יצאתי מהצבא והחיים שלי דבש. בן 21

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

Donnie Darko
יצירת קשר:

יצאתי מהצבא והחיים שלי דבש. בן 21

הודעהעל ידי Donnie Darko » 29 יוני 2012 16:08

אז ככה, אני רואה פה המון המון אנשים מפוחדים שמדברים על השלכות זה שלא עשית צבא וכמה זה ישפיע לך על האזרחות ולאו דווקא במציאות עבודה או דברים בסגנון.

אז חשבתי להביא תחיים שלי בתור דוגמא ולהראות שהשד לא כזה נורא והכל בראש ובאנשים שאתם מקיפים את עצמכם בהם.

הכל התחיל בגיל 18 שקיבלתי תפטור (מה שקרה עוד בצו ראשון פשוט אמרו לי שלא מגייסים אותי וזהו) לא היה מסובך, לא שיחקתי אותה אוטיסט שמשחק בלגו עם נמלים או משהו פשוט הוציאו אותי בלי לדבר יותר מדי עם כמה שזה נשמע הזוי זה מה שקרה.

מיד התקשרתי לחברה שלי, היא שמחה רצח ואירגנו לנו חגיגה עם כמה חבר'ה (זה קרה באשדוד בתקופה שהיה שם הפגזות ממש ככה שלא להגיד צפונבונים וילדי שמנת)

אמא שלי ושאר המשפחה שלי שמחו, אמרו לי שאני יכול לנצל תשנים האלה כדי לעבוד לחסוך ללימודים וכו'

בגדול הייתי די טיפש וצעיר, בזבזתי תשנים האלה על בילויים אבל עם כמה שלא "התקדמתי" כמו שהייתי אמור להתקדם נהנתי מכל רגע. כי עדיף לצאת, לבלות, לשתות ולעשות דברים שאתה רוצה מאשר להיות עבד בתנאים שאין לך זכויות - שמעתי סיפורים על הצבא שאתם לא תאמינו, אני רק אגיד שההתאבדויות והחיילים שאיבדו תראש שלהם בצבא וכיום מתפקדים כמו ילד בכיתה ב' זה לא הצגה והכל קורה על אמת. מה לעשות יש אנשים שוואלה לא מתאים להם השטויות האלה

אז כדי לנפץ כמה מיתוסים:

לא, אף אחד לא אמר לי "משתמט מסריח תתגייס יא נקבה" חוץ מכמה בדיחות פה ושם מכמה חבר'ה שמשרתים בקרבי מורעלים מהתחת אבל הכל בהומור וכולם צוחקים על כולם.

לא, בחורות לא אמרו לי "מה לא עשית צבא יא נמושה אני רוצה גבר קרבי שיעשה לי זובור" ובכלל זה תחום שהלך לי טוב בו מאז ומתמיד אבל עדיין, מורעלים זה כבר פאסה. חח

לא, לא אמרו לי בעבודות "לא עשית צבא אתה לא מתאים" אני כרגע עובד בעבודה מזדמנת וחוסך ללימודים בחו''ל אבל יצא לי להכיר אנשים שכן יש להם עבודה קבועה (או עסקים גדולים עד קטנים) שהיא לא איזה מלצרות או הובלות או עגלות והם לא עשו צבא והסתדרו יופי בחיים.

לא, המשפחה שלי לא אמרו לי שאני צריך לעשות צבא כמו כולם ולתרום למדינה ועוד בולשיט פטריוטי...

בגדול? החיים שלי יפים ואני לא בוכה כמו תינוק על דברים שאני עושה כמו גבר. החיים שלי לא נהרסו וגם לא יהרסו (אני גם מתכוון לעבור לחו''ל אבל זה לא משנה כרגע)

ככה שכל מי שמתלונן פה ומעולל עלילות לפחות חצי מזה זה באשמתו זה בטוח. החיים בידיים שלכם ולא בידיים של אלוהים, של הצבא ושל ההורים והחברים שלכם. ומי שלא מקבל אתכם כמו שאתם לא שווה כפכף לעין בין אם הוא הכיר אותך לפני שעה או בין אם הוא "משפחה" עלק.

מקווה שזה עזר לאנשים שמתלבטים או משהו.
tavoriko
יצירת קשר:

Re: יצאתי מהצבא והחיים שלי דבש. בן 21

הודעהעל ידי tavoriko » 29 יוני 2012 16:39

מה מתכוון ללמוד בחו"ל ואיפה אם זה בסדר שאני שואל?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 29 יוני 2012 16:49

Donnie Darko כתב:אז ככה, אני רואה פה המון המון אנשים מפוחדים שמדברים על השלכות זה שלא עשית צבא וכמה זה ישפיע לך על האזרחות ולאו דווקא במציאות עבודה או דברים בסגנון.

