חייל! טיפלת בכלב פצוע? צפה למשפט

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

לאמשנה

Re: חייל! טיפלת בכלב פצוע? צפה למשפט

הודעהעל ידי לאמשנה » 06 ינואר 2012 19:54

אהבתי מה שמישהו שמה אמר:
"סוף סוף מבין מה ראשי התיבות של מטכ"ל אומרות. מטה טמטום כללי!!!"

צה"ל מפגין את המוסריות שלו. וגם כן מפקדות, שתי כאפות ולמטבח.. או שיקשרו אותן למיטה ושיהיו חפץ מיני מצידי. כי אולי המנוש זה החלק היחידי שלא אטום לגמרי אצלהם.
דרך אגב, אם דיברנו על כלבים, אז הן שתי כלבות. גאד דאמיט תראו איך אני מדבר על בנות בפורום של ארגון פמיניסטי..
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 06 ינואר 2012 20:47

זה לא יאומן עד כמה שהצבא זה גוף אטום ומגעיל... ועוד חשבתי לפני חצי שנה פחות או יותר שאני אתגייס מזל שנפתחו עיניי.. כי אם הייתי מתגייס זה היה מאוחר מידי והייתי צריך לעבור גיהנום על מנת לצאת...
לעיניין, פשוט חוסר לב זה מה שיש לי להגיד כולה הצילו כלב אומלל למה משפט??? זה ממש לא הגיוני!! איפה ההגיון פה??
רק טמטום טהור ולב רע זה מה שיש לי להגיד במקרה הזה על הצבא..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ינואר 2012 02:22

dudu_dudu כתב:זה לא יאומן עד כמה שהצבא זה גוף אטום ומגעיל... ועוד חשבתי לפני חצי שנה פחות או יותר שאני אתגייס מזל שנפתחו עיניי.. כי אם הייתי מתגייס זה היה מאוחר מידי והייתי צריך לעבור גיהנום על מנת לצאת...
לעיניין, פשוט חוסר לב זה מה שיש לי להגיד כולה הצילו כלב אומלל למה משפט??? זה ממש לא הגיוני!! איפה ההגיון פה??
רק טמטום טהור ולב רע זה מה שיש לי להגיד במקרה הזה על הצבא..

רק במקרה הזה? אפשר לראות טמטום עצום בכל תחום שהצבא נוגע בו, אבל זה בזבוז זמן לדבר על זה, כי זה היה ככה תמיד ויהיה ככה תמיד.

זה קורה וימשיך לקרות כי רוב המדינה שלנו מורכבת ממטומטמים אגואיסטים חסרי רגשות, והם גם מהווים רוב בצבא, והם קובעים וימשיכו לקבוע את ההחלטות המטופשות שלהם.

כמה מטומטם צריך להיות כדי לציית לפקודות של אנשים כאלה, שמשחקים בחיים של אנשים כמו בבובות על חוט, והבובות מתלהבות ויש להן "רעל" וגאווה בציות עיוור לפקודות?
מוצרי פרסום
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מוצרי פרסום » 10 ינואר 2012 22:27

מצד אחד זה מזעזע
מצד שני מה היה קורה אם לכלב היה כלבת? הצבא היה נושא באחריות...
בעייתי קצת עם כל הסימפטיה לכלב :(
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2012 22:35

מוצרי פרסום כתב:מצד אחד זה מזעזע
מצד שני מה היה קורה אם לכלב היה כלבת? הצבא היה נושא באחריות...
בעייתי קצת עם כל הסימפטיה לכלב :(

אם הייתה כלבת הצבא לא היה נושא באחריות, החיילים היו אחראיים כי הם הכניסו את הכלב ללא קבלת אישור.

בדיוק כמו שצה"ל לא נושא באחריות כשחיילים מוכרים נשק ואז הנשק מגיע למשפחות פשע.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 מאי 2012 10:51

כבר אמרנו שהצבא שלנו הוא גוף אטום לחלוטין וחסר רגישות??

כבר לא מפתיע לצערי :?
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 15 יולי 2012 13:12

זה מה שאני אומר כל החיים שלי - ילדה בת 19 שעלה לה השתן לראש בגלל קורס של שבועיים חושבת שהיא אלוהים והיא יכולה לקבוע מי ימות ומי יחיה (כי אחרי הכל אם יזרקו את הכלב הוא ימות)

חבל שהמסור לא קיים בשביל אנשים כאלה.

מה שכן זה נכון שיש פול חיילים בודדים שמקבלים מהצבא תנאים שאתם באזרחות לא מקבלים, אני מכיר אישית 2 חבר'ה שמקבלים משכורת מהצבא שאני באזרחות לא מקבל חח כי הם נחשבים חיילים בודדים והם גם טבעוניים בנוסף (700 שקל לראש) והם גם לומדים שם איזה מקצוע לאזרחות או משו ככה שלהם יצא מזה רק טוב, להבדיל מכל מיני מעפנים שמכינים קפה שחור לכל הפלוגה וחוזרים הביתה

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים