת לי ממנהטן? סתם חרא מקום ואתה לא מחדש לי כלום שהמחירים שם בשמיים (אבל עדיין לא יקרים כמו בישראל), בכלל לגור בניו יורק זה מטומטם לדעתי. יש כ''כ הרבה מקומות טובים וכל הישראלים תקועים לי על ניו יורק כאילו זה אוויר לנשימה, סתם מקום מעופש שדומה לתחנה מרכזית ביום רע. המקום הזה הוא המקום האחרון שמייצג את ארה''ב בתור מדד למחירים ורמת חיים.

וגם ג'רזי לא דוגמא לכלום כל האיזורים האלה שכל הישראלים מביאים בתור דוגמא לארה''ב בכלל לא ממחישים כלום

ואומרים שתמונות מדברות חזק יותר ממילים, אז:

https://lh4.googleusercontent.com/7DWgx ... vcJ_UVow4g

מעודכן לשנת 2012... :lol:
אנשים שמבינים יותר ממני וממך בכלכלה לא סתם אומרים את מה שאומרים. ואני יכול להביא אותם נתונים על מחירי רכב וכל דבר שתרצה. רק פה משלמים 150 אלף שקל על מכונית ליסינג מסריחה כמו מזדה 3.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 17:04

איתי כתב:
tavoriko כתב:הייתי בצבא חודש (סיימתי טירונות בתור מצטיין כי אמרתי לעצמי שאת הטירונות אני רוצה לסיים כי זאת תהייה החוויה הצבאית היחידה שתהיה לי בצבא) ואז הגעתי לקורס חובשים היה משעמם תחת אז פשוט יצאתי על נפשי כי שיקרתי לפסיכיאטר שאני מדוכא ובלה בלה בלה

בזמן שאתה שתית אספרסו
האם אם הייתי מעדיף שנהיה בלי אויבים ולא היה צורך בגיוס חובה? כן! האם אנחנו בלי אויבים ואין צורך בגיס חובה? לא!

ושוב אתה מביא טיעונים פתתטיים ולא רלוונטיים שהצבא שולף בכל הזדמנות כדי לתת לכבש צייתן כמוך להמשיך ולהתלהב....
מצרים וירדן אפילו אם יש שלום קר איתן הן לא יתקרבו לכיוון מלחמה מסיבה אחת: כסף שתי המדינות הללו עניות וצריכות להאכיל את האוכלוסייה שבועיים מלחמה וכל המעט קרנות ביטוח שלהן נופלות וארה"ב תפסיק את הסיוע להרבה זמן והם יודעים את זה
סוריה 40+ שנה לא התקרבה ולאחר שכל עיני העולם נשואות אליה עם הרג אזרחים מכובד של קרוב ל 20 אלף היא לא תעז להתקרב אל ישראל בעשור-שתיים הקרובים
לבנון-אירגון טרור עם 15 אלף איש שיוכלים רק לירות טילים... עם מדינה לא כובשים טילים וברגע שהטילים יגיעו לת"א והמרכז תאמין לי שצה"ל לא יעשה הנחות אם זה כפר עם אזרחים (פשוט בדרום התרגלו בת"א והמרכז בחיים לא)
וכנ"ל עזה עם 5 אלף איש וכמה כנופיות ערבים עם טילים!! ואל תכניס את איראן כי זאת סתם דמגוגיה מטומטמת ח"יר לא יתקפו באיראן אלא רק מטוסים..... (קבע קבע קבע)
אז אתה מבין אין צורך לגייס את כולם... צפה בסרט "צבא העם" חלק 2 ותבין שרק 50% מהאזרחים מתגייסים ו 35% נמצאים בקריה.. בשלישות וחוץ מלטחון המבורגרים ולהיות זומבים בקניון לא עושים כלום אבל אתה מה אתה כבר יודע? מיליטריסט רעול בשקל שלא היה יום בצבא ודורש לגייס את כולם מדינה מגעילה... ולידיעתך החוק של אובמה הוא בדיוק אותו דבר כמו הישראלי שום הבדל אותו דבר.... דירות בארה"ב ובתים פרטיים ווילות זולות יותר מדירת 3 חדרים בחור בבת ים במזה"ת, לא מאמין? כנס לאתרי נדל"ן אמריקאים וזהו.... בקשר למה שאמרת שארה"ב בחובות... גם ישראל בחובות אין מה לעשות רק שבארה"ב המחירים מעודכנים לפי המדד וזה אומר שכשהמשכורת נמוכה המחירים בסופר ובדירות לא קופצים פי 5 בתוך מספר שנים מבין? ולא לדבר על המשכורות שם שהם פי 2-3 מישראל והמס הכנסה נמוך ב 3... אז די להשלות את עצמך ולהיות מטומטם ולהתנהג כמו "מיסטר אמריקה" כשהיית שם כולם שנה ועוד בבית ספר..... עשה טובה לך לאונן על בני גנץ ימיליטריסט מורעל ומפגר שלא מבין בשביל מי הוא משרת ומה האינטרסים של אלו הרוצים עדיין מודל "צבא חצי עם חאפרים" כשתבין את זה יהיה כבר יותר מאוחר אתה תיתגייס ותבוא לפה עם כינו שונה משהו כמו "מתוסכל תעזרו לי" בתכלס שנינו יודעים שזה יקרה בשלב כלשהו

ולסיום רוב אלה שלא התגייסו היו להם את הסיבות שלהם ואין לך זכות לשפוט ולגבי "מדינה קטנה מוקפת אוייבים" קרא מה שרשמתי למעלה, די להיות מטומטם ולהגיד "המשתמטים הם סכנה לביטחון המדינה" , כל אלה שאומרים את זה אני רואה דרכם ואני יודע מה הסיבה האמיתית שהם אומרים את זה ומה שהם באמת רוצים לומר הוא "למה אני צריך לצאת פראייר ולהידפק 3 שנים בשביל 300 ש"ח בזמן שהמנאייק הזה יצא ועושה 5000+ בחודש כוסומו המדינה" זה פחות או יותר מה שאתם באמת חושבים ורוצים לומר, כי אם באמת ובתמים כל כך טוב לך בצבא אתה פשוט יכול להגיד שזוהי חוויה ומי שפיספס חבל, כך נשמע אדם מרוצה ומסופק אבל ידוע שאחרי שטוחנים לכם תתחת 3 שנים אתם תהיו עצבניים וקנאים במי שהיה להם האומץ לצאת מהכלא שנקרא "צהל"
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2012 17:12

איזה חוויה כבר יש בצבא?
היחידים שאומרים לי שהצבא זה חוויה אלו אמא שלי ודודה שלי, שהיו דתיות מטומטמות שלא התגייסו ומעיזות להטיף לי מוסר על כמה שזה "חוויה".
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 17:27

אורח כתב:איזה חוויה כבר יש בצבא?
היחידים שאומרים לי שהצבא זה חוויה אלו אמא שלי ודודה שלי, שהיו דתיות מטומטמות שלא התגייסו ומעיזות להטיף לי מוסר על כמה שזה "חוויה".

גם אמא שלי התחתנה ועכשיו אומרת לי תלך "שלא תסגור דלתות" אני אומר לה: "אמא- את התחתנת לא שירתת עבדת בעבודות זמניות ועשית 2 תארים והיום רכזת מערכת בשתי בתי ספר".....
זה מטריף אותי גם שאני אומר לה הם רוצים לשבץ אותי לשק"ם או למש"ק ממטרות והיא אומרת שזה "שיוויון בנטל" רק מוכיח שהמיליטריזם במדינה הזאת חקוק עמוק עמוק בתת מודע
הילד שלי לא יגדל במקום כזה גועל נפש שוטפים לאנשים תראש...
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 18:57

Donnie Darko כתב:
איתי כתב:

גרתי בג'רזי

זה שארה''ב בחובות והדולר הולך ליפול זה חלק מהתוכנית שלי דווקא לעשות כסף.
אחרי כל משבר יש מוצאי משבר!
מה אכפת לי ממנהטן? סתם חרא מקום ואתה לא מחדש לי כלום שהמחירים שם בשמיים (אבל עדיין לא יקרים כמו בישראל), בכלל לגור בניו יורק זה מטומטם לדעתי. יש כ''כ הרבה מקומות טובים וכל הישראלים תקועים לי על ניו יורק כאילו זה אוויר לנשימה, סתם מקום מעופש שדומה לתחנה מרכזית ביום רע. המקום הזה הוא המקום האחרון שמייצג את ארה''ב בתור מדד למחירים ורמת חיים.

וגם ג'רזי לא דוגמא לכלום כל האיזורים האלה שכל הישראלים מביאים בתור דוגמא לארה''ב בכלל לא ממחישים כלום

ואומרים שתמונות מדברות חזק יותר ממילים, אז:

https://lh4.googleusercontent.com/7DWgx ... vcJ_UVow4g

מעודכן לשנת 2012... :lol:
אנשים שמבינים יותר ממני וממך בכלכלה לא סתם אומרים את מה שאומרים. ואני יכול להביא אותם נתונים על מחירי רכב וכל דבר שתרצה. רק פה משלמים 150 אלף שקל על מכונית ליסינג מסריחה כמו מזדה 3.

האמריקאים מוציאים הון תועפות על בריאות וחינוך
חשבתם שהאינסטלטורים הישראלים גנבים? עוד לא פגשתם את האינסטלטורים האמריקאים
אותו דבר גם לגבי שיפוצניקים,צבעים,חשמלאים,טכנאים
וגם בייביסטר אין את הבת של השכנים זה מקצוע לכל דבר 10$+ לשעה לבייסיסטר סבירה ובייביסיטר מן השורה הראשונה תדרוש 20$+ לשעה

בדיוק כמו שהמחירים בניו יורק לא משקפים את המחירים את המחירים בשאר ארה"ב כך גם המחירים בתל אביב לא משקפים את המחירים בשאר ישראל

או שאתה מעדיף להמשיך למדוד יוקר מחיה על פי מחיר של רכב חדש ונוצץ?
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 19:10

Coleworld כתב:
איתי כתב:

בזמן שאתה שתית אספרסו

ושוב אתה מביא טיעונים פתתטיים ולא רלוונטיים שהצבא שולף בכל הזדמנות כדי לתת לכבש צייתן כמוך להמשיך ולהתלהב....
מצרים וירדן אפילו אם יש שלום קר איתן הן לא יתקרבו לכיוון מלחמה מסיבה אחת: כסף שתי המדינות הללו עניות וצריכות להאכיל את האוכלוסייה שבועיים מלחמה וכל המעט קרנות ביטוח שלהן נופלות וארה"ב תפסיק את הסיוע להרבה זמן והם יודעים את זה
סוריה 40+ שנה לא התקרבה ולאחר שכל עיני העולם נשואות אליה עם הרג אזרחים מכובד של קרוב ל 20 אלף היא לא תעז להתקרב אל ישראל בעשור-שתיים הקרובים
לבנון-אירגון טרור עם 15 אלף איש שיוכלים רק לירות טילים... עם מדינה לא כובשים טילים וברגע שהטילים יגיעו לת"א והמרכז תאמין לי שצה"ל לא יעשה הנחות אם זה כפר עם אזרחים (פשוט בדרום התרגלו בת"א והמרכז בחיים לא)
וכנ"ל עזה עם 5 אלף איש וכמה כנופיות ערבים עם טילים!! ואל תכניס את איראן כי זאת סתם דמגוגיה מטומטמת ח"יר לא יתקפו באיראן אלא רק מטוסים..... (קבע קבע קבע)
אז אתה מבין אין צורך לגייס את כולם... צפה בסרט "צבא העם" חלק 2 ותבין שרק 50% מהאזרחים מתגייסים ו 35% נמצאים בקריה.. בשלישות וחוץ מלטחון המבורגרים ולהיות זומבים בקניון לא עושים כלום אבל אתה מה אתה כבר יודע? מיליטריסט רעול בשקל שלא היה יום בצבא ודורש לגייס את כולם מדינה מגעילה... ולידיעתך החוק של אובמה הוא בדיוק אותו דבר כמו הישראלי שום הבדל אותו דבר.... דירות בארה"ב ובתים פרטיים ווילות זולות יותר מדירת 3 חדרים בחור בבת ים במזה"ת, לא מאמין? כנס לאתרי נדל"ן אמריקאים וזהו.... בקשר למה שאמרת שארה"ב בחובות... גם ישראל בחובות אין מה לעשות רק שבארה"ב המחירים מעודכנים לפי המדד וזה אומר שכשהמשכורת נמוכה המחירים בסופר ובדירות לא קופצים פי 5 בתוך מספר שנים מבין? ולא לדבר על המשכורות שם שהם פי 2-3 מישראל והמס הכנסה נמוך ב 3... אז די להשלות את עצמך ולהיות מטומטם ולהתנהג כמו "מיסטר אמריקה" כשהיית שם כולם שנה ועוד בבית ספר..... עשה טובה לך לאונן על בני גנץ ימיליטריסט מורעל ומפגר שלא מבין בשביל מי הוא משרת ומה האינטרסים של אלו הרוצים עדיין מודל "צבא חצי עם חאפרים" כשתבין את זה יהיה כבר יותר מאוחר אתה תיתגייס ותבוא לפה עם כינו שונה משהו כמו "מתוסכל תעזרו לי" בתכלס שנינו יודעים שזה יקרה בשלב כלשהו

ולסיום רוב אלה שלא התגייסו היו להם את הסיבות שלהם ואין לך זכות לשפוט ולגבי "מדינה קטנה מוקפת אוייבים" קרא מה שרשמתי למעלה, די להיות מטומטם ולהגיד "המשתמטים הם סכנה לביטחון המדינה" , כל אלה שאומרים את זה אני רואה דרכם ואני יודע מה הסיבה האמיתית שהם אומרים את זה ומה שהם באמת רוצים לומר הוא "למה אני צריך לצאת פראייר ולהידפק 3 שנים בשביל 300 ש"ח בזמן שהמנאייק הזה יצא ועושה 5000+ בחודש כוסומו המדינה" זה פחות או יותר מה שאתם באמת חושבים ורוצים לומר, כי אם באמת ובתמים כל כך טוב לך בצבא אתה פשוט יכול להגיד שזוהי חוויה ומי שפיספס חבל, כך נשמע אדם מרוצה ומסופק אבל ידוע שאחרי שטוחנים לכם תתחת 3 שנים אתם תהיו עצבניים וקנאים במי שהיה להם האומץ לצאת מהכלא שנקרא "צהל"

אסור לזלזל באויב לא משנה כמה שהוא נראה חלש חטפנו טוב טוב במלחמת לבנון השנייה בגלל הזילזול הזה
ומה אם האיראנים?
ורע מאד שרק 50% מיתגייסים!!! כול אחד שאין לא בעיות בעיות בריאותיות חמורות חייב להיתגייס גם חרדים,ערבים,דתיות,דרוזיות,בדואיות,צ'רקסיות כולם חייבים לעשות צבא כולל מילואים ולמי שיש פרופיל קרבי חייב ללכת לקרבי!!!
צבא זה לא רק תרומה למדינה זה גם תרומה לעצמך!
צבא זה שיעור לחיים!
כשגרתי בארה"ב רוב הבני 25+ שהכרתי התנהגו כמו בני 16+
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 19:13

כדאי שתקשיב להם
כשאתה מתגייס אתה ילד בן 18 וכשאתה משתחרר אתה גבר בן 21
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 10 יולי 2012 20:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 19:16

Coleworld כתב:

גם אמא שלי התחתנה ועכשיו אומרת לי תלך "שלא תסגור דלתות" אני אומר לה: "אמא- את התחתנת לא שירתת עבדת בעבודות זמניות ועשית 2 תארים והיום רכזת מערכת בשתי בתי ספר".....
זה מטריף אותי גם שאני אומר לה הם רוצים לשבץ אותי לשק"ם או למש"ק ממטרות והיא אומרת שזה "שיוויון בנטל" רק מוכיח שהמיליטריזם במדינה הזאת חקוק עמוק עמוק בתת מודע