אז חשבתי להביא תחיים שלי בתור דוגמא ולהראות שהשד לא כזה נורא והכל בראש ובאנשים שאתם מקיפים את עצמכם בהם.

הכל התחיל בגיל 18 שקיבלתי תפטור (מה שקרה עוד בצו ראשון פשוט אמרו לי שלא מגייסים אותי וזהו) לא היה מסובך, לא שיחקתי אותה אוטיסט שמשחק בלגו עם נמלים או משהו פשוט הוציאו אותי בלי לדבר יותר מדי עם כמה שזה נשמע הזוי זה מה שקרה.

מיד התקשרתי לחברה שלי, היא שמחה רצח ואירגנו לנו חגיגה עם כמה חבר'ה (זה קרה באשדוד בתקופה שהיה שם הפגזות ממש ככה שלא להגיד צפונבונים וילדי שמנת)

אמא שלי ושאר המשפחה שלי שמחו, אמרו לי שאני יכול לנצל תשנים האלה כדי לעבוד לחסוך ללימודים וכו'

בגדול הייתי די טיפש וצעיר, בזבזתי תשנים האלה על בילויים אבל עם כמה שלא "התקדמתי" כמו שהייתי אמור להתקדם נהנתי מכל רגע. כי עדיף לצאת, לבלות, לשתות ולעשות דברים שאתה רוצה מאשר להיות עבד בתנאים שאין לך זכויות - שמעתי סיפורים על הצבא שאתם לא תאמינו, אני רק אגיד שההתאבדויות והחיילים שאיבדו תראש שלהם בצבא וכיום מתפקדים כמו ילד בכיתה ב' זה לא הצגה והכל קורה על אמת. מה לעשות יש אנשים שוואלה לא מתאים להם השטויות האלה

אז כדי לנפץ כמה מיתוסים:

לא, אף אחד לא אמר לי "משתמט מסריח תתגייס יא נקבה" חוץ מכמה בדיחות פה ושם מכמה חבר'ה שמשרתים בקרבי מורעלים מהתחת אבל הכל בהומור וכולם צוחקים על כולם.

לא, בחורות לא אמרו לי "מה לא עשית צבא יא נמושה אני רוצה גבר קרבי שיעשה לי זובור" ובכלל זה תחום שהלך לי טוב בו מאז ומתמיד אבל עדיין, מורעלים זה כבר פאסה. חח

לא, לא אמרו לי בעבודות "לא עשית צבא אתה לא מתאים" אני כרגע עובד בעבודה מזדמנת וחוסך ללימודים בחו''ל אבל יצא לי להכיר אנשים שכן יש להם עבודה קבועה (או עסקים גדולים עד קטנים) שהיא לא איזה מלצרות או הובלות או עגלות והם לא עשו צבא והסתדרו יופי בחיים.

לא, המשפחה שלי לא אמרו לי שאני צריך לעשות צבא כמו כולם ולתרום למדינה ועוד בולשיט פטריוטי...

בגדול? החיים שלי יפים ואני לא בוכה כמו תינוק על דברים שאני עושה כמו גבר. החיים שלי לא נהרסו וגם לא יהרסו (אני גם מתכוון לעבור לחו''ל אבל זה לא משנה כרגע)

ככה שכל מי שמתלונן פה ומעולל עלילות לפחות חצי מזה זה באשמתו זה בטוח. החיים בידיים שלכם ולא בידיים של אלוהים, של הצבא ושל ההורים והחברים שלכם. ומי שלא מקבל אתכם כמו שאתם לא שווה כפכף לעין בין אם הוא הכיר אותך לפני שעה או בין אם הוא "משפחה" עלק.

מקווה שזה עזר לאנשים שמתלבטים או משהו.

קצת מתקשה להאמין שפתאום אמרו לך "אנחנו לא מגייסים אותך" אבל עדיין שיהיה לך בכיף ושמח בשבילך, אני כרגע עוד חודשיים בן 18 ויש לי מלגה לארה"ב אין מצב שאני מוותר על זה בשביל קד"צ נהיגה או בולשיט אחר הצבא לא משלם לי על התואר ולא יקדם אותי לשום מקום אני שבוע הבא נפגש עם הפסיכיאטר האזרחי ומקווה לקבל קב"ן לפני הגיוס בנובמבר בכל מקרה להתגייס לא יקרה!!!
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 29 יוני 2012 17:03

לא יכול לחשוף יותר מדי האתר הזה מוצף בסמויים וכל מיני קקות ממ''צ ואנאערף.

