האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

Re: האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

הודעה על ידי Sunshine » 03 נובמבר 2019 16:07

שלום AYELET1989 , אם השתחררת על פרופיל 21 מה שכתוב הוא שהשחרור הוא על רקע רפואי, כך שאין לאף אחד חוקית איך לדעת על סמך מה שחררו אותך.
יתרה מכך חוקית אסור להפלות קבלה ללימודים או עבודה על רקע זה.
אוסיף ואומר שהחברה הכי טובה שלי לא שירתה ויצאה על פרופיל 21 ובימים אלו מסיימת תואר שני בטיפול באומנויות, והיא איננה היחידה בכיתה שלה שלא עשתה שירות צבאי מלא. כך שזה בהחלט אפשרי.
ההיכרות היחידה שלי עם בעיות עם לימודים הם במקצועות שקשורים בצבא או בקבלת חלק מהמלגות.
מוזמנת לקרוא את המסמף הבא שנותן מענה לסטיגמות על פרופיל 21 - http://www.newprofile.org/livuy/general ... raid-of-21
בנוסף יכולה לקרוא את חוברת "היום שאחרי הפטור" היא תוכל לסייע לך בהכרות של החיים אחרי הפטור- http://www.newprofile.org/node/527
אם תרצי ישנם סדנאות של פרופיל חדש שמיועדות לאנשים שמתמודדים עם קשיים או שאלות על היום שאחרי הפטור, יכולה לכתוב למייל של פרופיל חדש כדי לקבל פרטים על הסדנא newprofile@gmail.com

בהצלחה

האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

הודעה על ידי AYELET1989 » 14 אוקטובר 2019 08:22

היי, אני מעוניינת ללמוד מדעי התנהגות (ולעבוד בחברות השמה ) ולאחר מכן גם להמשיך לתואר שני בתרפיה בתנועה. אני חוששת שהסעיף עליו יצאתי יסגור בפניי דלתות כי אם יבקשו ממני תעודת שחרור מצה"ל ויראו שלא שירתתי שירות מלא עקב קשיי הסתגלות זה יהווה בעיה משום שהעבודה מסוג זה (בעיקר בטיפול בתנועה) דורשת עבודה עם אנשים שחווים קשיים רגשיים והרי אדם שסובל בעצמו מקשיים רגשיים כנראה בעיניי אחרים לא יכול לטפל באנשים שחווים קשיים זהים לשלו (אני לא מאמינה בזה וזה תלוי בסיטואציה אצל כל אחד ואחת בעיניי אבל מאמינה שיכול להוות בעיה בעיניי אחרים ..) מה דעתכם?

חזור למעלה