מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

Re: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי THUG LIFE » 27 מרץ 2009 10:18

Practical_Joke כתב:מצד שני אף אחד לא ממש ציין מה עושים מבחינה חברתית כשלא מתגייסים? אני רוצה לשמוע חוות דעת מאנשים שהשתחרו בלי לשרת מה הם עושים כדי למצוא חברים חדשים נגיד (כי בכל זאת צבא זה הזדמנות להכיר מלא אנשים שבמקום אחר לא ממש...)


סתם דוגמה - לימודים, עבודה, חברים של חברים, במכון כושר... להמשיך?

הכל תלוי בגישה שלך

Re: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי Practical_Joke » 27 מרץ 2009 10:00

מצד שני אף אחד לא ממש ציין מה עושים מבחינה חברתית כשלא מתגייסים? אני רוצה לשמוע חוות דעת מאנשים שהשתחרו בלי לשרת מה הם עושים כדי למצוא חברים חדשים נגיד (כי בכל זאת צבא זה הזדמנות להכיר מלא אנשים שבמקום אחר לא ממש...)

Re: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי MSMS » 26 מרץ 2009 15:24

את מערבת סיבה ותוצאה לא קשורים אחד לשני כל כך.
למה אני מתכוון? אני מתכוון לכך שזה ידוע וברור לכולם שגם מי שנכנס לצבא וגם מי שלא נכנס מאבד הרבה חברים מהתיכון כי זה דרכו של עולם. חלק הולכים לסוף העולם, חלק קרובים לבית, חלק עסוקים בעבודה וכו'.. אי אפשר לשמור על כולם.
אבל על החברים הקרובים בוודאי שאפשר לשמור גם בלי קשר לצבא. אז אל לא תהיי חברה של כל השכבה (בדיוק כמו כולם), אבל כן תשמרי על החברים הקרובים.

ועוד דבר, היום בחברה וזה מתחזק יותר ויותר כבר אין את העניין של "משתמטת" אז לא מסתכלים עלייך. זה היה בזמנים אחרים, לפני הרבה שנים כשצבא היה נראה משהו שהוא חובה ומראה על נאמנות ובלה בלה.. היום זה כבר לא ככה, את רוב האנשים זה לא מעניין וגם אלה שעושים צבא עושים את זה כי זו שגרת החיים ולא כי הם מוכנים למות בעד ארצם ושאר הבולשיט.

ככה שתצאי קצת מהסרט שהכנסת לעצמך לראש, החיים לא נגמרים ולא מתחילים בצבא.

Re: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי שוחר-שלום » 26 מרץ 2009 15:07

זה עובד ל2 הצדדים כך..
גם אם תתגייסי ובדרך נס את וחברות שלך תשרתו באותו בסיס- אף אחד לא מבטיח שהחברות שלכן תשרוד.
מצד שני... אני סיימתי תיכון לפני שנתיים,אני כרגע לפני גיוס כפוי (אני באתר כי אני מקווה למצוא איזה פתרון פלא שיעזור לי) וחברים טובים תמיד שומרים על קשר ובאים לבקר אחד את השני כשיש להם זמן.

Re: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי Strawberry » 26 מרץ 2009 14:53

גם אם תתגייסי זה לא אומר שתשמרי על החברות שלך.
לדוגמא: שתי החברות הכי טובות שלי בצבא (וגם אני) אחת סוגרת 21 אחת סוגרת שבת, בסופ"ש הן אמורות לחזור ואני אמורה לסגור.
אם החברות שלכן חזקה אתן תמצאו דרך להיפגש, פלוס נוסף הוא שאם לא תהיי בצבא לעולם לא תסגרי שבתות ובכל פעם שהן יחזרו את תהיי פנויה.

Re: מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי אורח » 25 מרץ 2009 18:49

את תמיד יכולה ללכת בכיוון של שירות לאומי, שבתכלס שווה יותר מהצבא, וגם כשהחברות שלך יהיו עסוקות כפקידות בבסיס בעיר שלכן, גם את תיהי וכשהן יחזרונה הביתה גם את. :)
אה, ויהיה לך משהו כמו פי 10 יותר כסף מהן אבל זה כבר פחות שולי אני חושב..

מחפשת תשובה בדרך להמנע מגיוס

הודעה על ידי Practical_Joke » 25 מרץ 2009 17:15

אני אמורה להתגייס בסתיו שנה הבאה. אני ממש לא בקטע של צבא ולא מוכנה להתחייב לדבר כזה. אני לא פציפיסטית או משהו, פשוט רוצה לחיות כבנאדם חופשי, גם ההורים שלי חושבים ככה שלא צריך לכפות על מישהו ללכת לצבא.

הקטע הוא שאני מאוד קשורה לחברות בתיכון ואני מפחדת לאבד אותן כשהן יתגייסו (דיברתי על הנושא איתן והן אמרו שהן תומכות בכך שאעשה מה שטוב לי).
אבל בכל זאת אין את הבצפר שמקשר בין כולם וכל אחת הולכת לכיוון שלה בצבא ומוצאת חברות חדשות, ואם אני לא אתגייס אני אשאר לבד.

מה עושים מבחינה חברתית נגיד כשלא מתגייסים? אני עובדת כבר עכשיו ולא נראה חברים מהעבודה זו אופציה כל כך... גם בלימודים לא מתארת יותר מידי חברים (כי אני אהיה "משתמטת").

תודה על העזרה.

חזור למעלה