ידיעות אחרונות בעד צבא ואני אסביר גם למה

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

dar dahan
יצירת קשר:

ידיעות אחרונות בעד צבא ואני אסביר גם למה

הודעהעל ידי dar dahan » 02 יוני 2010 11:52

מהמון בחינותאני הייתי מעדיף לחיות בעולם שאין בו שום צבא, לא מילציות לא צבאות מסודרים לא טרוריסטים, אבל אין עולם כזה, ובגלל זה אני דיי התלבטתי אם לחזור בי מהפטור 21 (נפשי :| ) אבל הסתבר לי שזה קשה מאוד ובסוף ויתרתי על זה ויכול להיות שאני אלך לשירות לאומי בקרוב, אלא אם אני אתקבל למקדונלדס ואז אני אעדיף לעבוד :)
בכל אופן הכתבות הרבות שיש בידיעות אחרונות על חיילים, ופעם אחת הם כתבו על שחקנית/רקדנית/וואטאבר שהתגייסה כלוחמת לקרק"ל והכתבות שלהם נורא נורא מבלבלות אותי מהבחינה הזאת שנאי חושב שאולי עשיתי טעות, אבל מצד שני צבא תמיד נראה היה לי משהו רע וטוב אין לי מושג.

בקיצור ידיעות אחרונות מכניסים מלא כתבות על חיילים, נכון שאין חוק שאוסר על זה אבל מעניין אותי האם יש עיתון שלא מכניס כל יום כתבה על חייל?
וכאילו בעזרת הכתבות הללו הוא גורם להפנוט שאומר "תתגייס אתה מוכרח" :roll:

אני מקווה שהדיון מתאים לפה :oops:
Spor
יצירת קשר:

Re: ידיעות אחרונות בעד צבא ואני אסביר גם למה

הודעהעל ידי Spor » 02 יוני 2010 13:00

קודם כל - מקדונלדס? הייתי ממליץ לך להרחיב קצת אופקים.
שנית, אני אגיב בציטוט של מוקי D, שסיכם את זה נורא יפה - הפכנו להיות צבא עם מדינה משלו.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
דונגל
יצירת קשר:

Re: ידיעות אחרונות בעד צבא ואני אסביר גם למה

הודעהעל ידי דונגל » 03 יוני 2010 00:40

אז בא אני ארחיב עוד - dar תפסת יפה מה שאנשים אחרים מתעקשים לא לראות, שאנחנו חברה מיליטריסטית ושהתקשורת היא מגוייסת.
אם תמשיך לקרוא ולחפור בעוד עיתונים (העיתון הימני "מעריב", או "ישראל היום" ששייך למליונר ימני, ו"הארץ" שהוא יחסית שמאל, וכו') אתה תבין את זה עוד יותר.

לא רק שיש כל הזמן כתבות, אלא שהן מלאות שקרים וחוסר דיוקים. אני מאוד ממליץ שתקרא.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים