בחינה לשלילת רשיון נהיגה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: בחינה לשלילת רשיון נהיגה

Re: בחינה לשלילת רשיון נהיגה

הודעה על ידי אורח » 30 יולי 2014 05:44

במילא רגוע כתב:מה להביא איתך כתוב בטופס . המבחן עצמו עשיתי כמה פעמים מבחן דומה במסגרות אחרות, זה נקרא מבחן 500, זה כלי אבחון פסיכולוגי ממש גורף ועקום, שבו נותנים לך 500 או מספר אחר של שאלות שחוזרות על עצמן בניסוחים קצת שונים ואז המחשב מחשב את העקביות שלך בתשובות, בהנחה שאם אתה עונה פעם ככה ופעם אחרת זה אינדיקציה לבעיה נפשית. אז כל מה שצריך לעשות כדי לעבור זה לענות יחסית בעקביות. בנוסף, כשיש שאלות פתוחות, לא להתפתות לבדיחות או שטויות, לכתוב את הדבר הכי פשוט ונורמלי שעולה בדעתך וזהו. אם נותנים לך לצייר אדם ועץ ובית, אל תצייר סכינים וצלבי קרס ואש ומוות. זהו.


זה נשמע קצת כמו מבחן אמינות.

Re: בחינה לשלילת רשיון נהיגה

הודעה על ידי במילא רגוע » 29 יולי 2014 13:48

מה להביא איתך כתוב בטופס . המבחן עצמו עשיתי כמה פעמים מבחן דומה במסגרות אחרות, זה נקרא מבחן 500, זה כלי אבחון פסיכולוגי ממש גורף ועקום, שבו נותנים לך 500 או מספר אחר של שאלות שחוזרות על עצמן בניסוחים קצת שונים ואז המחשב מחשב את העקביות שלך בתשובות, בהנחה שאם אתה עונה פעם ככה ופעם אחרת זה אינדיקציה לבעיה נפשית. אז כל מה שצריך לעשות כדי לעבור זה לענות יחסית בעקביות. בנוסף, כשיש שאלות פתוחות, לא להתפתות לבדיחות או שטויות, לכתוב את הדבר הכי פשוט ונורמלי שעולה בדעתך וזהו. אם נותנים לך לצייר אדם ועץ ובית, אל תצייר סכינים וצלבי קרס ואש ומוות. זהו.

בחינה לשלילת רשיון נהיגה

הודעה על ידי aviveliyaho » 29 יולי 2014 12:14

שלחו לי עכשיו מכתב אחרי 3 חודשים שאני משוחרר לבוא להיבחן לגבי הרשיון נהיגה שלי למישהו יש מידע על המבחן הזה חוץ מזה שכמעט כולם עוברים אותו מה אני צריך להביא איתי איך להיתנהג מה המבחן עצמו מה השאלות .. מישהו שהיה שם ויכול לפרט לי אשמח מאוד .

חזור למעלה