מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי katya » 21 נובמבר 2013 11:53

לי לא הייתה חוות דעת מפסיכיאטר וזה לא מנע מקב"ן לשחרר אותי :ugeek:

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי Eto » 21 נובמבר 2013 10:13

במילא רגוע כתב:כשאומרים פסיכולוג, הכוונה לפסיכולוג או פסיכיאטר או עובדת סוציאלית טיפולית. כשאומרים פסיכיאטר, הכוונה רק לפסיכיאטר. אני יודע שלך יש רעיון מאוד מסוים מה נכון ומה לא כדי להשתחרר, אני לא מקבל את הגישה הצרה שלך. בשביל העניין הבירוקרטי של לקבל פגישה עם קבן לפני גיוס, זה כמעט לא משנה מי נותן לך את חוות הדעת ומה כתוב בה, זה רק חתיכת נייר לתיוק בשביל שיוכלו לתת לך בתמורה חתיכת נייר אחרת עם מועד לפגישה אצל קבן. ראית פה לא מזמן שמישהי הצליחה להפחיד אותם שהם אמרו לה שתלך לרופא משפחה בשביל חוות דעת כדי לראות קבן. לבקום לא אכפת מה כתוב על הנייר, אכפת להם רק שיש נוהל שחייבים לקבל נייר מסוג מסוים כדי לתת תור לקבן. מי שאין לו הרבה זמן להשיג נייר, יעזור לו לא להגביל את עצמו רק לפסיכיאטרים.


כן בזה אני מסכים איתך.
הצבא מבין רק בדפים.

בכל מקרה תעדכן אותנו

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי במילא רגוע » 21 נובמבר 2013 00:46

כשאומרים פסיכולוג, הכוונה לפסיכולוג או פסיכיאטר או עובדת סוציאלית טיפולית. כשאומרים פסיכיאטר, הכוונה רק לפסיכיאטר. אני יודע שלך יש רעיון מאוד מסוים מה נכון ומה לא כדי להשתחרר, אני לא מקבל את הגישה הצרה שלך. בשביל העניין הבירוקרטי של לקבל פגישה עם קבן לפני גיוס, זה כמעט לא משנה מי נותן לך את חוות הדעת ומה כתוב בה, זה רק חתיכת נייר לתיוק בשביל שיוכלו לתת לך בתמורה חתיכת נייר אחרת עם מועד לפגישה אצל קבן. ראית פה לא מזמן שמישהי הצליחה להפחיד אותם שהם אמרו לה שתלך לרופא משפחה בשביל חוות דעת כדי לראות קבן. לבקום לא אכפת מה כתוב על הנייר, אכפת להם רק שיש נוהל שחייבים לקבל נייר מסוג מסוים כדי לתת תור לקבן. מי שאין לו הרבה זמן להשיג נייר, יעזור לו לא להגביל את עצמו רק לפסיכיאטרים.

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי Eto » 20 נובמבר 2013 13:56

אל תשכח הילד "מתגייס" עוד כמה ימים.

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי Eto » 20 נובמבר 2013 13:55

במילא רגוע כתב:כדי לראות קבן אחרי צו ראשון ולפני יום הגיוס הבקום דורש שתשלח להם חוות דעת מפסיכולוג. אפשר בעיקרון להספיק גם בטווח זמן קצר כמו שבועיים, גם למצוא פסיכולוג, ללכת אליו, ושיקבעו לך תור עוד לפני יום הגיוס, אבל זה צפוף. אחד היתרונות הבודדים של יום הגיוס זה שזה הזמן שבו הכי קל להגיע לקבן. בהנחה הסבירה שאתה לא מצליח להשיג תור לפני תאריך הגיוס, כדאי להתכונן לאפשרות הזאת.


למה פסיכולוג? שיילך לפסיכיאטר שיקצר תהליכים. חבל הוא יתרוצץ סתם הרבה זמן.

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי במילא רגוע » 20 נובמבר 2013 12:12

כדי לראות קבן אחרי צו ראשון ולפני יום הגיוס הבקום דורש שתשלח להם חוות דעת מפסיכולוג. אפשר בעיקרון להספיק גם בטווח זמן קצר כמו שבועיים, גם למצוא פסיכולוג, ללכת אליו, ושיקבעו לך תור עוד לפני יום הגיוס, אבל זה צפוף. אחד היתרונות הבודדים של יום הגיוס זה שזה הזמן שבו הכי קל להגיע לקבן. בהנחה הסבירה שאתה לא מצליח להשיג תור לפני תאריך הגיוס, כדאי להתכונן לאפשרות הזאת.

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי sharon123 » 19 נובמבר 2013 21:13

מצטרף לשאלה: האם כדאי ללכת לקבן במילואים ולדבר איתו ולבקש חוות דעת? אני גם עוד שבועיים מתגייס.. יש מה לעשות?? אני לא רוצה בכלל להגיע ליום הגיוס..

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי ron6646 » 18 נובמבר 2013 13:41

אם אני הולך לקצין מיון זה לא יוריד מהנחישות שלי לצאת מהצבא? כי זה מראה שאני מוכן ללכת למקומות מסוימים בצבא

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי אחד שיצא בקלות » 18 נובמבר 2013 01:07

אפשר לצאת גם מהצבא כאשר אתה משרת שם בקלות (כך היה אצלי ואצל הרבה אחרים שאני מכיר אישית). ואם הצבא אומר לך שהגיוס שלך ללוחם אב"כ הוא לא באמת השיבוץ שלך, אני מציע לך לחכות כי אולי בסוף אתה תגיע למקום מעניין. אם לא, אתה תוכל לצאת גם אם תהיה בצבא

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי ron6646 » 17 נובמבר 2013 23:40

צריך חוות דעת של פסיכולוג או פסיכיאטר? אני לא מבין בזה, בחיים לא הייתי אצל אחד

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי ron6646 » 17 נובמבר 2013 23:29

Eto כתב:אל תכעס עלי, אני חושב שאתה אידיוט.
יש לך שבוע גיוס ואתה נזכרת עכשיו ? אתה תסבול אני אומר לך יהיה לך קשה עכשיו אחרי שייגיסו אותך. לא נורא רק ככה תלמד את זה.

בהצלחה תעדכן אותנו


לא כועס, במידה מסויימת מסכים איתך. פשוט הצבא סיבך אותי נורא כי הבטיחו לי תפקיד מסוים ואז באוקטובר ביטלו את זה

בניתי על ציפיות והגעתי למסקנה שלא יצא כלום. אני עדיין יכול להוציא חוות דעת פסיכיאטרית אבל קב"ן אני רק יכול לפגוש ביום גיוס. הוא עדיין יכול לשחרר אותי הביתה כי אני לא עובר את השרשרת חיול.

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי Eto » 17 נובמבר 2013 23:16

אל תכעס עלי, אני חושב שאתה אידיוט.
יש לך שבוע גיוס ואתה נזכרת עכשיו ? אתה תסבול אני אומר לך יהיה לך קשה עכשיו אחרי שייגיסו אותך. לא נורא רק ככה תלמד את זה.

בהצלחה תעדכן אותנו

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי מישהי » 17 נובמבר 2013 23:15

באמת חרא תפקיד
ונכון אתה לא חייב להראות להם את זה
חוץ מזה היום יש פסיכיאטרים שיכתבו כל מה שתרצה תמורת כסף

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי ron6646 » 17 נובמבר 2013 23:09

לוחם אב"כ חחח

דיברתי עם מיטב היום והם לא נותנים לי, הם אומרים שאני צריך לשלוח חוות דעת כדי לראות קבן ושזה לא משנה כי לא יספיקו לעבד את הבקשה עד הגיוס אז אני גם ככה אפגוש אחד ביום גיוס.

חשוב לי באמת להשיג חוות דעת מפסיכיאטר? אני באמת רוצה לצאת ואם כך זה שווה את זה.
אם הפסיכיאטר קובע שאני בסדר(לא נראה לי שזה יקרה אבל נגיד ש..), אני לא חייב להציג את החוות דעת שלו, נכון? והקב"ן לא יכול לראות את זה. נכון?

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי מישהי » 17 נובמבר 2013 23:03

איזה תפקיד נתנו לך?
כמו שאמרו לך כבר תצטייד בחוות דעת של פסיכיאטר
וביום הגיוס תדרוש לראות קבן
או שתפנה מעכשיו למיטב בבקשה לראות קבן
אני יודעת שלחלק נותנים לפני הגיוס

בהצלחה :)

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי ron6646 » 17 נובמבר 2013 19:10

אני מאוד מקווה שאני אבכה לקב"ן חחחחח

כמה זה עוזר חוות דעת פסיכיאטרית? ממש כדאי לי להביא? ואיך אני יודע אם הוא יוציא אותי על 21 או 24?

Re: מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי אורח » 17 נובמבר 2013 14:29

כדאי להצטייד בחוות דעת פסיכיאטרית עד ליום הגיוס באופן פרטי. ביום הגיוס תסרב לעבור שרשרת חיול ותראה להם את החוות דעת שהוצאת ותדרוש לראות קב"ן. אם הוא לא יאמין לך אז פשוט תבכה שם ותשתולל עד שהוא יבין שאתה באמת במצוקה

מתגייס עוד מעט, מה לעשות?

הודעה על ידי ron6646 » 17 נובמבר 2013 14:07

אני מתגייס עוד שבוע
יש לי נתונים גבוהים מאוד והייתי מוכן לשרת רק במה שמביא לי רווח אישי ולא קיבלתי אף תפקיד כזה ובמקום זה זרקו אותי להכי זבל שיש, אפילו שם החיילים אמרו לי לברוח ולא להתגייס לשם, דחו לי את הגיוס מיולי ומאז אני בקושי יוצא מהבית, מדוכא, לא פעיל, לא אוכל הרבה(למרות שלא ירדתי במשקל כי אני לא עושה כלום כבר חודשים) ולפעמים רק בסוף היום אני שם לב שלא אכלתי בכלל, התחלתי לעשן סמים כי זה עוזר לי, לא נפגש עם חברים ובמקום לעבוד השקעתי בבורסה כדי לא לצאת מהבית.

ההורים אדישים(אמא שלי תומכת בי, עם אבא לא דיברתי) ולכן לא הופנתי לפסיכולוג/פסיכיאטר ואין לי שום הפניה רפואית או פסיכיאטרית, אני רק יכול לפגוש קב"ן ביום גיוס.

מה עליי לעשות? אני שוקל בשיא הרצינות לירות לעצמי ברגל במהלך השירות כדי שיוציאו אותי מהצבא על נפשי, אני לא מסוגל ללכת לשם, זה עדיף על חודשים בכלא או 3 שנים של נזק נפשי.

מה התהליך? מה קורה אם הקב"ן לא מאמין לי?

חזור למעלה