אבל כן זה פחות או יותר מה שקרה, כמובן שזה לא קרה ביום אחד ואפילו לא בשבוע, הם די תרתרו אותי איזה 10 פעמים לפחות באתי לבקום המגעיל הזה (רק להיות שם עשה לי חשק להתאבד יש שם אווירה שבוזה וואלה יש מצב זה תרם לפטור שלי) אבל בסוף נמאס להם. אבל אז לא הכרתי אתרים כמו טרגט21 וכמו זה ככה שזה היה די בכוחות עצמי

אל תוותר על המלגה בחיים ארה''ב זה חיים אחרים לגמרי זה רמת חיים שאתה לא תאמין, הייתי שם כמה חודשים ואני בוכה על כל רגע שאני פה אבל בקטנה העיקר אני אחזור לגן עדן ;)

כי הדשא של השכן ירוק יותר והפטריוטים לא יודעים מה הם מדברים ואם הם היו בארה''ב זה היה באיזה דראק כמו עגלות או עבודה עם מקסיקנים
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 30 יוני 2012 19:59

Donnie Darko כתב:לא יכול לחשוף יותר מדי האתר הזה מוצף בסמויים וכל מיני קקות ממ''צ ואנאערף.

אבל כן זה פחות או יותר מה שקרה, כמובן שזה לא קרה ביום אחד ואפילו לא בשבוע, הם די תרתרו אותי איזה 10 פעמים לפחות באתי לבקום המגעיל הזה (רק להיות שם עשה לי חשק להתאבד יש שם אווירה שבוזה וואלה יש מצב זה תרם לפטור שלי) אבל בסוף נמאס להם. אבל אז לא הכרתי אתרים כמו טרגט21 וכמו זה ככה שזה היה די בכוחות עצמי

אל תוותר על המלגה בחיים ארה''ב זה חיים אחרים לגמרי זה רמת חיים שאתה לא תאמין, הייתי שם כמה חודשים ואני בוכה על כל רגע שאני פה אבל בקטנה העיקר אני אחזור לגן עדן ;)

כי הדשא של השכן ירוק יותר והפטריוטים לא יודעים מה הם מדברים ואם הם היו בארה''ב זה היה באיזה דראק כמו עגלות או עבודה עם מקסיקנים

אין מצב שאני מוותר על זה צריך לחסוך מעל 200 אלף אבל אני עובד בשתי עבודות ויוצא שיהיה לי כמעט חצי מהסכום הזה אחרי שנה אחת בלבד ככה שיזיינו הזונות ממ"צ ומהצבא האידיוט הזה מגייסים אותך לפתוח ממטרות 3 שנים בשביל 300 שקל שימצצו לי
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 02 יולי 2012 20:31

יצאת בשכל העיקר שאתה בחוץ חחח

בהצלחה לך גבר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יולי 2012 18:10

Donnie Darko כתב:לא יכול לחשוף יותר מדי האתר הזה מוצף בסמויים וכל מיני קקות ממ''צ ואנאערף.

כן ממש מ"צ וסמויים שמים עליך זין ואיכפת להם ממך.... וואלה אתה כזה חשוב שחבל על הזמן......
ימנאצי

הודעהעל ידי ימנאצי » 04 יולי 2012 22:04

סמולני בולשביקי בוגד שכמותך!
איך אתה מעז לברוח מחובתך המוסרית לקבל בתחת בצבא?
תרד לדוגי כמו כולם!
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 05 יולי 2012 02:20

אורח כתב:

כן ממש מ"צ וסמויים שמים עליך זין ואיכפת להם ממך.... וואלה אתה כזה חשוב שחבל על הזמן......

חבל על מי שבצה''ל :lol:

ימנאצי כתב:סמולני בולשביקי בוגד שכמותך!
תרד לדוגי כמו כולם!

לקבלת צה''ל הביצים שלי יעברו להקשב

2 3
הקשבבבבבבבבבבבב
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יולי 2012 11:16

Donnie Darko כתב:
תרד לדוגי כמו כולם!

2 3
הקשבבבבבבבבבבבב

למה זה לא מפתיע אותי שהם שכחו את המספר 1 בהתחלה?
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 07 יולי 2012 17:07

אורח כתב:
Donnie Darko כתב:
תרד לדוגי כמו כולם!

2 3
הקשבבבבבבבבבבבב

למה זה לא מפתיע אותי שהם שכחו את המספר 1 בהתחלה?

בשביל לעבוד בתור מאבטח בעזריאלי\רס''ר בקריה לא צריך חוכמה גדולה :lol:
אולי כרס בורקסים אחרי ה"שירות" שנתת בקניון עזריאלי אבל לא יותר מזה

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים