פסיכיאטר אחר

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: פסיכיאטר אחר

Re: פסיכיאטר אחר

הודעה על ידי gal_1234 » 07 אפריל 2014 15:26

ממש לא מפתיע לשמוע עוד סיפורים על "הדוקטור" ניב גולד שלא שם שיט על אף אחד, לא משנה כמה הוא במצוקה.
רק אני אישית הופניתי אליו לפחות 4 פעמים שבכל פעם הוא פשוט נפנף אותי מהמשרד שלו תוך 5 דקות.

Re: פסיכיאטר אחר

הודעה על ידי במילא רגוע » 07 אפריל 2014 11:58

אני מכיר את הסיפורים על הקבנים בחרפ בבאר שבע

Re: פסיכיאטר אחר

הודעה על ידי katya » 07 אפריל 2014 11:26

תלך לפסיכיאטר במיון

Re: פסיכיאטר אחר

הודעה על ידי אורח » 07 אפריל 2014 08:58

אתה יכול לקרוא כאן בפורום על ניב גולד, גם אם הטא משוכנע שיש לי בעיה נפשית הוא לא היה עוזר לי ולו במעט, זה לא פסיכיאטר זה אפילו לא בנאדם.
ואני יברר, אשמח לעוד תשובות ממי שיודע.
תודה.

Re: פסיכיאטר אחר

הודעה על ידי במילא רגוע » 07 אפריל 2014 07:58

מהמעט שכתבת זה נשמע שאתה לא מבין איך קבן עובד. זה נשמע מדבריך שהוא אמור לרחם עליך כי קשה לך ובגלל זה לשחרר אותך. המצוקות שלך ייתכן שנובעות מבעיה נפשית, אבל ייתכן מאוד שלא, להרבה אנשים יש קשיים בחיים שלא נובעים מבעיה נפשית. בשביל לשחרר הקבן מחפש בסיפור שלך, ובאיך שאתה מתנהג מולו, סימפטומים לבעיה נפשית, ואם הוא לא רואה, או רואה רק סימפטומים לבעיה קלה, הוא לא ישחרר אותך. אני לא מתווכח עם זה שהאנשים שם הם חלאות, רוב מערך בריאות הנפש זה פקידים משועממים שעובדים על סרט רץ של חיילים במצוקה.

לגבי לראות פסיכיאטר אחר, אני לא בטוח מה להגיד לך. אתה יכול להתקשר לברהן בתל השומר ולנסות לקבוע תור ולראות מה יגידו. אם אני לא טועה הברהן בתל השומר הוא ארצי, לא אזורי, ואפשר להגיע אליו מכל החילות חוץ מחיל האויר. אז אולי תוכל. הברהן בתל השומר זה גם המקום היחידי שמקבל (אם כי לא בלי להקשות) עריקים בזמן העריקות.

פסיכיאטר אחר

הודעה על ידי אורח9 » 07 אפריל 2014 02:38

הייתי אצל פסיכיאטר בחרפ בבאר שבע והוא נינפף אותי כאילו אני אוויר, פשוט ישבתי בכיתי לו וסיפרתי בפניו את כל סיפור חיי בלי מחסומים ובלי בושה ורק ממבטו אפשר היה לראות כמה הוא לועג לי.
הבנתי שיושבים שם אנשים חסרי אנושיות ורגש ולא שאני חושב שבמקומות אחרים יותר טוב אבל במפלצות כאלו לא נתקלתי מעודי, אני שייך לפיקוד דרום וכנראה בגלל זה ראיתי את הפסיכיאטר בחרפ אבל אני רוצה לראות פסיכיאטר בברהן תל השומר, גם כי להוריי יותר נוח להגיע וגם כי אני רוצה חוות דעת נוספת ופגישה עם פסיכיאטר אחר, איך אני עושה זאת? קרוב לודאי שהיחידה לא תעזור ואף תשים לי רגל כמו שהיא עושה כבר הרבה זמן, אז איך אני קובע פגישה עם פסיכיאטר צבאי שם והאם מותר לי בכלל למרות שאני שייך לפיקוד דרום?
תודה.

חזור למעלה