הרבה חברות לא מקבלות כאלה שלא עשו צבא

אם שתי מובטלים מתמודדים על אותה משרה אחד עשה צבא והשני לא את מי נראה לך שהמעסיק יקבל?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 20:32

איתי כתב:
Coleworld כתב:

הרבה חברות לא מקבלות כאלה שלא עשו צבא

אם שתי מובטלים מתמודדים על אותה משרה אחד עשה צבא והשני לא את מי נראה לך שהמעסיק יקבל?

המעסיק מרצון לשמור על עסק ריווחי ישאל את זה שכן עשה צבא, האם אתה עושה מילואים וישאל את השני האם אתה עושה מילואים והתשובה לא, במי הוא יבחר? בסדר למה אפשר לצפות מבשר תותחים מורעל?
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 20:38

בזה שעושה מילואים! כי מי ששירת בקרבי ועושה מילואים זה אומר עליו הרבה דברים טובים (איכפתיות,נאמנות והרשימה עוד ארוכה)
ובזה שלא עשה הוא לא נאמן למדינה שלו אז למה שיהיה נאמן לעבודה שלו?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 20:41

אסור לזלזל באויב לא משנה כמה שהוא נראה חלש חטפנו טוב טוב במלחמת לבנון השנייה בגלל הזילזול הזה
ומה אם האיראנים?
ורע מאד שרק 50% מיתגייסים!!! כול אחד שאין לא בעיות בעיות בריאותיות חמורות חייב להיתגייס גם חרדים,ערבים,דתיות,דרוזיות,בדואיות,צ'רקסיות כולם חייבים לעשות צבא כולל מילואים ולמי שיש פרופיל קרבי חייב ללכת לקרבי!!!
צבא זה לא רק תרומה למדינה זה גם תרומה לעצמך!
צבא זה שיעור לחיים!
כשגרתי בארה"ב רוב הבני 25+ שהכרתי התנהגו כמו בני 16+[/quote]

אתה ראית מה רשמתי למעלה. לא להזכיר את האיראנים כי זאת דמגוגיה מאחר שרק מטוסים יתקפו אותם ולא חי"ר ולמה הפסדנו בלבנון? כי לא היה מספיק ציוד ואוכל גייסו יותר משיכלו ואז חיילים בשטח (גיס שלי) היו צריכים לפרוץ לחנויות ולגנוב מחוות, אל תהיה מטומטם אני יודע שזה קשה אבל אל תהיה
תראה את "צבא העם" פרק 2 של חיים יבין, אתה מפליץ סתם סיסמאות מיליטריסטיות מטומטמות לצה"ל אין יכולת להחזיק ואין צורך להחזיק 60 אלף משגיחי כשרות חדשים שחושבים שהרב זה אלוהים ויסרבו פקודה בתוך דקה וממש ממש לא צריך ערבים שייכנסו עם הפלאפון ויצלמו דברים לא צריך את כל המיעוטים ובטח שלא צריך את כל מי שכבר יש אלוהים איזה מטומטם אתה!! נותנים לך עובדות אומרים לך, לך תראה את העובדות תחפש אותן בגוגל, אפילו לך לפאקינג עזריאלי דיזינגוף והשלישות ותבין לבד, יש לי חברים ג'ובניקים מעלים תמונות לפייסבוק שהם רואים טלוויזיה ומשחקים פוקר אז עשה טובה ובדוק את העובדות ושוב אל תזכיר את האיראנים כי גם ביום מלחמה ח"יר לא יתקפו אותם וגם אם עכשיו לבנון מצרים ירדן וסוריה וכושליאמו פותחים במלחמה כל אלה שג'ובניקים לא יישלחו לחזית אלא רק הקרביים שמהווים כ 15% מכל מחזור גיוס של צה"ל וגם זה יורד כי אנשים מפתחים לאט לאט שכל, אתה אולי תפתח את שלך מתישהו אבל זה יהיה מאוחר מידי ואתה תיתקע ותאכל חרא 3 שנים "למי שיש פרופיל קרבי חייב ללכת לקרבי" BITCH PLEASE אני לא חייב לך שיט ולא למדינה המיליטריסטית המזדיינת הזאת קפוץ לי ימורעל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2012 20:49

איתי כתב:

כדאי שתקשיב להם

ואתה תהיה מטומטם לא משנה באיזה גיל תהיה.
אין כזה דבר ילד בן 18 זה שפה בארץ זה פופולארי להיות עם מנטאליות של בן 6 עד סוף גילאי העשרים או אפילו יותר זה דפקט של החברה.
אני לא יוצא גבר כי אני גבר הייתי מתמיד. אתה רוצה הוכחה? תמצוץ לי. שלא תבוא לי בטענות אחר כך שזה מזויף. זה בא הכל כולל הכל עם הביצים, עם השערות ועם החומר הלבן.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 20:52

איתי כתב:בזה שעושה מילואים! כי מי ששירת בקרבי ועושה מילואים זה אומר עליו הרבה דברים טובים (איכפתיות,נאמנות והרשימה עוד ארוכה)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ילד רואים שאתה ממש ליד קטן ומורעל, אז תן לי לנפץ לך תבועה: לא, הוא יבחר בזה שלא ייעלם לחודש מידי שנה ויעדיף את זה שיישאר לתקופות ארוכות בלי להיעלם ולהשאיר עבודה של חודש על השולחן כי זה יוצר הפסדים, עכשיו עזוב "מיסטר אמריקה" עכשיו אתה ה"ביג בוס" אתה תיכנס למוחו של בוס ותשים את הפטריוטיות כמעלה ראשונה, אז לא, דברים לא עובדים ככה,
כסף בא קודם
נאמנות למדינה...... איפשהו למטה מצטער לבשר לך שככה הם החיים
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 21:32

אורח כתב:
איתי כתב:

כדאי שתקשיב להם

אין כזה דבר ילד בן 18 זה שפה בארץ זה פופולארי להיות עם מנטאליות של בן 6 עד סוף גילאי העשרים או אפילו יותר זה דפקט של החברה.
אני לא יוצא גבר כי אני גבר הייתי מתמיד. אתה רוצה הוכחה? תמצוץ לי. שלא תבוא לי בטענות אחר כך שזה מזויף. זה בא הכל כולל הכל עם הביצים, עם השערות ועם החומר הלבן.

כמו שציינתי מקודם הבני 25+ שהכרתי כשגרתי בארה"ב התנהגו כמו בני 16+
צבא לא יזיק לך הוא יהפוך אותך ממפונק שמדבר בשפה בוטה לגבר!
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 21:35

Coleworld כתב:
איתי כתב:בזה שעושה מילואים! כי מי ששירת בקרבי ועושה מילואים זה אומר עליו הרבה דברים טובים (איכפתיות,נאמנות והרשימה עוד ארוכה)

ילד רואים שאתה ממש ליד קטן ומורעל, אז תן לי לנפץ לך תבועה: לא, הוא יבחר בזה שלא ייעלם לחודש מידי שנה ויעדיף את זה שיישאר לתקופות ארוכות בלי להיעלם ולהשאיר עבודה של חודש על השולחן כי זה יוצר הפסדים, עכשיו עזוב "מיסטר אמריקה" עכשיו אתה ה"ביג בוס" אתה תיכנס למוחו של בוס ותשים את הפטריוטיות כמעלה ראשונה, אז לא, דברים לא עובדים ככה,
כסף בא קודם

למה שמעסיק שעושה מילואים יקבל אחד שלא עשה צבא?
יש חוק במדינה שקוראים לו גיוס חובה לא בחירה חובה!
ואתה חייב למדינה ועוד איך על כל שנה שהיא הגנה עליך
נערך לאחרונה על ידי איתי ב 10 יולי 2012 21:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2012 21:37

איתי כתב:כמו שציינתי מקודם הבני 25+ שהכרתי כשגרתי בארה"ב התנהגו כמו בני 16+

אתה תמשיך להפליץ שטויות גם אחרי ה3 שנים האלה.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 21:40

אורח כתב:

שטויות? מה כבר "שטויות" במה שאמרתי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2012 21:42

איתי כתב:
אורח כתב:

שטויות? מה כבר "שטויות" במה שאמרתי?

הכל כולל הכל.
אין לי זמן להסביר לך כי יש לך דפקט קוגניטיבי, אין לך תקווה.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 21:43

איתי כתב:
Coleworld כתב:

כסף בא קודם

למה שמעסיק שעושה מילואים יקבל אחד שלא עשה צבא?
יש חוק במדינה שקוראים לו גיוס חובה לא בחירה חובה!
ואתה חייב למדינה ועוד איך על כל שנה שהיא הגנה עליך

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רואה לזה התכוונתי!!!! ילד!!!!!!
יש חוק שאף אחד חוץ מפראיירים מורעלים כמוך שמים עליו ואני לא חייב למדינה המזדיינת הזאת כלום!! גדלתי בלי כלום היו לי חיים לא פשוטים אני עוזר להורים (כי מורה עם 2 תארים ו 20 שנה וותק מקבלת נטו רק 7 אלף אותו סכום שאבא שלי בלי בגרות נהג משאית מקבל) לבוס לא איכפת, אתה אומר כן ואני אומר לך שיש לי חברים שלא התגייסו ואין שום בעיה עם עבודה אתה רוצה לשחק אותה מבין? כי אתה די גרוע, עד כמה שזה מעצבן אותך אלה החיים ותוך 20 שנה צה"ל יהפוך לצבא מקצועי ואם המדינה רוצה שאשרת שתשלם לי על הלימודים בחו"ל או שתשלם משכורת מינימום של 4500 ואני אעבוד כמלצר להשלמת הכנסה באמת שאז לא הייתה לי בעיה, אבל לפתוח ממטרות בשביל 300 שקל?! תקפוץ לי ימורעל
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 21:45

כדאי שתקשיב להם
כשאתה מתגייס אתה ילד בן 18 וכשאתה משתחרר אתה גבר בן 21[/quote]

אני לא יוצא גבר כי אני גבר הייתי מתמיד. אתה רוצה הוכחה? תמצוץ לי. שלא תבוא לי בטענות אחר כך שזה מזויף. זה בא הכל כולל הכל עם הביצים, עם השערות ועם החומר הלבן.[/quote]
צבא לא יזיק לך הוא יהפוך אותך ממפונק שמדבר בשפה בוטה לגבר![/quote]

הבני 25+ כי ההורים שלהם שילמו להם על הכל ופינקו אותם עם : דירה בגדים רכב והשכלה, לכן הם חיים to party כמו שאומרים
הבחור למעלה אכן לא הכי בוגר אבל גם אתה מתנהג כמו חרא, אל תשפוט אנשים כל עוד לא עברת דבר זהה, אז אני אומר: לך לצבא תהנה תאכל חרא מילד בן 19 שקוראים לו "המפקד" ואחרי זה תבוא לבכות פה עד אז אתה לא מנהל דיון אתה רק יוצא ומאשים אנשים על משהו שאפילו אתה לא מבין בו, תראה את צבא העם, לך לדיזינגוף עזריאלי והשלישות תקרא כתבות תחכים, והכי חשוב תשרת- ככה תבין את מה שאחרים עברו, וזה יהיה טוב כי הצבא ילמד אותך לא לשפוט אחרים עד אז סיונרה אני הולך לשתות את הקפה עלית שלי ואמשיך להתאמן על ההופעה לפסיכיאטר שבוע הבא, לילה טוב :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2012 21:51

לא הבנתי מה לא מבוגר בצורה שאני כותב את ההודעות שלי.
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 21:57

]
שטויות? מה כבר "שטויות" במה שאמרתי?[/quote]
הכל כולל הכל.
אין לי זמן להסביר לך כי יש לך דפקט קוגניטיבי, אין לך תקווה.[/quote]
ואתה אגואיסט שחושב רק על עצמו
הרבה מעסיקים לא מעסיקים כאלה שלא היו בצבא
אי אפשר להיות רופא או פסיכולוג (tavoriko לומד רפואה באירופה ומעניין גם למה?)
אי אפשר להיות שוטר,כבאי,סוהר
אי אפשר לעבוד בעבודה ממשלתית
אי אפשר לעבוד בעשייה הביטחונית (אינטל,התעשייה האווירית,רפאל...)
אי אפשר לעבוד בדואר
אי אפשר להיות מאבטח
אי אפשר לעבוד בשב"כ או במוסד
אי אפשר לעבוד בעבודה שדורשת סיווג בטחוני
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 22:05

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רואה לזה התכוונתי!!!! ילד!!!!!!
יש חוק שאף אחד חוץ מפראיירים מורעלים כמוך שמים עליו ואני לא חייב למדינה המזדיינת הזאת כלום!! גדלתי בלי כלום היו לי חיים לא פשוטים אני עוזר להורים (כי מורה עם 2 תארים ו 20 שנה וותק מקבלת נטו רק 7 אלף אותו סכום שאבא שלי בלי בגרות נהג משאית מקבל) לבוס לא איכפת, אתה אומר כן ואני אומר לך שיש לי חברים שלא התגייסו ואין שום בעיה עם עבודה אתה רוצה לשחק אותה מבין? כי אתה די גרוע, עד כמה שזה מעצבן אותך אלה החיים ותוך 20 שנה צה"ל יהפוך לצבא מקצועי ואם המדינה רוצה שאשרת שתשלם לי על הלימודים בחו"ל או שתשלם משכורת מינימום של 4500 ואני אעבוד כמלצר להשלמת הכנסה באמת שאז לא הייתה לי בעיה, אבל לפתוח ממטרות בשביל 300 שקל?! תקפוץ לי ימורעל[/quote]
הצבא עוזר לחיילים עם בעיות כלכליות
וגם כשאבא שלך בחר להיות מורה הוא ידע שמורים לא מקבלים הרבה
כשגרתי בג'רזי השכנה ממול פעם אמרה (בתרגום לעברית) "תסתכל לאן שאתה הולך"
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 22:07

Coleworld כתב:כדאי שתקשיב להם

אני לא יוצא גבר כי אני גבר הייתי מתמיד. אתה רוצה הוכחה? תמצוץ לי. שלא תבוא לי בטענות אחר כך שזה מזויף. זה בא הכל כולל הכל עם הביצים, עם השערות ועם החומר הלבן.[/quote]
צבא לא יזיק לך הוא יהפוך אותך ממפונק שמדבר בשפה בוטה לגבר![/quote]

הבני 25+ כי ההורים שלהם שילמו להם על הכל ופינקו אותם עם : דירה בגדים רכב והשכלה, לכן הם חיים to party כמו שאומרים
הבחור למעלה אכן לא הכי בוגר אבל גם אתה מתנהג כמו חרא, אל תשפוט אנשים כל עוד לא עברת דבר זהה, אז אני אומר: לך לצבא תהנה תאכל חרא מילד בן 19 שקוראים לו "המפקד" ואחרי זה תבוא לבכות פה עד אז אתה לא מנהל דיון אתה רק יוצא ומאשים אנשים על משהו שאפילו אתה לא מבין בו, תראה את צבא העם, לך לדיזינגוף עזריאלי והשלישות תקרא כתבות תחכים, והכי חשוב תשרת- ככה תבין את מה שאחרים עברו, וזה יהיה טוב כי הצבא ילמד אותך לא לשפוט אחרים עד אז סיונרה אני הולך לשתות את הקפה עלית שלי ואמשיך להתאמן על ההופעה לפסיכיאטר שבוע הבא, לילה טוב :)[/quote]
נכון קשה בצבא!
אבל גם בחיים עצמם!
לפחות אני ידע שהתמודדתי עם הקשים ולא ברחתי כמוך!
איתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי איתי » 10 יולי 2012 22:08

אורח כתב:לא הבנתי מה לא מבוגר בצורה שאני כותב את ההודעות שלי.

לצטט לך?

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים